english bulgarian

9:23 Tue, Oct 26, 2021
Начало

Прогнози

Order by: Час Състезание
Час Мач 1 X 2 Прогноза Резултат Първенство
00:00 Dep. Cuenca - Macara Dep. Cuenca - Macara -111 +260 +230 2 1 - 1 FT Ecuador Ecuador Liga Pro - Second Stage
00:00 Curico Unido - Union La Calera Curico Unido - Union La Calera Мач на Живо +130 +200 +200 1 1 - 1 FT Chile Chile Primera Division
00:00 Estudiantes Rio Cuarto - Dep. Riestra Estudiantes Rio Cuarto - Dep. Riestra +100 +210 +260 X 2 - 0 FT Argentina Argentina Primera Nacional
00:05 Temperley - Belgrano Temperley - Belgrano +187 +175 +162 X 3 - 2 FT Argentina Argentina Primera Nacional
00:15 Independiente - Union de Santa Fe Independiente - Union de Santa Fe Мач на Живо +115 +200 +250 1X 1 - 0 FT Argentina Argentina Liga Profesional
00:30 Palmeiras - Sport Recife Palmeiras - Sport Recife -250 +350 +700 12 2 - 1 FT Brazil Brazil Serie A
01:05 Cartagena - Atletico F.C. Cartagena - Atletico F.C. 1 1 - 1 FT Colombia Colombia Primera B - Clausura
04:00 Japan U23 - Cambodia U23 Japan U23 - Cambodia U23 4 - 0 FT Asia Asia Afc Asian Cup U23 - Qualification
08:30 Reichenau - Fugen Reichenau - Fugen -714 +600 +900 1 Austria Austria Regionalliga West - Vorarlberg
09:00 SV Worgl - SV Innsbruck SV Worgl - SV Innsbruck -769 +800 +1000 1 Austria Austria Regionalliga West - Vorarlberg
09:30 Lafnitz - Wolfsberger AC Lafnitz - Wolfsberger AC +500 +350 -200 2 Austria Austria Ofb Cup
09:45 Ararat Yerevan - Van Ararat Yerevan - Van -200 +280 +425 1X Armenia Armenia Premier League
10:00 Kairat Academy - Taraz-Karatau 2 Kairat Academy - Taraz-Karatau 2 -101 +268 +220 1 Kazakhstan Kazakhstan First Division
10:00 Lokbatan - Sabail 2 Lokbatan - Sabail 2 1X Azerbaijan Azerbaijan First Division
10:00 Petrocub - Olimp Comrat Petrocub - Olimp Comrat Moldova Moldova Moldovan Cup
10:00 Sf.Gheorghe - Bardar Sf.Gheorghe - Bardar 1 Moldova Moldova Moldovan Cup
10:00 Spartanni - Dinamo-Auto Spartanni - Dinamo-Auto Moldova Moldova Moldovan Cup
10:00 Muslim - PCAA Muslim - PCAA Pakistan Pakistan Premier League
10:00 Ankaragucu - Soma Spor Ankaragucu - Soma Spor -278 +333 +650 1X Turkey Turkey Turkish Cup
10:30 Gabala 2 - Zira 2 Gabala 2 - Zira 2 1 Azerbaijan Azerbaijan First Division
10:30 Sabah Baku 2 - MOIK Baku Sabah Baku 2 - MOIK Baku 12 Azerbaijan Azerbaijan First Division
11:00 Rudes - Osijek Rudes - Osijek +1000 +400 -400 2 Croatia Croatia Croatian Cup
11:00 France U17 - Moldova U17 France U17 - Moldova U17 Europe Europe Euro U17 - Qualification - First Stage
11:00 BKMA 2 - Lernayin Artsakh BKMA 2 - Lernayin Artsakh 2 Armenia Armenia First League
11:00 Sevan - Urartu Sevan - Urartu 2 Armenia Armenia Premier League
11:00 Bnei Eilat - Hapoel Kfar Saba Bnei Eilat - Hapoel Kfar Saba Israel Israel State Cup
11:00 H. Marmorek - H. Bikat Hayarden H. Marmorek - H. Bikat Hayarden -167 +250 +400 1 Israel Israel State Cup
11:00 Maccabi Shaarayim FC - Maccabi Bnei Raina Maccabi Shaarayim FC - Maccabi Bnei Raina +260 +220 -110 2 Israel Israel State Cup
11:00 Maccabi Yavne - MS Kafr Qasim Maccabi Yavne - MS Kafr Qasim +400 +300 -200 2 Israel Israel State Cup
11:00 Shapira - Ironi Tiberias Shapira - Ironi Tiberias +450 +275 -200 2 Israel Israel State Cup
11:00 Tayibe - M. Tzur Shalom Tayibe - M. Tzur Shalom +115 +200 +220 1 Israel Israel State Cup
11:00 Achva Kfar Manda - M. Ironi Ashdod Achva Kfar Manda - M. Ironi Ashdod Israel Israel State Cup
11:00 Amedspor - Tarsus Amedspor - Tarsus Turkey Turkey Turkish Cup
11:00 Akhisarspor - Bergama Bld. Akhisarspor - Bergama Bld. -182 +240 +475 1 Turkey Turkey Turkish Cup
11:00 Boluspor - Carsambaspor Boluspor - Carsambaspor -303 +350 +700 1 Turkey Turkey Turkish Cup
11:00 Eyupspor - 1928 Bucaspor Eyupspor - 1928 Bucaspor -189 +280 +475 1 Turkey Turkey Turkish Cup
11:30 Skierniewice - Lech Poznan Skierniewice - Lech Poznan +2000 +1000 -1667 2 Poland Poland Polish Cup
11:30 Zielona Gora - Arka Gdynia Zielona Gora - Arka Gdynia +425 +375 -227 2 Poland Poland Polish Cup
11:30 North Macedonia W - Luxembourg W North Macedonia W - Luxembourg W -400 +500 +700 1 Europe Europe World Cup Women - Qualification
12:00 Lok. Sofia - Lok. Plovdiv Lok. Sofia - Lok. Plovdiv +180 +240 +125 1 Bulgaria Bulgaria Bulgarian Cup
12:00 Cyprus U17 - Greece U17 Cyprus U17 - Greece U17 Europe Europe Euro U17 - Qualification - First Stage
12:00 Karditsa - Kallithea Karditsa - Kallithea 1 Greece Greece Greek Cup
12:00 Levadiakos - Asteras Tripolis Levadiakos - Asteras Tripolis +550 +320 -182 2 Greece Greece Greek Cup
12:00 Balti - Cahul Balti - Cahul 1 Moldova Moldova Moldovan Cup
12:00 Police - Wakiso Giants Police - Wakiso Giants +125 +200 +210 1X Uganda Uganda Premier League
12:00 BUL - IL Express BUL - IL Express +320 +210 -125 2 Uganda Uganda Premier League
12:00 Arua Hill - Onduparaka FC Arua Hill - Onduparaka FC +105 +210 +225 1 Uganda Uganda Premier League
12:00 UPDF - Mbarara City UPDF - Mbarara City +120 +190 +225 1X Uganda Uganda Premier League
12:00 Schwaz - Kufstein Schwaz - Kufstein 12 Austria Austria Regionalliga West - Vorarlberg
12:00 CSO Filiasi - FC Hermannstadt CSO Filiasi - FC Hermannstadt +450 +275 -189 1 Romania Romania Romanian Cup
12:00 Orenburg - Dynamo Moscow Orenburg - Dynamo Moscow +550 +333 -189 1 Russia Russia Russian Cup
12:00 Bosnia & Herzegovina W - Russia W Bosnia & Herzegovina W - Russia W +1800 +800 -1429 2 Europe Europe World Cup Women - Qualification
12:30 Verona U19 - Udinese U19 Verona U19 - Udinese U19 -200 +320 +375 1 Italy Italy Coppa Italia Primavera
12:30 Fhman - Shab Hadramaut Fhman - Shab Hadramaut 2 Yemen Yemen Division 1
12:30 SC Weiz - A. Klagenfurt SC Weiz - A. Klagenfurt +900 +550 -400 2 Austria Austria Ofb Cup
12:30 Altay - Belediye Derince Altay - Belediye Derince -400 +425 +800 1 Turkey Turkey Turkish Cup
13:00 Ethiopia W - Uganda W Ethiopia W - Uganda W Africa Africa African Championship Women - Qualification
13:00 Belisce - Hajduk Split Belisce - Hajduk Split +1800 +650 -1000 2 Croatia Croatia Croatian Cup
13:00 Hall - Wacker Innsbruck Hall - Wacker Innsbruck 12 Austria Austria Regionalliga West - Vorarlberg
13:00 Botev Plovdiv II - Neftochimic Burgas Botev Plovdiv II - Neftochimic Burgas -244 +300 +500 12 Bulgaria Bulgaria Vtora Liga
13:30 Polokwane - Jomo Cosmos Polokwane - Jomo Cosmos 1 South Africa South Africa Gladafrica Championship
13:30 JDR Stars - Venda JDR Stars - Venda 1X South Africa South Africa Gladafrica Championship
13:30 Richards Bay - Pretoria Callies Richards Bay - Pretoria Callies 12 South Africa South Africa Gladafrica Championship
13:45 Swit - Lechia Gdansk Swit - Lechia Gdansk +800 +550 -455 2 Poland Poland Polish Cup
14:00 Botswana W - Angola W Botswana W - Angola W Africa Africa African Championship Women - Qualification
14:00 South Africa W - Mozambique W South Africa W - Mozambique W Africa Africa African Championship Women - Qualification
14:00 Lokomotiv-Kazanka - Vladimir Lokomotiv-Kazanka - Vladimir -154 +250 +350 1 Russia Russia Fnl 2 - Group 4
14:00 ASM Oran - Harrach ASM Oran - Harrach -110 +200 +320 1X Algeria Algeria Ligue 2
14:00 El Bayadh - El Khemis El Bayadh - El Khemis X Algeria Algeria Ligue 2
14:00 Oued Sly - Ain Ouessara Oued Sly - Ain Ouessara 1 Algeria Algeria Ligue 2
14:00 RC Kouba - Ben Aknoun RC Kouba - Ben Aknoun -137 +200 +450 1X Algeria Algeria Ligue 2
14:00 Saida - JSM Tiaret Saida - JSM Tiaret -118 +260 +275 X Algeria Algeria Ligue 2
14:00 SC Ain Defla - Temouchent SC Ain Defla - Temouchent 1 Algeria Algeria Ligue 2
14:00 USMM Hadjout - GC Mascara USMM Hadjout - GC Mascara 1 Algeria Algeria Ligue 2
14:00 Widad Adabi de Boufarik - Bel Abbes Widad Adabi de Boufarik - Bel Abbes 1 Algeria Algeria Ligue 2
14:00 CA Batna - Bejaia CA Batna - Bejaia -137 +200 +425 1 Algeria Algeria Ligue 2
14:00 Eulma - Khenchela Eulma - Khenchela +180 +210 +140 1 Algeria Algeria Ligue 2
14:00 Lakhdaria - Mlila Lakhdaria - Mlila Algeria Algeria Ligue 2
14:00 MO Bejaia - Bordj Bou Arreridj MO Bejaia - Bordj Bou Arreridj -105 +190 +280 X Algeria Algeria Ligue 2
14:00 Telaghema - Annaba Telaghema - Annaba -110 +200 +320 1X Algeria Algeria Ligue 2
14:00 US Chaouia - Skikda US Chaouia - Skikda -167 +260 +375 1X Algeria Algeria Ligue 2
14:00 Cobresal - O'Higgins Cobresal - O'Higgins -164 +260 +375 1 Chile Chile Primera Division
14:00 Bahlinger - Hoffenheim II Bahlinger - Hoffenheim II +130 +240 +163 2 Germany Germany Regionalliga Bayern
14:00 Giessen - Offenbach Giessen - Offenbach +600 +300 -250 2 Germany Germany Regionalliga Bayern
14:00 Telfs - Tirol Telfs - Tirol 1X Austria Austria Regionalliga West - Vorarlberg
14:00 Kitzbuhel - SC Imst Kitzbuhel - SC Imst 1X Austria Austria Regionalliga West - Vorarlberg
14:00 Lipetsk - CSKA Moscow Lipetsk - CSKA Moscow +1400 +600 -556 2 Russia Russia Russian Cup
14:00 Azerbaijan W - Malta W Azerbaijan W - Malta W +225 +280 -118 2 Europe Europe World Cup Women - Qualification
14:00 Ukraine W - Spain W Ukraine W - Spain W +5000 +1800 -3333 2 Europe Europe World Cup Women - Qualification
14:00 Armenia W - Kosovo W Armenia W - Kosovo W +333 +375 -222 2 Europe Europe World Cup Women - Qualification
14:05 Germany W - Israel W Germany W - Israel W -10000 +2500 +4000 1 Europe Europe World Cup Women - Qualification
14:15 AEL Larissa - Giannina AEL Larissa - Giannina +240 +230 +120 X Greece Greece Greek Cup
14:15 Emirates Club - Al Ain Emirates Club - Al Ain +320 +300 -149 2 United Arab Emirates United Arab Emirates Pro League Cup
14:20 Al Rayyan - Al Sailiya Al Rayyan - Al Sailiya -154 +260 +350 1X Qatar Qatar Qsl
14:20 Umm-Salal - Al-Sadd Umm-Salal - Al-Sadd +850 +600 -556 2 Qatar Qatar Qsl
14:30 Slovakia W - Georgia W Slovakia W - Georgia W -1667 +850 +4000 1 Europe Europe World Cup Women - Qualification
15:00 Russia U17 - Germany U17 Russia U17 - Germany U17 Europe Europe Euro U17 - Qualification - First Stage
15:00 San Marino U17 - Romania U17 San Marino U17 - Romania U17 Europe Europe Euro U17 - Qualification - First Stage
15:00 Gaz Metan Medias - Chindia Targoviste Gaz Metan Medias - Chindia Targoviste +150 +200 +163 1X Romania Romania Romanian Cup
15:00 Podbrezova - Trnava Podbrezova - Trnava +450 +260 -175 2 Slovakia Slovakia Slovak Cup
15:00 Samsunspor - 1922 Konyaspor Samsunspor - 1922 Konyaspor 1 Turkey Turkey Turkish Cup
15:00 Bulgaria W - Portugal W Bulgaria W - Portugal W 2 Europe Europe World Cup Women - Qualification
15:00 Kazakhstan W - France W Kazakhstan W - France W 2 Europe Europe World Cup Women - Qualification
15:15 Finland W - Ireland W Finland W - Ireland W 1 Europe Europe World Cup Women - Qualification
15:30 Sibenik - Slaven Belupo Sibenik - Slaven Belupo +105 +220 +225 12 Croatia Croatia Croatian Cup
15:30 Bohemians - Jihlava Bohemians - Jihlava Czech Republic Czech Republic Mol Cup
15:30 El Gouna - Ceramica Cleopatra El Gouna - Ceramica Cleopatra +200 +190 +138 1 Egypt Egypt Premier League
15:30 Lithuania W - Italy W Lithuania W - Italy W 2 Europe Europe World Cup Women - Qualification
16:00 Levski Sofia - Septemvri Simitli Levski Sofia - Septemvri Simitli -1667 +925 +2200 1 Bulgaria Bulgaria Bulgarian Cup
16:00 Spain U19 - Israel U19 Spain U19 - Israel U19 -1000 +800 +1800 1 World World Friendly International
16:00 Horsens - Vejle Horsens - Vejle +120 +250 +187 X Denmark Denmark Landspokal Cup
16:00 Fredericia - Hvidovre IF Fredericia - Hvidovre IF -118 +225 +300 1X Denmark Denmark Landspokal Cup
16:00 KKS Kalisz - Rakow KKS Kalisz - Rakow +475 +375 -278 2 Poland Poland Polish Cup
16:00 Montenegro W - Denmark W Montenegro W - Denmark W +3300 +2500 -5000 2 Europe Europe World Cup Women - Qualification
16:00 Serbia W - Turkey W Serbia W - Turkey W -189 +300 +375 1X Europe Europe World Cup Women - Qualification
16:30 Babelsberg - RB Leipzig Babelsberg - RB Leipzig +2200 +1200 -1667 2 Germany Germany Dfb Pokal
16:30 Hoffenheim - Holstein Kiel Hoffenheim - Holstein Kiel -278 +425 +650 1 Germany Germany Dfb Pokal
16:30 Munich 1860 - Schalke Munich 1860 - Schalke +320 +280 -125 2 Germany Germany Dfb Pokal
16:30 Preussen Munster - Hertha Berlin Preussen Munster - Hertha Berlin +750 +425 -303 2 Germany Germany Dfb Pokal
16:30 Spezia - Genoa Spezia - Genoa +130 +250 +200 2 Italy Italy Serie A
16:30 Venezia - Salernitana Venezia - Salernitana -105 +240 +300 1 Italy Italy Serie A
16:30 Metalist 1925 - Oleksandriya Metalist 1925 - Oleksandriya Ukraine Ukraine Ukrainian Cup
16:35 Al-Gharafa - Al Khor Al-Gharafa - Al Khor -189 +300 +400 1 Qatar Qatar Qsl
16:40 Hap. Ramat Gan - Beitar Tel Aviv Hap. Ramat Gan - Beitar Tel Aviv +130 +200 +200 12 Israel Israel State Cup
16:45 SteDoCo - Utrecht SteDoCo - Utrecht +1200 +700 -833 2 Netherlands Netherlands Knvb Beker
16:45 H. Akko - Ramat Hasharon H. Akko - Ramat Hasharon +125 +200 +200 X Israel Israel State Cup
16:50 M. Nazareth - H. Raanana M. Nazareth - H. Raanana +105 +210 +230 1 Israel Israel State Cup
17:00 Alaves - Elche Alaves - Elche +130 +200 +250 2 Spain Spain Laliga
17:00 Bourg en Bresse - Concarneau Bourg en Bresse - Concarneau -133 +240 +333 1X France France National
17:00 Sete - Boulogne Sete - Boulogne +210 +200 +130 1 France France National
17:00 Avranches - Annecy Avranches - Annecy +240 +250 -110 2 France France National
17:00 Chateauroux - Chambly Chateauroux - Chambly -149 +200 +500 1X France France National
17:00 Cholet - Villefranche Cholet - Villefranche +280 +188 +105 2 France France National
17:00 Stadtallendorf - Hunfelder Stadtallendorf - Hunfelder -303 +400 +600 1 Germany Germany Oberliga Niederrhein
17:00 Aalen - Ulm Aalen - Ulm +300 +250 -137 2 Germany Germany Regionalliga Bayern
17:00 Balingen - RW Koblenz Balingen - RW Koblenz +100 +240 +220 1 Germany Germany Regionalliga Bayern
17:00 Pirmasens - Kassel Pirmasens - Kassel -105 +230 +240 12 Germany Germany Regionalliga Bayern
17:00 Schott Mainz - Walldorf Schott Mainz - Walldorf +125 +250 +163 2 Germany Germany Regionalliga Bayern
17:00 Stuttgart II - FSV Frankfurt Stuttgart II - FSV Frankfurt -120 +250 +250 2 Germany Germany Regionalliga Bayern
17:00 Nes Tziona - Bnei Yehuda Nes Tziona - Bnei Yehuda +200 +210 +120 2 Israel Israel State Cup
17:00 Helsingborg - GAIS Helsingborg - GAIS -182 +320 +450 1 Sweden Sweden Superettan
17:00 Trelleborgs - AFC Eskilstuna Trelleborgs - AFC Eskilstuna -118 +240 +333 X Sweden Sweden Superettan
17:00 Aarau - Lausanne Aarau - Lausanne +190 +260 +110 1X Switzerland Switzerland Swiss Cup
17:00 Faroe Islands W - Hungary W Faroe Islands W - Hungary W +1600 +800 -1000 2 Europe Europe World Cup Women - Qualification
17:00 Greece W - Slovenia W Greece W - Slovenia W +350 +275 -167 12 Europe Europe World Cup Women - Qualification
17:00 Norway W - Belgium W Norway W - Belgium W -200 +300 +400 1 Europe Europe World Cup Women - Qualification
17:00 Switzerland W - Croatia W Switzerland W - Croatia W -1111 +800 +1800 1 Europe Europe World Cup Women - Qualification
17:30 Karbach - Eintracht Trier Karbach - Eintracht Trier +300 +375 -189 2 Germany Germany Oberliga Niederrhein
17:30 Latvia W - England W Latvia W - England W +4000 +2800 -10000 2 Europe Europe World Cup Women - Qualification
17:45 Adanaspor AS - Adiyamanspor Adanaspor AS - Adiyamanspor -164 +260 +350 X2 Turkey Turkey Turkish Cup
17:45 Poland W - Albania W Poland W - Albania W -3333 +1800 +4000 1X Europe Europe World Cup Women - Qualification
18:00 Oostende - Onhaye Oostende - Onhaye Belgium Belgium Belgian Cup
18:00 Dortmund - Ingolstadt Dortmund - Ingolstadt -1000 +900 +2200 1 Germany Germany Dfb Pokal
18:00 Cheltenham - Chelsea U21 Cheltenham - Chelsea U21 +200 +220 +115 2 England England Efl Trophy
18:00 Gillingham - West Ham U21 Gillingham - West Ham U21 +138 +250 +145 2 England England Efl Trophy
18:00 MK Dons - Aston Villa U21 MK Dons - Aston Villa U21 -149 +310 +275 12 England England Efl Trophy
18:00 Rotherham - Manchester City U21 Rotherham - Manchester City U21 +100 +275 +188 X England England Efl Trophy
18:00 ACV Assen - Maastricht ACV Assen - Maastricht Netherlands Netherlands Knvb Beker
18:00 ASWH - Heracles ASWH - Heracles +425 +375 -250 2 Netherlands Netherlands Knvb Beker
18:00 FC Volendam - FC Emmen FC Volendam - FC Emmen +105 +250 +200 2 Netherlands Netherlands Knvb Beker
18:00 Kozakken Boys - Telstar Kozakken Boys - Telstar +240 +260 -120 2 Netherlands Netherlands Knvb Beker
18:00 Roda - Den Bosch Roda - Den Bosch -303 +400 +800 2 Netherlands Netherlands Knvb Beker
18:00 Sparta Nijkerk - Den Haag Sparta Nijkerk - Den Haag +450 +400 -278 2 Netherlands Netherlands Knvb Beker
18:00 DVS '33 Ermelo - Eindhoven FC DVS '33 Ermelo - Eindhoven FC Netherlands Netherlands Knvb Beker
18:00 Spakenburg - Dordrecht Spakenburg - Dordrecht +150 +260 +130 2 Netherlands Netherlands Knvb Beker
18:00 Zwolle - Graafschap Zwolle - Graafschap +110 +260 +190 2 Netherlands Netherlands Knvb Beker
18:00 Santa Clara - FC Porto Santa Clara - FC Porto +475 +300 -200 2 Portugal Portugal League Cup
18:00 Heeslinger - Uphusen Heeslinger - Uphusen -714 +700 +1000 1 Germany Germany Oberliga Niederrhein
18:00 Zamalek - Enppi Zamalek - Enppi -278 +320 +650 1 Egypt Egypt Premier League
18:00 General Lamadrid - Sportivo Italiano General Lamadrid - Sportivo Italiano +115 +190 +225 2 Argentina Argentina Primera C - Clausura
18:00 Din. Bucuresti - FC Arges Din. Bucuresti - FC Arges +163 +200 +150 2 Romania Romania Romanian Cup
18:00 Biel - Lausanne Ouchy Biel - Lausanne Ouchy Switzerland Switzerland Swiss Cup
18:00 Belarus W - Netherlands W Belarus W - Netherlands W 2 Europe Europe World Cup Women - Qualification
18:00 Northern Ireland W - Austria W Northern Ireland W - Austria W +550 +333 -278 2 Europe Europe World Cup Women - Qualification
18:15 Flamengo RJ U20 - Vasco U20 Flamengo RJ U20 - Vasco U20 -133 +250 +333 1 Brazil Brazil Brasileiro U20 - Play Offs
18:15 Yverdon - Zurich Yverdon - Zurich +600 +425 -357 12 Switzerland Switzerland Swiss Cup
18:15 Wales W - Estonia W Wales W - Estonia W -2000 +1200 +2200 1 Europe Europe World Cup Women - Qualification
18:30 KV Mechelen - Royale Union SG KV Mechelen - Royale Union SG +250 +260 -125 12 Belgium Belgium Belgian Cup
18:30 RWDM - Waregem RWDM - Waregem +150 +260 +137 1 Belgium Belgium Belgian Cup
18:30 Morton - Partick Thistle Morton - Partick Thistle +230 +240 +100 12 Scotland Scotland Championship
18:30 2 de Mayo - San Lorenzo 2 de Mayo - San Lorenzo 1X Paraguay Paraguay Division Intermedia
18:30 Ameliano - Sportivo Iteno Ameliano - Sportivo Iteno -323 +345 +650 1 Paraguay Paraguay Division Intermedia
18:30 Resistencia - Independiente FBC Resistencia - Independiente FBC +200 +235 +105 1 Paraguay Paraguay Division Intermedia
18:30 Tacuary - Rubio Nu Tacuary - Rubio Nu -385 +410 +950 1 Paraguay Paraguay Division Intermedia
18:30 Wimborne - Merthyr Town Wimborne - Merthyr Town +150 +260 +130 1 England England Isthmian League Premier Division
18:45 Mouscron - St. Liege Mouscron - St. Liege +300 +300 -143 1X Belgium Belgium Belgian Cup
18:45 Ayr - Kilmarnock Ayr - Kilmarnock +230 +250 +100 12 Scotland Scotland Championship
18:45 Dunfermline - Raith Dunfermline - Raith +155 +240 +145 X Scotland Scotland Championship
18:45 Hamilton - Queen of South Hamilton - Queen of South +115 +250 +190 12 Scotland Scotland Championship
18:45 Inverness - Arbroath Inverness - Arbroath +100 +230 +240 1 Scotland Scotland Championship
18:45 Mainz - Arminia Bielefeld Mainz - Arminia Bielefeld -164 +300 +450 X Germany Germany Dfb Pokal
18:45 Nurnberg - Hamburger SV Nurnberg - Hamburger SV +180 +250 +140 2 Germany Germany Dfb Pokal
18:45 VfL Osnabruck - Freiburg VfL Osnabruck - Freiburg +650 +320 -222 2 Germany Germany Dfb Pokal
18:45 Arsenal - Leeds Arsenal - Leeds -167 +300 +450 1 England England Efl Cup
18:45 Chelsea - Southampton Chelsea - Southampton -222 +350 +600 1 England England Efl Cup
18:45 QPR - Sunderland QPR - Sunderland -111 +260 +300 1 England England Efl Cup
18:45 AFC Wimbledon - Crystal Palace U21 AFC Wimbledon - Crystal Palace U21 +110 +300 +160 1 England England Efl Trophy
18:45 Oxford Utd - Tottenham U21 Oxford Utd - Tottenham U21 -118 +310 +200 1 England England Efl Trophy
18:45 Yate Town - Dover Yate Town - Dover +180 +240 +115 12 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Portadown - Ballinamallard Portadown - Ballinamallard -125 +260 +260 1 Northern Ireland Northern Ireland Irish League Cup
18:45 Witton - Atherton Witton - Atherton +138 +240 +150 1 England England Isthmian League Premier Division
18:45 Biggleswade Town - Leiston Biggleswade Town - Leiston +188 +260 +105 12 England England Isthmian League Premier Division
18:45 Royston - Banbury Royston - Banbury +145 +250 +140 1X England England Isthmian League Premier Division
18:45 Chesham - Beaconsfield Town Chesham - Beaconsfield Town -120 +275 +225 1 England England Isthmian League Premier Division
18:45 Tamworth - Hitchin Tamworth - Hitchin -227 +300 +475 1 England England Isthmian League Premier Division
18:45 Margate - East Thurrock Margate - East Thurrock -303 +400 +500 1X England England Isthmian League Premier Division
18:45 Worthing - Merstham Worthing - Merstham -250 +333 +500 1 England England Isthmian League Premier Division
18:45 Stratford - AFC Rushden & Diamonds Stratford - AFC Rushden & Diamonds -105 +260 +210 1 England England Isthmian League Premier Division
18:45 Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford +170 +250 +120 12 England England Isthmian League Premier Division
18:45 Harrow - Gosport Harrow - Gosport +155 +250 +130 2 England England Isthmian League Premier Division
18:45 Bognor Regis - Folkestone Bognor Regis - Folkestone +140 +250 +140 1 England England Isthmian League Premier Division
18:45 Nuneaton - Alvechurch Nuneaton - Alvechurch +140 +250 +140 2 England England Isthmian League Premier Division
18:45 Poole - Truro Poole - Truro +100 +275 +188 1 England England Isthmian League Premier Division
18:45 Yate Town - Farnborough Yate Town - Farnborough 2 Postp. England England Isthmian League Premier Division
18:45 Bala - Newtown Bala - Newtown -110 +275 +210 1 Wales Wales League Cup
18:45 Barry - Pontypridd Barry - Pontypridd -333 +400 +650 1 Wales Wales League Cup
18:45 Connahs Q. - Holywell Connahs Q. - Holywell -1000 +700 +1100 1 Wales Wales League Cup
18:45 Haverfordwest - Cardiff Metropolitan Haverfordwest - Cardiff Metropolitan +180 +250 +110 2 Wales Wales League Cup
18:45 Doncaster - Cambridge Utd Doncaster - Cambridge Utd +120 +230 +240 2 England England League One
18:45 Wigan - Lincoln Wigan - Lincoln -154 +300 +425 12 England England League One
18:45 Colchester - Sutton Colchester - Sutton +187 +220 +160 1X England England League Two
18:45 Aldershot - Weymouth Aldershot - Weymouth -143 +275 +300 12 England England National League
18:45 Altrincham - Solihull Moors Altrincham - Solihull Moors +137 +240 +150 2 England England National League
18:45 Chesterfield - Eastleigh Chesterfield - Eastleigh -182 +300 +400 2 England England National League
18:45 FC Halifax - Dag & Red FC Halifax - Dag & Red +170 +240 +130 1 England England National League
18:45 King?s Lynn - Boreham Wood King?s Lynn - Boreham Wood +300 +275 -133 2 England England National League
18:45 Notts Co - Bromley Notts Co - Bromley -111 +260 +240 12 England England National League
18:45 Stockport - Barnet Stockport - Barnet -303 +350 +650 1 England England National League
18:45 Wealdstone - Grimsby Wealdstone - Grimsby +350 +260 -152 2 England England National League
18:45 Maidenhead - Wrexham Maidenhead - Wrexham +260 +280 -125 2 England England National League
18:45 Yeovil - Woking Yeovil - Woking +160 +230 +150 1 England England National League
18:45 AFC Fylde - Spennymoor AFC Fylde - Spennymoor -105 +275 +200 1X England England National League South
18:45 AFC Telford - Guiseley AFC Telford - Guiseley +105 +240 +190 1 England England National League South
18:45 Chippenham - Hemel Hempstead Chippenham - Hemel Hempstead -110 +275 +225 1X England England National League South
18:45 Dorking - Eastbourne Boro Dorking - Eastbourne Boro -250 +300 +550 1 England England National League South
18:45 Dulwich Hamlet - Maidstone Dulwich Hamlet - Maidstone +170 +240 +120 2 England England National League South
18:45 Ebbsfleet - Braintree Ebbsfleet - Braintree -250 +320 +550 1 England England National League South
18:45 Boston Utd - York Boston Utd - York -110 +260 +220 1 England England National League South
18:45 Brackley Town - Alfreton Brackley Town - Alfreton -182 +300 +450 1 Postp. England England National League South
18:45 Chester - Gloucester Chester - Gloucester -105 +250 +210 1 England England National League South
18:45 Chorley - Kidderminster Chorley - Kidderminster +125 +240 +163 1 England England National League South
18:45 Curzon Ashton - Gateshead Curzon Ashton - Gateshead +225 +250 -105 2 England England National League South
18:45 Hereford - Kettering Hereford - Kettering +163 +225 +130 1 Postp. England England National League South
18:45 Hungerford - Havant & W Hungerford - Havant & W +210 +250 -105 2 England England National League South
18:45 Slough - Bath Slough - Bath +170 +250 +120 1 England England National League South
18:45 St. Albans - Billericay St. Albans - Billericay -250 +300 +550 1 England England National League South
18:45 Welling - Hampton & Richmond Welling - Hampton & Richmond +280 +280 -149 2 England England National League South
18:45 Leamington - Farsley Leamington - Farsley -118 +250 +230 12 England England National League South
18:45 Southport - Darlington Southport - Darlington +105 +275 +188 2 England England National League South
18:45 AC Milan - Torino AC Milan - Torino -175 +300 +475 1X Italy Italy Serie A
18:45 Iceland W - Cyprus W Iceland W - Cyprus W 1 Europe Europe World Cup Women - Qualification
19:00 Guabira - The Strongest Guabira - The Strongest +130 +250 +162 2 Bolivia Bolivia Division Profesional
19:00 Ards - Cliftonville Ards - Cliftonville +550 +333 -278 2 Northern Ireland Northern Ireland Irish League Cup
19:00 Breda - Venlo Breda - Venlo -118 +275 +300 X2 Netherlands Netherlands Knvb Beker
19:00 Espanyol - Ath Bilbao Espanyol - Ath Bilbao +190 +200 +162 X Spain Spain Laliga
19:30 Villarreal - Cadiz CF Villarreal - Cadiz CF -278 +375 +800 1 Spain Spain Laliga
20:15 Sporting - Famalicao Sporting - Famalicao -278 +350 +550 1 Portugal Portugal League Cup
21:00 Envigado - Millonarios Envigado - Millonarios +400 +240 -143 2 Colombia Colombia Primera A - Clausura
22:00 Alebrijes Oaxaca - Atlante Alebrijes Oaxaca - Atlante +250 +210 +100 2 Mexico Mexico Liga De Expansion Mx - Apertura
22:00 CRB - Coritiba CRB - Coritiba +130 +220 +180 1X Brazil Brazil Serie B
22:15 Real Potosi - Wilstermann Real Potosi - Wilstermann +190 +250 +110 2 Bolivia Bolivia Division Profesional
23:00 Portuguesa - Votuporanguense Portuguesa - Votuporanguense -137 +220 +350 12 Brazil Brazil Copa Paulista - Play Offs
23:00 Piracicaba - Sao Caetano Piracicaba - Sao Caetano -175 +270 +375 12 Brazil Brazil Copa Paulista - Play Offs
23:00 Petrolera - Ind. Medellin Petrolera - Ind. Medellin +150 +200 +180 X2 Colombia Colombia Primera A - Clausura
00:05 Zacatecas Mineros - Celaya Zacatecas Mineros - Celaya +130 +220 +170 12 Mexico Mexico Liga De Expansion Mx - Apertura
00:10 Ferro - San Telmo Ferro - San Telmo -139 +220 +375 1 Argentina Argentina Primera Nacional
00:30 Valour - HFX Wanderers Valour - HFX Wanderers -118 +225 +275 Canada Canada Canadian Premier League
00:30 Floresta EC - Ferroviario Floresta EC - Ferroviario +188 +188 +140 Brazil Brazil Copa Do Nordeste - Qualification
00:30 Botafogo PB - Vitoria Botafogo PB - Vitoria +170 +210 +138 Brazil Brazil Copa Do Nordeste - Qualification
00:30 Goias - Botafogo RJ Goias - Botafogo RJ +155 +210 +180 Brazil Brazil Serie B
01:00 Guadalupe - Cartagines Guadalupe - Cartagines +145 +210 +162 Costa Rica Costa Rica Primera Division - Apertura
01:05 Pereira - Bucaramanga Pereira - Bucaramanga +105 +210 +250 Colombia Colombia Primera A - Clausura
02:05 Cancun - Cimarrones de Sonora Cancun - Cimarrones de Sonora +140 +200 +175 Mexico Mexico Liga De Expansion Mx - Apertura
02:30 Pacific FC - Edmonton Pacific FC - Edmonton Canada Canada Canadian Premier League
02:30 Los Angeles FC - Seattle Sounders Los Angeles FC - Seattle Sounders -120 +280 +320 Usa Usa Mls
09:00 Cagliari U19 - Parma U19 Cagliari U19 - Parma U19 -149 +300 +275 Italy Italy Coppa Italia Primavera
09:00 Kawasaki Frontale - Kashima Antlers Kawasaki Frontale - Kashima Antlers -152 +260 +320 Japan Japan Emperors Cup
09:00 Nagoya Grampus - Cerezo Osaka Nagoya Grampus - Cerezo Osaka -105 +200 +260 Japan Japan Emperors Cup
09:00 Fuzesgyarmati SK - SBTC Fuzesgyarmati SK - SBTC Hungary Hungary Nb Iii - West
09:30 Gamba Osaka - Urawa Reds Gamba Osaka - Urawa Reds +230 +230 -105 Japan Japan Emperors Cup
-3.53

Коефициентите са валидни към момнета на публикуване, и подлежат на промяна. (Отговорна игра 18+) (Gamble responsibly 18+)

Bet365 Odds correct at time of publication, and are subject to change.

Нашата система Prediction Intelligence Software© калкулира процентната възможност за домакинска победа, равенство или победа за госта, и препоръчва прогнози от типа 1, Х, 2, 1X, X2 или 12(двоен шанс). Нашия математически алгоритъм се основава на няколко компонента- моментна форма, сила на даден отбор, статистика един срещу друг, коефициенти, класиране и т.н. Отговорна игра 18+

Обратно горе