english bulgarian


8:00 Fri, Jan 27, 2023

Завършили срещи на Типстъри

Дата Час Мач Прогноза Коеф. Залог Резултат Печалба типстър
27.01 02:00 Ice hockey Colorado Avalanche - Anaheim Ducks 1 (-3.5 AH) +275 8 3-5 -8.00 Cebelka
27.01 00:30 Basketball Brooklyn Nets - Detroit Pistons Over 247 +270 8 122-130 +21.60 Cebelka
27.01 00:30 Basketball Boston Celtics - New York Knicks Over 230.5 +195 10 117-120 +19.50 Cebelka
26.01 23:30 Football Queimadense - Botafogo PB 1 +589 6 1-1 -6.00 Gladius1
26.01 21:00 Football Chico - Petrolera Dnb 1 -227 10 2-0 +4.40 taurus25
26.01 20:15 Football Pacos Ferreira - Benfica Мач на Живо 2 (-2 AH) +102 10 0-2 +0.00 cholo1979
26.01 20:15 Football Pacos Ferreira - Benfica Мач на Живо X +550 6 0-2 -6.00 Gladius1
26.01 20:15 Football Pacos Ferreira - Benfica Мач на Живо Under 3.5 -161 10 0-2 +6.20 hanibal
26.01 20:00 Football Real Madrid - Atl. Madrid Мач на Живо X +260 8 3-1 +20.80 cholo1979
26.01 20:00 Football Ajax - FC Volendam Мач на Живо 1 (-2.5 AH) -109 10 1-1 -10.00 cholo1979
26.01 20:00 Basketball Panathinaikos - Zalgiris Kaunas 1 (-2.5 AH) -105 10 89-65 +9.50 neimarakis
26.01 20:00 Football Real Madrid - Atl. Madrid Мач на Живо Under 2.5 -125 10 3-1 +8.00 hanibal
26.01 20:00 Football Real Madrid - Atl. Madrid Мач на Живо X +240 8 3-1 +19.20 dian68
26.01 20:00 Basketball Monaco - Olimpia Milano 1 (-4.5 AH) -110 10 101-88 +9.10 Brankab
26.01 19:45 Football Arsenal W - Aston Villa W 2 (+2.75 AH) -133 10 3-0 -5.00 asenlv
26.01 19:30 Football Barra FC - Atletico Catarinense 2 (+0.5 AH) -128 8 1-0 -8.00 asenlv
26.01 19:00 Football Valencia - Ath Bilbao Мач на Живо X +210 8 1-3 -8.00 tommy2705
26.01 19:00 Football Leiknir - Fjolnir 2 (-0.25 AH) -118 10 2-3 +8.50 asenlv
26.01 18:00 Football TB Berlin - Chemnitzer BTTS yes -137 10 0-1 -10.00 Heretic13
26.01 18:00 Football TB Berlin - Chemnitzer 2 -250 10 0-1 +4.00 taurus25
Всички прогнози за текущия месец>>

Следващите 20 ПРОГНОЗИ

Час Мач 1 X 2 Прогноза Първенство
08:45 Football Newcastle Jets - Brisbane Roar Newcastle Jets - Brisbane Roar +200 +225 +150 2 Australia Australia A-League
09:00 Football M. Tzur Shalom - Maccabi Nujeidat Ahmad M. Tzur Shalom - Maccabi Nujeidat Ahmad Israel Israel Liga Alef South
10:15 Football SC Dimona - H. Bikat Hayarden SC Dimona - H. Bikat Hayarden -133 +190 +400 1X Israel Israel Liga Alef South
10:30 Football Aluminium Arak - Sanat Naft Aluminium Arak - Sanat Naft -110 +180 +350 1 Iran Iran Persian Gulf Pro League
10:30 Football Paykan - Mes Kerman Paykan - Mes Kerman +150 +163 +220 12 Iran Iran Persian Gulf Pro League
10:30 Football Zob Ahan - Tractor Zob Ahan - Tractor +250 +155 +130 X Iran Iran Persian Gulf Pro League
10:30 Football Ironi Modiin - M. Ironi Ashdod Ironi Modiin - M. Ironi Ashdod +200 +175 +140 X Israel Israel Liga Alef South
10:30 Football Hapoel Bueine - H. Raanana Hapoel Bueine - H. Raanana +180 +200 +138 1 Israel Israel Liga Alef South
11:00 Football Hapoel Herzliya - MS Ironi Kuseife Hapoel Herzliya - MS Ironi Kuseife -250 +280 +550 1 Israel Israel Liga Alef South
11:00 Football Maccabi Yavne - Holon Yermiyahu Maccabi Yavne - Holon Yermiyahu -154 +200 +500 1 Israel Israel Liga Alef South
11:00 Football Punjab - Real Kashmir Punjab - Real Kashmir +124 +232 +214 12 India India I-League
11:00 Football Shimshon Kafr Qasim - Bnei Eilat Shimshon Kafr Qasim - Bnei Eilat +100 +220 +240 12 Israel Israel Liga Alef South
11:15 Football Hapoel Kaukab - Hapoel Kafr Kanna Hapoel Kaukab - Hapoel Kafr Kanna Israel Israel Liga Alef South
11:30 Football Gol Gohar - Mes Rafsanjan Gol Gohar - Mes Rafsanjan +130 +140 +280 X Iran Iran Persian Gulf Pro League
11:30 Football Ironi Baka - Hapoel Bnei Zalfa Ironi Baka - Hapoel Bnei Zalfa -154 +260 +333 1X Israel Israel Liga Alef South
11:30 Football Ironi Nesher - MS Tira Ironi Nesher - MS Tira +150 +200 +160 X Israel Israel Liga Alef South
11:30 Football H. Migdal HaEmek - Tayibe H. Migdal HaEmek - Tayibe +190 +220 +120 X Israel Israel Liga Alef South
11:45 Football Tzeirei Kafr Kanna - Maccabi Tamra Tzeirei Kafr Kanna - Maccabi Tamra -303 +400 +500 1 Israel Israel Liga Alef South
12:00 Football Ihud Bnei Shfaram - Hapoel Qalansawe Ihud Bnei Shfaram - Hapoel Qalansawe -1667 +900 +1400 1 Israel Israel Liga Alef South
12:00 Football Godoy Cruz 2 - Barracas Central 2 Godoy Cruz 2 - Barracas Central 2 -125 +230 +300 1 Argentina Argentina Reserve League - Fir
Всички Топ Залози

Победители за изминалия месец: >>Класиране по месеци<<

  • Започнете с летящ старт със 100% Бонус СПОРТ до 222 лева в BWIN *Важат Правила и Условия на сайта на BWIN (18+)

  • За да участвате в Типстър състезанието, Вие трябва да имате навършени 18 години.(18+)

  • Коефициентите на Bet365 са актуални към момнета на публикуване, и подлежат на промяна. Отговорна Игра 18+ (Gamble responsibly 18+)
  • Bet365 Odds correct at time of publication, and are subject to change

Топ 10 за този месец (UTC) ТИПСТЪРИ

Топ 5 лиги

Спортни новини

Обратно горе