english bulgarian

10:20 Wed, Jan 27, 2021
Начало

Прогнози

Order by: Час Състезание
Час Мач 1 X 2 Прогноза Резултат Първенство
00:30 CSA - Moto Club CSA - Moto Club -250 +280 +600 1 2 - 0 FT Brazil Brazil Copa Do Nordeste - Qualification
00:30 Itabaiana - Santa Cruz Itabaiana - Santa Cruz +500 +300 -227 2 2 - 2 FT Brazil Brazil Copa Do Nordeste - Qualification
00:30 Vitoria - Botafogo SP Vitoria - Botafogo SP -133 +225 +450 X 1 - 0 FT Brazil Brazil Serie B
01:00 Chico - Millonarios Chico - Millonarios +550 +260 -175 2 Postp. Colombia Colombia Primera A - Apertura
01:05 Correcaminos - Venados Correcaminos - Venados +125 +230 +180 2 2 - 0 FT Mexico Mexico Liga De Expansion Mx - Clausura
02:30 Club America - Juarez Club America - Juarez Мач на Живо +100 +240 +275 12 2 - 0 FT Mexico Mexico Liga Mx - Clausura
03:05 Cimarrones de Sonora - Celaya Cimarrones de Sonora - Celaya +115 +225 +200 2 2 - 2 FT Mexico Mexico Liga De Expansion Mx - Clausura
08:00 Wellington Phoenix - Perth Glory Wellington Phoenix - Perth Glory 2 Postp. Australia Australia A-League
08:00 Zenit - Ural Zenit - Ural 1 World World Club Friendly
08:00 Yenisey - Chernomorets Novorossijsk Yenisey - Chernomorets Novorossijsk -143 +296 +320 2 1 - 2 FT World World Club Friendly
08:30 Oakleigh Cannons - Melbourne Knights Oakleigh Cannons - Melbourne Knights 0 - 2 FT World World Club Friendly
08:30 St. George City - Marconi Stallions St. George City - Marconi Stallions 1 - 2 FT World World Club Friendly
09:30 Chrudim - Usti nad Labem Chrudim - Usti nad Labem -110 +275 +210 2 Czech Republic Czech Republic Tipsport Liga
10:00 Chrobry Glogow - Legnica 2 Chrobry Glogow - Legnica 2 World World Club Friendly
10:00 Tychy - GKS Katowice Tychy - GKS Katowice -111 +280 +210 1 World World Club Friendly
10:00 GKS Belchatow - T. Mazowiecki GKS Belchatow - T. Mazowiecki World World Club Friendly
10:00 TSC Backa Topola - Csikszereda M. Ciuc TSC Backa Topola - Csikszereda M. Ciuc Cancl. World World Club Friendly
10:00 FC Rapid Bucuresti - U. Cluj FC Rapid Bucuresti - U. Cluj +130 +220 +175 1X World World Club Friendly
10:00 Vihren - Pirin Blagoevgrad Vihren - Pirin Blagoevgrad World World Club Friendly
10:00 Gagra - Dinamo Batumi Gagra - Dinamo Batumi +830 +360 -333 X World World Club Friendly
10:30 S. Rzeszow - Wisloka Debica S. Rzeszow - Wisloka Debica -303 +350 +600 1 World World Club Friendly
11:00 Drita - Sloga Vinica Drita - Sloga Vinica World World Club Friendly
11:00 Sonderjyske - Horsens Sonderjyske - Horsens +140 +260 +150 X World World Club Friendly
11:00 Michalovce - Trebisov Michalovce - Trebisov -250 +375 +450 1 World World Club Friendly
11:00 Dubrava - Dragovoljac Dubrava - Dragovoljac +170 +230 +137 12 World World Club Friendly
11:00 Chojniczanka - Bytovia Bytow Chojniczanka - Bytovia Bytow +110 +275 +190 1X World World Club Friendly
11:00 Getafe B - Baleares Getafe B - Baleares +250 +210 +100 1X Spain Spain Segunda Division B - Group 5
11:30 Aalborg - Lyngby Aalborg - Lyngby -152 +300 +320 1 World World Club Friendly
11:30 Krasnodar - Riga FC Krasnodar - Riga FC -303 +400 +500 1 World World Club Friendly
12:00 Odense - Koge Odense - Koge -118 +320 +210 1 World World Club Friendly
12:00 Metalac - Radnicki 1923 Metalac - Radnicki 1923 +120 +230 +200 2 World World Club Friendly
12:00 Renova - Rabotnicki Renova - Rabotnicki 2 World World Club Friendly
12:00 Vellazerimi - Pobeda Vellazerimi - Pobeda World World Club Friendly
12:00 Banska Bystrica - Pohronie Banska Bystrica - Pohronie +115 +275 +162 2 World World Club Friendly
12:00 Radomiak Radom - Lublin Radomiak Radom - Lublin -164 +333 +320 1 World World Club Friendly
12:00 Beroe - Hebar Beroe - Hebar -250 +350 +475 1 World World Club Friendly
12:00 Dubnica - Nitra Dubnica - Nitra X World World Club Friendly
12:00 Kadino Skopje - FK Skopje Kadino Skopje - FK Skopje 2 World World Club Friendly
12:00 Vardar Negotino - Tikves Vardar Negotino - Tikves X World World Club Friendly
12:00 Litex Lovech - Levski Lom Litex Lovech - Levski Lom World World Club Friendly
12:00 Lok. Plovdiv - Sozopol Lok. Plovdiv - Sozopol -357 +400 +650 1 World World Club Friendly
12:00 Pretoria Callies - Bizana Pondo Chiefs Pretoria Callies - Bizana Pondo Chiefs +147 +165 +220 12 South Africa South Africa Gladafrica Championship
12:15 FC Copenhagen - Aarhus FC Copenhagen - Aarhus 1 World World Club Friendly
12:30 Borec - Teteks Borec - Teteks World World Club Friendly
12:30 Kolubara - Zarkovo Kolubara - Zarkovo -143 +300 +275 X World World Club Friendly
12:30 Academica Clinceni - FC Botosani Academica Clinceni - FC Botosani +200 +200 +145 X2 Romania Romania Liga 1
12:30 Madrid C. W - Sevilla FC W Madrid C. W - Sevilla FC W +115 +230 +210 1 Spain Spain Primera Division Women
13:00 Belasica - Kozuv Gevgelija Belasica - Kozuv Gevgelija 1 World World Club Friendly
13:00 Brann - Sotra Brann - Sotra World World Club Friendly
13:00 Slavia Sofia - Omsk Slavia Sofia - Omsk World World Club Friendly
13:00 Lisen - Petrzalka Lisen - Petrzalka -182 +280 +375 1X World World Club Friendly
13:00 Yenisey - Veles Moscow Yenisey - Veles Moscow 1 World World Club Friendly
13:00 Jablonec B - Slavia Prague B Jablonec B - Slavia Prague B World World Club Friendly
13:00 Koper - Levski Sofia Koper - Levski Sofia World World Club Friendly
13:00 Stal Mielec - Termalica B-B. Stal Mielec - Termalica B-B. 2 World World Club Friendly
13:00 Koln II - Bonner Koln II - Bonner -200 +275 +450 2 Germany Germany Regionalliga Sudwest
13:00 Dortmund II - B. Monchengladbach II Dortmund II - B. Monchengladbach II -189 +300 +375 1 Germany Germany Regionalliga Sudwest
13:00 Volos - Panathinaikos Volos - Panathinaikos +320 +187 +110 2 Greece Greece Super League
13:00 Diagoras - Ionikos Diagoras - Ionikos +240 +210 +110 X Greece Greece Super League 2
13:00 O.F. Ierapetra - Apollon Larissa O.F. Ierapetra - Apollon Larissa 1X Greece Greece Super League 2
13:00 PAE Chania - Ergotelis PAE Chania - Ergotelis -125 +210 +350 2 Greece Greece Super League 2
13:00 Panachaiki - Karaiskakis Panachaiki - Karaiskakis -278 +333 +550 1 Greece Greece Super League 2
13:00 AO Trikala - Dramas AO Trikala - Dramas -161 +240 +450 2 Greece Greece Super League 2
13:30 Zilina - Podbrezova Zilina - Podbrezova -139 +300 +275 1 World World Club Friendly
13:30 Krasnodar - Shakhtyor Soligorsk Krasnodar - Shakhtyor Soligorsk -217 +350 +505 1 World World Club Friendly
13:30 Nizhny Novgorod - Drita Nizhny Novgorod - Drita World World Club Friendly
13:30 Opatija - Sesvete Opatija - Sesvete +120 +250 +170 12 World World Club Friendly
13:30 Al Sailiya - Al Khor Al Sailiya - Al Khor -118 +260 +240 2 Qatar Qatar Crown Prince Cup
13:30 Steenberg United - Free State Stars Steenberg United - Free State Stars +165 +170 +185 1 South Africa South Africa Gladafrica Championship
13:30 Pretoria U. - Cape Umoya United Pretoria U. - Cape Umoya United +165 +185 +170 1 South Africa South Africa Gladafrica Championship
13:30 TS Sporting - Royal AM TS Sporting - Royal AM 1 South Africa South Africa Gladafrica Championship
13:30 Levadiakos - Xanthi FC Levadiakos - Xanthi FC +160 +190 +170 1X Greece Greece Super League 2
14:00 Istra 1961 - Rijeka Istra 1961 - Rijeka +750 +300 -227 2 Croatia Croatia 1. Hnl
14:00 Lokomotiv Moscow - Ostersunds Lokomotiv Moscow - Ostersunds -161 +240 +520 1 World World Club Friendly
14:00 Legia - Stomil Olsztyn Legia - Stomil Olsztyn -500 +550 +700 1 World World Club Friendly
14:00 Domzale - Din. Vranje Domzale - Din. Vranje World World Club Friendly
14:00 Wacker Innsbruck - ND Gorica Wacker Innsbruck - ND Gorica World World Club Friendly
14:00 FK Krylya Sovetov Samara - Celje FK Krylya Sovetov Samara - Celje -145 +290 +340 1 World World Club Friendly
14:00 Kerala Blasters - Jamshedpur Kerala Blasters - Jamshedpur +137 +200 +190 1 India India Isl
14:00 Ferretti U20 - Juventus Managua U20 Ferretti U20 - Juventus Managua U20 +300 +333 -175 1X Nicaragua Nicaragua Liga Primera U20 - Clausura
14:00 Carpi - FeralpiSalo Carpi - FeralpiSalo +120 +210 +210 1X Italy Italy Serie C - Group C
14:00 Juve Stabia - Casertana Juve Stabia - Casertana -143 +220 +375 X Italy Italy Serie C - Group C
14:30 B. Gdynia - Ostroda B. Gdynia - Ostroda +375 +375 -222 2 World World Club Friendly
14:30 Radnik - Rukh Lviv Radnik - Rukh Lviv World World Club Friendly
15:00 Ostrava - Liberec Ostrava - Liberec +200 +200 +155 2 Czech Republic Czech Republic 1. Liga
15:00 Bohemians 1905 - Opava Bohemians 1905 - Opava -175 +260 +550 1X Czech Republic Czech Republic 1. Liga
15:00 Iraq - Kuwait Iraq - Kuwait -120 +225 +280 1 World World Friendly International
15:00 Academica U23 - Sporting U23 Academica U23 - Sporting U23 Portugal Portugal Liga Revelacao U23 - Losers Stage
15:00 Black Leopards - Mamelodi Sundowns Black Leopards - Mamelodi Sundowns +750 +275 -227 2 South Africa South Africa Premier League
15:00 Bloem Celtic - Chippa Utd. Bloem Celtic - Chippa Utd. +115 +170 +275 X South Africa South Africa Premier League
15:00 Catanzaro - Viterbese Catanzaro - Viterbese -139 +225 +400 1 Susp. Italy Italy Serie C - Group C
15:15 AEK Athens FC - Giannina AEK Athens FC - Giannina -333 +400 +750 1 Greece Greece Super League
15:15 Lamia - Smyrnis Lamia - Smyrnis +125 +230 +200 1X Greece Greece Super League
15:30 Poli Iasi - UTA Arad Poli Iasi - UTA Arad +150 +210 +190 1X Romania Romania Liga 1
15:30 Espanyol W - Valencia W Espanyol W - Valencia W +170 +250 +120 2 Spain Spain Primera Division Women
16:00 Jihlava - Nove Mesto na M. Jihlava - Nove Mesto na M. World World Club Friendly
16:00 A. Klagenfurt - SC Weiz A. Klagenfurt - SC Weiz X Cancl. World World Club Friendly
16:00 Bielsko-Biala - GKS Katowice Bielsko-Biala - GKS Katowice +187 +280 +100 2 World World Club Friendly
16:00 Gudja - Hibernians Gudja - Hibernians +425 +300 -200 2 Malta Malta Premier League
16:05 D. Zagreb - Hajduk Split D. Zagreb - Hajduk Split -222 +300 +650 1 Croatia Croatia 1. Hnl
16:15 Al Arabi - Umm-Salal Al Arabi - Umm-Salal -175 +280 +350 1X Qatar Qatar Crown Prince Cup
16:45 Atalanta - Lazio Atalanta - Lazio -133 +300 +320 12 Italy Italy Coppa Italia
16:45 Kisvarda - MOL Fehervar Kisvarda - MOL Fehervar +350 +275 -139 2 Hungary Hungary Otp Bank Liga
17:00 Zlin - Slavia Prague Zlin - Slavia Prague +900 +375 -303 2 Czech Republic Czech Republic 1. Liga
17:00 Gwarek Tarnowskie Gory - Swietochlowice Gwarek Tarnowskie Gory - Swietochlowice World World Club Friendly
17:00 Radomiak Radom - Orleta Radzyn Radomiak Radom - Orleta Radzyn World World Club Friendly
17:00 Managua FC U20 - Ocotal U20 Managua FC U20 - Ocotal U20 -1000 +700 +1200 1 Nicaragua Nicaragua Liga Primera U20 - Clausura
17:00 Benfica U23 - Portimonense U23 Benfica U23 - Portimonense U23 -120 +275 +250 2 Portugal Portugal Liga Revelacao U23 - Losers Stage
17:00 Boavista U23 - CD Cova da Piedade U23 Boavista U23 - CD Cova da Piedade U23 -149 +250 +333 12 Portugal Portugal Liga Revelacao U23 - Losers Stage
17:00 Ashdod - Bnei Yehuda Ashdod - Bnei Yehuda -143 +240 +375 X Israel Israel Ligat Ha'Al
17:15 Zurich - Vaduz Zurich - Vaduz -118 +275 +280 1 Switzerland Switzerland Super League
17:30 Darmstadt - Sandhausen Darmstadt - Sandhausen -105 +250 +260 12 Germany Germany 2. Bundesliga
17:30 Valletta - Hamrun Valletta - Hamrun +170 +260 +115 12 Malta Malta Premier League
17:30 EDF Logrono W - Rayo Vallecano W EDF Logrono W - Rayo Vallecano W +120 +240 +175 2 Spain Spain Primera Division Women
17:30 Olympiacos Piraeus - PAOK Olympiacos Piraeus - PAOK -125 +260 +350 1 Greece Greece Super League
17:30 Rapid Vienna - St. Polten Rapid Vienna - St. Polten Мач на Живо -303 +450 +750 1 Austria Austria Tipico Bundesliga
17:30 Salzburg - Ried Salzburg - Ried -2000 +1200 +2500 1 Austria Austria Tipico Bundesliga
17:30 Tirol - Altach Tirol - Altach -154 +300 +400 12 Austria Austria Tipico Bundesliga
17:45 AZ Alkmaar - Utrecht AZ Alkmaar - Utrecht -143 +300 +333 1 Netherlands Netherlands Eredivisie
17:45 Genk - Waregem Genk - Waregem -222 +350 +475 1 Belgium Belgium Jupiler League
17:45 Beerschot VA - Kortrijk Beerschot VA - Kortrijk +155 +250 +162 12 Belgium Belgium Jupiler League
17:45 Basaksehir - Trabzonspor Basaksehir - Trabzonspor +175 +225 +155 1X Turkey Turkey Super Cup
18:00 Ingolstadt - Hallescher Ingolstadt - Hallescher -167 +275 +475 12 Germany Germany 3. Liga
18:00 Hansa Rostock - Saarbrucken Hansa Rostock - Saarbrucken +115 +220 +250 1 Germany Germany 3. Liga
18:00 Magdeburg - Munich 1860 Magdeburg - Munich 1860 +200 +230 +137 12 Germany Germany 3. Liga
18:00 Lubeck - Unterhaching Lubeck - Unterhaching +162 +230 +162 12 Germany Germany 3. Liga
18:00 Sevilla - Valencia Sevilla - Valencia -250 +360 +650 12 Spain Spain Copa Del Rey
18:00 Din. Bucuresti - Gaz Metan Medias Din. Bucuresti - Gaz Metan Medias -105 +230 +300 1 Romania Romania Liga 1
18:00 Hapoel Kfar Saba - Netanya Hapoel Kfar Saba - Netanya +190 +220 +130 12 Israel Israel Ligat Ha'Al
18:00 Chambly - Niort Chambly - Niort +170 +190 +160 1 France France Ligue 2
18:00 Burnley - Aston Villa Burnley - Aston Villa +290 +260 -111 2 England England Premier League
18:00 Chelsea - Wolves Chelsea - Wolves -164 +280 +475 1X England England Premier League
18:00 Dundee Utd - St. Mirren Dundee Utd - St. Mirren +210 +230 +130 1X Scotland Scotland Premiership
18:00 Ross County - Motherwell Ross County - Motherwell +210 +225 +130 12 Scotland Scotland Premiership
18:00 St Johnstone - Aberdeen St Johnstone - Aberdeen +162 +200 +187 2 Scotland Scotland Premiership
18:00 Mutilvera - Tarazona Mutilvera - Tarazona +100 +200 +250 X2 Spain Spain Segunda Division B - Group 5
18:00 Chievo - Cittadella Chievo - Cittadella +140 +200 +220 1 Italy Italy Serie B
18:30 Friburguense - America RJ Friburguense - America RJ +280 +250 -125 X Brazil Brazil Campeonato Carioca - First Round
18:30 Nova Iguacu - Americano FC Nova Iguacu - Americano FC -143 +240 +320 2 Brazil Brazil Campeonato Carioca - First Round
18:30 Sampaio Correa FE - Cabofriense Sampaio Correa FE - Cabofriense -111 +225 +250 2 Brazil Brazil Campeonato Carioca - First Round
18:30 Morton - Inverness Morton - Inverness +240 +230 -111 2 Scotland Scotland Championship
18:45 Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa +175 +240 +145 1 Israel Israel Ligat Ha'Al
19:00 Namibia - Zambia Namibia - Zambia +425 +225 -164 2 Africa Africa African Nations Championship
19:00 Tanzania - Guinea Tanzania - Guinea +260 +200 +100 2 Africa Africa African Nations Championship
19:00 Middlesbrough - Rotherham Middlesbrough - Rotherham -125 +250 +375 1 England England Championship
19:00 Coventry - Sheffield Wed Coventry - Sheffield Wed +115 +230 +250 2 England England Championship
19:00 Swansea - Brentford Swansea - Brentford +210 +210 +145 1 England England Championship
19:00 Barnsley - Cardiff Barnsley - Cardiff +145 +210 +210 2 England England Championship
19:00 Remo - Gama Remo - Gama -200 +260 +500 2 Brazil Brazil Copa Verde
19:00 Venlo - Vitesse Venlo - Vitesse +500 +350 -200 2 Netherlands Netherlands Eredivisie
19:00 Waalwijk - Sittard Waalwijk - Sittard +170 +250 +140 X Netherlands Netherlands Eredivisie
19:00 Budafoki - Ferencvaros Budafoki - Ferencvaros +750 +400 -357 2 Hungary Hungary Otp Bank Liga
19:00 Extremadura UD - Don Benito Extremadura UD - Don Benito -189 +320 +350 1X Spain Spain Segunda Division B - Group 5
19:30 Karlsruher - Hannover Karlsruher - Hannover +155 +230 +170 12 Germany Germany 2. Bundesliga
19:30 Paderborn - Holstein Kiel Paderborn - Holstein Kiel +140 +250 +180 12 Germany Germany 2. Bundesliga
19:30 Nurnberg - Regensburg Nurnberg - Regensburg +100 +250 +260 X Germany Germany 2. Bundesliga
19:30 Brighton - Fulham Brighton - Fulham +105 +240 +280 1 England England Premier League
19:30 Real Sociedad W - Betis W Real Sociedad W - Betis W -1000 +700 +1200 1 Spain Spain Primera Division Women
19:30 Young Boys - Lausanne Young Boys - Lausanne -200 +333 +500 1 Switzerland Switzerland Super League
19:30 Wolfsberger AC - LASK Wolfsberger AC - LASK +300 +280 -120 2 Austria Austria Tipico Bundesliga
19:45 Juventus - Spal Juventus - Spal -500 +600 +1100 1 Italy Italy Coppa Italia
19:45 Maidenhead - Yeovil Maidenhead - Yeovil +200 +250 +120 2 England England National League
19:45 Notts Co - Solihull Moors Notts Co - Solihull Moors -111 +250 +300 12 England England National League
19:45 Havant & W - Dorking Havant & W - Dorking 1 Postp. England England National League South
19:45 Celtic - Hamilton Celtic - Hamilton -1000 +800 +2000 1 Scotland Scotland Premiership
19:45 Hibernian - Rangers Hibernian - Rangers +700 +375 -278 2 Scotland Scotland Premiership
19:45 Livingston - Kilmarnock Livingston - Kilmarnock -118 +240 +333 1 Scotland Scotland Premiership
19:45 Gosport - Beaconsfield Town Gosport - Beaconsfield Town 2 Postp. England England Southern League Central Division
20:00 Almeria - Osasuna Almeria - Osasuna +155 +210 +187 2 Spain Spain Copa Del Rey
20:00 Rayo Vallecano - Barcelona Rayo Vallecano - Barcelona +750 +400 -303 2 Spain Spain Copa Del Rey
20:00 Heerenveen - Feyenoord Heerenveen - Feyenoord +350 +300 -143 2 Netherlands Netherlands Eredivisie
20:00 Gent - St. Truiden Gent - St. Truiden -154 +280 +425 1 Belgium Belgium Jupiler League
20:00 Charleroi - Leuven Charleroi - Leuven -125 +280 +300 2 Belgium Belgium Jupiler League
20:00 Lorient - Dijon Lorient - Dijon +120 +225 +230 2 France France Ligue 1
20:00 Floriana - Lija Athletic Floriana - Lija Athletic -278 +375 +500 1 Malta Malta Premier League
20:10 Dock Sud - Ituzaingo Dock Sud - Ituzaingo -125 +210 +320 X Argentina Argentina Primera C - Qualification - Play Offs
20:10 General Lamadrid - Dep. Merlo General Lamadrid - Dep. Merlo +125 +210 +188 X Argentina Argentina Primera C - Qualification - Play Offs
20:15 Everton - Leicester Everton - Leicester +180 +230 +155 12 England England Premier League
20:15 Manchester Utd - Sheffield Utd Manchester Utd - Sheffield Utd -400 +500 +1000 1 England England Premier League
20:15 Maritimo - Estoril Maritimo - Estoril +137 +200 +220 X Portugal Portugal Taça De Portugal
21:00 Velez Sarsfield - Banfield Velez Sarsfield - Banfield X Argentina Argentina Copa Diego Maradona - Copa Sudamericana - Play Off
21:00 Rio Branco - Independente Rio Branco - Independente 1 Brazil Brazil Copa Verde
21:00 San Antonio Unido - Lautaro San Antonio Unido - Lautaro +240 +240 -110 2 Chile Chile Segunda Division
22:00 Diriangen U20 - Real Madriz U20 Diriangen U20 - Real Madriz U20 -110 +275 +210 1 Nicaragua Nicaragua Liga Primera U20 - Clausura
22:00 Jalapa U20 - CD Junior U20 Jalapa U20 - CD Junior U20 -250 +375 +425 1 Nicaragua Nicaragua Liga Primera U20 - Clausura
22:15 Estudiantes Rio Cuarto - CA Estudiantes Estudiantes Rio Cuarto - CA Estudiantes +130 +190 +210 1X Argentina Argentina Primera Nacional - Qualification - Play Offs
23:00 Zacatecas Mineros - Pumas Tabasco Zacatecas Mineros - Pumas Tabasco -227 +320 +450 1 Mexico Mexico Liga De Expansion Mx - Clausura
23:00 Managua FC - Ocotal Managua FC - Ocotal -167 +280 +333 1 Nicaragua Nicaragua Liga Primera - Clausura
23:00 Melipilla - Rangers Melipilla - Rangers +125 +210 +190 1X Chile Chile Primera B - Promotion - Play Offs
00:30 Atl. Rafaela - Platense Atl. Rafaela - Platense Argentina Argentina Primera Nacional - Qualification - Play Offs
00:40 Quindio - Ind. Medellin Quindio - Ind. Medellin +226 +210 +127 Colombia Colombia Copa Colombia
01:00 Jalapa - CD Junior Jalapa - CD Junior -200 +275 +450 Nicaragua Nicaragua Liga Primera - Clausura
01:00 Diriangen - Real Madriz Diriangen - Real Madriz -500 +500 +800 Nicaragua Nicaragua Liga Primera - Clausura
01:00 Santos DG - Alajuelense Santos DG - Alajuelense +275 +210 +100 Costa Rica Costa Rica Primera Division - Clausura
01:05 Cancun - Atl. Morelia Cancun - Atl. Morelia Mexico Mexico Liga De Expansion Mx - Clausura
02:00 Ferretti - Juventus Managua Ferretti - Juventus Managua -125 +225 +300 Nicaragua Nicaragua Liga Primera - Clausura
02:00 Saprissa - Sporting San Jose Saprissa - Sporting San Jose -250 +350 +550 Costa Rica Costa Rica Primera Division - Clausura
03:05 Alebrijes Oaxaca - Tapatio Alebrijes Oaxaca - Tapatio +230 +225 +100 Mexico Mexico Liga De Expansion Mx - Clausura
-0.1

Коефициентите са валидни към момнета на публикуване, и подлежат на промяна. (Отговорна игра 18+) (Gamble responsibly 18+)

Bet365 Odds correct at time of publication, and are subject to change.

Нашата система Prediction Intelligence Software© калкулира процентната възможност за домакинска победа, равенство или победа за госта, и препоръчва прогнози от типа 1, Х, 2, 1X, X2 или 12(двоен шанс). Нашия математически алгоритъм се основава на няколко компонента- моментна форма, сила на даден отбор, статистика един срещу друг, коефициенти, класиране и т.н. Отговорна игра 18+

Обратно горе