english bulgarian

9:14 Tue, Nov 12, 2019
Начало

Прогнози

Order by: Час Състезание
Час Мач 1 X 2 Прогноза Резултат Първенство
00:10 Los Andes - Flandria Los Andes - Flandria -110 +190 +350 X 2 - 2 FT Argentina Argentina Primera B Metropolitana - Promotion - Play Offs
01:00 Cuiaba Esporte - America MG Cuiaba Esporte - America MG +155 +220 +187 1X 0 - 2 FT Brazil Brazil Serie B
13:00 Greece W - Ireland W Greece W - Ireland W Europe Europe Euro Women - Qualification
13:15 Italy W - Malta W Italy W - Malta W -10000 +2500 +4000 1 Europe Europe Euro Women - Qualification
14:30 Cameroon W - Ivory Coast W Cameroon W - Ivory Coast W Africa Africa Olympic Games Women - Qualification
15:00 Ivory Coast U23 - South Africa U23 Ivory Coast U23 - South Africa U23 +150 +220 +150 1 Africa Africa Africa Cup Of Nations U23
15:00 Montenegro U17 - Israel U17 Montenegro U17 - Israel U17 Europe Europe Euro U17 - Qualification - First Stage
15:30 Magallanes - Cobreloa Magallanes - Cobreloa +150 +220 +150 X2 Chile Chile Primera B
16:00 Israel W - Bosnia & Herzegovina W Israel W - Bosnia & Herzegovina W +150 +260 +130 12 Europe Europe Euro Women - Qualification
16:55 Austria W - Kazakhstan W Austria W - Kazakhstan W -10000 +1700 +4800 1 Europe Europe Euro Women - Qualification
17:00 Denmark W - Georgia W Denmark W - Georgia W -10000 +3300 +4500 1 Europe Europe Euro Women - Qualification
17:00 Poland W - Spain W Poland W - Spain W +800 +400 -400 2 Europe Europe Euro Women - Qualification
18:00 Zambia U23 - Nigeria U23 Zambia U23 - Nigeria U23 +260 +200 +100 2 Africa Africa Africa Cup Of Nations U23
18:00 Switzerland W - Romania W Switzerland W - Romania W -625 +600 +800 1 Europe Europe Euro Women - Qualification
18:30 Portugal W - Finland W Portugal W - Finland W -139 +250 +300 1 Europe Europe Euro Women - Qualification
19:00 Walsall - Forest Green Walsall - Forest Green +155 +240 +162 X England England Efl Trophy - Play Offs
19:00 Gillingham - Tottenham U21 Gillingham - Tottenham U21 +140 +250 +175 2 England England Efl Trophy - Play Offs
19:00 Hungary W - Latvia W Hungary W - Latvia W Europe Europe Euro Women - Qualification
19:00 Netherlands W - Slovenia W Netherlands W - Slovenia W -2500 +1400 +2000 1 Europe Europe Euro Women - Qualification
19:30 Goytre Utd - Taffs Well Goytre Utd - Taffs Well -137 +300 +250 2 Wales Wales Division 1
19:30 Bradford City - Rochdale Bradford City - Rochdale -118 +300 +260 12 England England Efl Trophy - Play Offs
19:30 Colchester - Ipswich Colchester - Ipswich +162 +250 +150 12 England England Efl Trophy - Play Offs
19:30 Peterborough - Cambridge Utd Peterborough - Cambridge Utd -250 +333 +750 1 England England Efl Trophy - Play Offs
19:30 Ireland U17 - Andorra U17 Ireland U17 - Andorra U17 Europe Europe Euro U17 - Qualification - First Stage
19:30 Belgium W - Lithuania W Belgium W - Lithuania W -10000 +2000 +2800 1 Europe Europe Euro Women - Qualification
19:45 Guilsfield - Flint Guilsfield - Flint 1X Wales Wales Division 1
19:45 Rhyl - Buckley Rhyl - Buckley 1 Wales Wales Division 1
19:45 Colwyn Bay - Conwy Borough Colwyn Bay - Conwy Borough +105 +275 +175 1 Wales Wales Division 1
19:45 Scunthorpe - Sunderland Scunthorpe - Sunderland +260 +250 +100 X England England Efl Trophy - Play Offs
19:45 Port Vale - Newcastle Utd U21 Port Vale - Newcastle Utd U21 -175 +333 +400 1X England England Efl Trophy - Play Offs
19:45 Burton - Mansfield Burton - Mansfield -133 +275 +333 1 England England Efl Trophy - Play Offs
19:45 Tranmere - Salford Tranmere - Salford +137 +250 +180 1 England England Efl Trophy - Play Offs
19:45 MK Dons - Wycombe MK Dons - Wycombe +180 +240 +140 12 England England Efl Trophy - Play Offs
19:45 Lincoln - Rotherham Lincoln - Rotherham +180 +260 +135 12 England England Efl Trophy - Play Offs
19:45 Morecambe - Carlisle Morecambe - Carlisle +290 +280 -120 2 England England Efl Trophy - Play Offs
19:45 Cheltenham - Newport Co Cheltenham - Newport Co +130 +250 +190 X England England Efl Trophy - Play Offs
19:45 Crawley - Oxford Utd Crawley - Oxford Utd +400 +275 -152 2 England England Efl Trophy - Play Offs
19:45 Northern Ireland W - Wales W Northern Ireland W - Wales W +300 +275 -152 X2 Europe Europe Euro Women - Qualification
19:45 Yeovil - Hartlepool Yeovil - Hartlepool +100 +250 +260 2 England England Fa Cup
19:45 Barwell - Redditch Barwell - Redditch 1 England England Fa Trophy - Qualification
19:45 Carshalton - Frome Carshalton - Frome England England Fa Trophy - Qualification
19:45 Nantwich - Coalville Nantwich - Coalville 12 England England Fa Trophy - Qualification
19:45 Sholing - Barton Sholing - Barton England England Fa Trophy - Qualification
19:45 Stourbridge - Lancaster Stourbridge - Lancaster X England England Fa Trophy - Qualification
19:45 Bedfont Sports - Hitchin Bedfont Sports - Hitchin England England Fa Trophy - Qualification
19:45 Biggleswade Town - Met. Police Biggleswade Town - Met. Police England England Fa Trophy - Qualification
19:45 Hartley Wintney - Westfield Hartley Wintney - Westfield England England Fa Trophy - Qualification
19:45 Prescot - Runcorn Linnets Prescot - Runcorn Linnets 1 England England Fa Trophy - Qualification
19:45 Whitehawk - Hastings Whitehawk - Hastings England England Fa Trophy - Qualification
19:45 Barwell - Peterborough Sports Barwell - Peterborough Sports 2 Postp. England England Isthmian League Premier Division - Play Offs
19:45 Coalville - Rushall Coalville - Rushall X Postp. England England Isthmian League Premier Division - Play Offs
19:45 Tamworth - Alvechurch Tamworth - Alvechurch -250 +333 +550 1X England England Isthmian League Premier Division - Play Offs
19:45 Lowestoft - Kings Langley Lowestoft - Kings Langley +175 +250 +130 2 England England Isthmian League Premier Division - Play Offs
19:45 Bowers & Pitsea - Bishop's Stortford Bowers & Pitsea - Bishop's Stortford +125 +250 +160 1 England England Isthmian League Premier Division - Play Offs
19:45 Wingate & Finchley - Cray Wingate & Finchley - Cray +220 +250 +100 2 England England Isthmian League Premier Division - Play Offs
19:45 Leiston - Hednesford Leiston - Hednesford +450 +350 -227 2 England England Isthmian League Premier Division - Play Offs
19:45 Leatherhead - Corinthian-Casuals Leatherhead - Corinthian-Casuals -182 +275 +450 1 England England Isthmian League Premier Division - Play Offs
19:45 Margate - Bognor Regis Margate - Bognor Regis -118 +260 +260 1 England England Isthmian League Premier Division - Play Offs
19:45 Annan - Brechin Annan - Brechin -175 +280 +500 1X Scotland Scotland League Two
19:45 Billericay - Wealdstone Billericay - Wealdstone +170 +250 +130 2 England England National League South - Play Offs
19:45 Hereford - Alfreton Hereford - Alfreton +105 +250 +210 1 England England National League South - Play Offs
19:45 Welling - Dulwich Hamlet Welling - Dulwich Hamlet +150 +240 +150 1X England England National League South - Play Offs
19:45 Spennymoor - Boston Utd Spennymoor - Boston Utd -133 +260 +300 X England England National League South - Play Offs
19:45 King’s Lynn - Leamington King’s Lynn - Leamington -278 +375 +550 X2 England England National League South - Play Offs
21:00 Sp. Luqueno - River Plate Sp. Luqueno - River Plate +150 +210 +162 1 Paraguay Paraguay Primera Division - Clausura
22:15 Brasil de Pelotas - Coritiba Brasil de Pelotas - Coritiba +275 +190 +120 2 Brazil Brazil Serie B
22:15 Oeste - Atletico GO Oeste - Atletico GO +260 +190 +125 2 Brazil Brazil Serie B
22:15 Vitoria - CRB Vitoria - CRB +100 +225 +300 1 Brazil Brazil Serie B
23:00 Dep. Capiata - Sol de America Dep. Capiata - Sol de America +140 +230 +160 Paraguay Paraguay Primera Division - Clausura
23:30 Criciuma - Londrina Criciuma - Londrina -118 +200 +425 Brazil Brazil Serie B
23:30 Ponte Preta - Figueirense Ponte Preta - Figueirense +110 +200 +300 Brazil Brazil Serie B
00:30 Operario - Bragantino Operario - Bragantino +200 +220 +137 Brazil Brazil Serie B
00:30 Parana - Sao Bento Parana - Sao Bento -143 +240 +475 Brazil Brazil Serie B
09:30 Spartak Moscow 2 - Armavir Spartak Moscow 2 - Armavir +110 +220 +260 Russia Russia Division 1
0.9

Коефициентите са валидни към момнета на публикуване, и подлежат на промяна. (Отговорна игра 18+) (Gamble responsibly 18+)

Bet365 Odds correct at time of publication, and are subject to change.

Нашата система Prediction Intelligence Software© калкулира процентната възможност за домакинска победа, равенство или победа за госта, и препоръчва прогнози от типа 1, Х, 2, 1X, X2 или 12(двоен шанс). Нашия математически алгоритъм се основава на няколко компонента- моментна форма, сила на даден отбор, статистика един срещу друг, коефициенти, класиране и т.н. Отговорна игра 18+

Обратно горе