english bulgarian

8:32 Tue, Oct 26, 2021
Начало

Резултати

Час Мач Резултат Първенство
08:30 Reichenau - Fugen Reichenau - Fugen ? - ? Austria Regionalliga West - Vorarlberg
09:00 SV Worgl - SV Innsbruck SV Worgl - SV Innsbruck ? - ? Austria Regionalliga West - Vorarlberg
09:30 Lafnitz - Wolfsberger AC Lafnitz - Wolfsberger AC ? - ? Austria Ofb Cup
09:45 Ararat Yerevan - Van Ararat Yerevan - Van ? - ? Armenia Premier League
10:00 Kairat Academy - Taraz-Karatau 2 Kairat Academy - Taraz-Karatau 2 ? - ? Kazakhstan First Division
10:00 Petrocub - Olimp Comrat Petrocub - Olimp Comrat ? - ? Moldova Moldovan Cup
10:00 Sf.Gheorghe - Bardar Sf.Gheorghe - Bardar ? - ? Moldova Moldovan Cup
10:00 Spartanni - Dinamo-Auto Spartanni - Dinamo-Auto ? - ? Moldova Moldovan Cup
10:00 Lokbatan - Sabail 2 Lokbatan - Sabail 2 ? - ? Azerbaijan First Division
10:00 Ankaragucu - Soma Spor Ankaragucu - Soma Spor ? - ? Turkey Turkish Cup
10:30 Gabala 2 - Zira 2 Gabala 2 - Zira 2 ? - ? Azerbaijan First Division
10:30 Sabah Baku 2 - MOIK Baku Sabah Baku 2 - MOIK Baku ? - ? Azerbaijan First Division
11:00 BKMA 2 - Lernayin Artsakh BKMA 2 - Lernayin Artsakh ? - ? Armenia First League
11:00 Rudes - Osijek Rudes - Osijek ? - ? Croatia Croatian Cup
11:00 Sevan - Urartu Sevan - Urartu ? - ? Armenia Premier League
11:00 Amedspor - Tarsus Amedspor - Tarsus ? - ? Turkey Turkish Cup
11:00 Bnei Eilat - Hapoel Kfar Saba Bnei Eilat - Hapoel Kfar Saba ? - ? Israel State Cup
11:00 H. Marmorek - H. Bikat Hayarden H. Marmorek - H. Bikat Hayarden ? - ? Israel State Cup
11:00 Maccabi Shaarayim FC - Maccabi Bnei Raina Maccabi Shaarayim FC - Maccabi Bnei Raina ? - ? Israel State Cup
11:00 Maccabi Yavne - MS Kafr Qasim Maccabi Yavne - MS Kafr Qasim ? - ? Israel State Cup
11:00 Shapira - Ironi Tiberias Shapira - Ironi Tiberias ? - ? Israel State Cup
11:00 Tayibe - M. Tzur Shalom Tayibe - M. Tzur Shalom ? - ? Israel State Cup
11:00 Akhisarspor - Bergama Bld. Akhisarspor - Bergama Bld. ? - ? Turkey Turkish Cup
11:00 Boluspor - Carsambaspor Boluspor - Carsambaspor ? - ? Turkey Turkish Cup
11:00 Eyupspor - 1928 Bucaspor Eyupspor - 1928 Bucaspor ? - ? Turkey Turkish Cup
11:00 Achva Kfar Manda - M. Ironi Ashdod Achva Kfar Manda - M. Ironi Ashdod ? - ? Israel State Cup
11:00 France U17 - Moldova U17 France U17 - Moldova U17 ? - ? Europe Euro U17 - Qualification - Fir
11:30 North Macedonia W - Luxembourg W North Macedonia W - Luxembourg W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
11:30 Skierniewice - Lech Poznan Skierniewice - Lech Poznan ? - ? Poland Polish Cup
11:30 Zielona Gora - Arka Gdynia Zielona Gora - Arka Gdynia ? - ? Poland Polish Cup
12:00 Police - Wakiso Giants Police - Wakiso Giants ? - ? Uganda Premier League
12:00 Bosnia & Herzegovina W - Russia W Bosnia & Herzegovina W - Russia W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
12:00 Balti - Cahul Balti - Cahul ? - ? Moldova Moldovan Cup
12:00 Orenburg - Dynamo Moscow Orenburg - Dynamo Moscow ? - ? Russia Russian Cup
12:00 CSO Filiasi - FC Hermannstadt CSO Filiasi - FC Hermannstadt ? - ? Romania Romanian Cup
12:00 Schwaz - Kufstein Schwaz - Kufstein ? - ? Austria Regionalliga West - Vorarlberg
12:00 Lok. Sofia - Lok. Plovdiv Lok. Sofia - Lok. Plovdiv ? - ? Bulgaria Bulgarian Cup
12:00 Karditsa - Kallithea Karditsa - Kallithea ? - ? Greece Greek Cup
12:00 Levadiakos - Asteras Tripolis Levadiakos - Asteras Tripolis ? - ? Greece Greek Cup
12:00 Cyprus U17 - Greece U17 Cyprus U17 - Greece U17 ? - ? Europe Euro U17 - Qualification - Fir
12:00 BUL - IL Express BUL - IL Express ? - ? Uganda Premier League
12:00 Arua Hill - Onduparaka FC Arua Hill - Onduparaka FC ? - ? Uganda Premier League
12:00 UPDF - Mbarara City UPDF - Mbarara City ? - ? Uganda Premier League
12:30 Verona U19 - Udinese U19 Verona U19 - Udinese U19 ? - ? Italy Coppa Italia Primavera
12:30 SC Weiz - A. Klagenfurt SC Weiz - A. Klagenfurt ? - ? Austria Ofb Cup
12:30 Altay - Belediye Derince Altay - Belediye Derince ? - ? Turkey Turkish Cup
12:30 Fhman - Shab Hadramaut Fhman - Shab Hadramaut ? - ? Yemen Division 1
13:00 Belisce - Hajduk Split Belisce - Hajduk Split ? - ? Croatia Croatian Cup
13:00 Botev Plovdiv II - Neftochimic Burgas Botev Plovdiv II - Neftochimic Burgas ? - ? Bulgaria Vtora Liga
13:00 Hall - Wacker Innsbruck Hall - Wacker Innsbruck ? - ? Austria Regionalliga West - Vorarlberg
13:00 Ethiopia W - Uganda W Ethiopia W - Uganda W ? - ? Africa African Championship Women - Q
13:30 Polokwane - Jomo Cosmos Polokwane - Jomo Cosmos ? - ? South Africa Gladafrica Championship
13:30 JDR Stars - Venda JDR Stars - Venda ? - ? South Africa Gladafrica Championship
13:30 Richards Bay - Pretoria Callies Richards Bay - Pretoria Callies ? - ? South Africa Gladafrica Championship
13:45 Swit - Lechia Gdansk Swit - Lechia Gdansk ? - ? Poland Polish Cup
14:00 Azerbaijan W - Malta W Azerbaijan W - Malta W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
14:00 Ukraine W - Spain W Ukraine W - Spain W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
14:00 Armenia W - Kosovo W Armenia W - Kosovo W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
14:00 Lipetsk - CSKA Moscow Lipetsk - CSKA Moscow ? - ? Russia Russian Cup
14:00 Telfs - Tirol Telfs - Tirol ? - ? Austria Regionalliga West - Vorarlberg
14:00 Bahlinger - Hoffenheim II Bahlinger - Hoffenheim II ? - ? Germany Regionalliga Bayern
14:00 Giessen - Offenbach Giessen - Offenbach ? - ? Germany Regionalliga Bayern
14:00 Kitzbuhel - SC Imst Kitzbuhel - SC Imst ? - ? Austria Regionalliga West - Vorarlberg
14:00 ASM Oran - Harrach ASM Oran - Harrach ? - ? Algeria Ligue 2
14:00 El Bayadh - El Khemis El Bayadh - El Khemis ? - ? Algeria Ligue 2
14:00 Oued Sly - Ain Ouessara Oued Sly - Ain Ouessara ? - ? Algeria Ligue 2
14:00 RC Kouba - Ben Aknoun RC Kouba - Ben Aknoun ? - ? Algeria Ligue 2
14:00 Saida - JSM Tiaret Saida - JSM Tiaret ? - ? Algeria Ligue 2
14:00 SC Ain Defla - Temouchent SC Ain Defla - Temouchent ? - ? Algeria Ligue 2
14:00 USMM Hadjout - GC Mascara USMM Hadjout - GC Mascara ? - ? Algeria Ligue 2
14:00 Widad Adabi de Boufarik - Bel Abbes Widad Adabi de Boufarik - Bel Abbes ? - ? Algeria Ligue 2
14:00 CA Batna - Bejaia CA Batna - Bejaia ? - ? Algeria Ligue 2
14:00 Eulma - Khenchela Eulma - Khenchela ? - ? Algeria Ligue 2
14:00 Lakhdaria - Mlila Lakhdaria - Mlila ? - ? Algeria Ligue 2
14:00 MO Bejaia - Bordj Bou Arreridj MO Bejaia - Bordj Bou Arreridj ? - ? Algeria Ligue 2
14:00 Telaghema - Annaba Telaghema - Annaba ? - ? Algeria Ligue 2
14:00 US Chaouia - Skikda US Chaouia - Skikda ? - ? Algeria Ligue 2
14:00 Lokomotiv-Kazanka - Vladimir Lokomotiv-Kazanka - Vladimir ? - ? Russia Fnl 2 - Group 4
14:00 Cobresal - O'Higgins Cobresal - O'Higgins ? - ? Chile Primera Division
14:00 Botswana W - Angola W Botswana W - Angola W ? - ? Africa African Championship Women - Q
14:00 South Africa W - Mozambique W South Africa W - Mozambique W ? - ? Africa African Championship Women - Q
14:05 Germany W - Israel W Germany W - Israel W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
14:15 Emirates Club - Al Ain Emirates Club - Al Ain ? - ? United Arab Emirates Pro League Cup
14:15 AEL Larissa - Giannina AEL Larissa - Giannina ? - ? Greece Greek Cup
14:20 Al Rayyan - Al Sailiya Al Rayyan - Al Sailiya ? - ? Qatar Qsl
14:20 Umm-Salal - Al-Sadd Umm-Salal - Al-Sadd ? - ? Qatar Qsl
14:30 Slovakia W - Georgia W Slovakia W - Georgia W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
15:00 Bulgaria W - Portugal W Bulgaria W - Portugal W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
15:00 Kazakhstan W - France W Kazakhstan W - France W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
15:00 Samsunspor - 1922 Konyaspor Samsunspor - 1922 Konyaspor ? - ? Turkey Turkish Cup
15:00 Gaz Metan Medias - Chindia Targoviste Gaz Metan Medias - Chindia Targoviste ? - ? Romania Romanian Cup
15:00 Podbrezova - Trnava Podbrezova - Trnava ? - ? Slovakia Slovak Cup
15:00 Russia U17 - Germany U17 Russia U17 - Germany U17 ? - ? Europe Euro U17 - Qualification - Fir
15:00 San Marino U17 - Romania U17 San Marino U17 - Romania U17 ? - ? Europe Euro U17 - Qualification - Fir
15:15 Finland W - Ireland W Finland W - Ireland W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
15:30 Lithuania W - Italy W Lithuania W - Italy W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
15:30 Sibenik - Slaven Belupo Sibenik - Slaven Belupo ? - ? Croatia Croatian Cup
15:30 Bohemians - Jihlava Bohemians - Jihlava ? - ? Czech Republic Mol Cup
15:30 El Gouna - Ceramica Cleopatra El Gouna - Ceramica Cleopatra ? - ? Egypt Premier League
16:00 Montenegro W - Denmark W Montenegro W - Denmark W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
16:00 Serbia W - Turkey W Serbia W - Turkey W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
16:00 Levski Sofia - Septemvri Simitli Levski Sofia - Septemvri Simitli ? - ? Bulgaria Bulgarian Cup
16:00 Horsens - Vejle Horsens - Vejle ? - ? Denmark Landspokal Cup
16:00 Fredericia - Hvidovre IF Fredericia - Hvidovre IF ? - ? Denmark Landspokal Cup
16:00 KKS Kalisz - Rakow KKS Kalisz - Rakow ? - ? Poland Polish Cup
16:00 Spain U19 - Israel U19 Spain U19 - Israel U19 ? - ? World Friendly International
16:30 Babelsberg - RB Leipzig Babelsberg - RB Leipzig ? - ? Germany Dfb Pokal
16:30 Hoffenheim - Holstein Kiel Hoffenheim - Holstein Kiel ? - ? Germany Dfb Pokal
16:30 Munich 1860 - Schalke Munich 1860 - Schalke ? - ? Germany Dfb Pokal
16:30 Preussen Munster - Hertha Berlin Preussen Munster - Hertha Berlin ? - ? Germany Dfb Pokal
16:30 Metalist 1925 - Oleksandriya Metalist 1925 - Oleksandriya ? - ? Ukraine Ukrainian Cup
16:30 Spezia - Genoa Spezia - Genoa ? - ? Italy Serie A
16:30 Venezia - Salernitana Venezia - Salernitana ? - ? Italy Serie A
16:35 Al-Gharafa - Al Khor Al-Gharafa - Al Khor ? - ? Qatar Qsl
16:40 Hap. Ramat Gan - Beitar Tel Aviv Hap. Ramat Gan - Beitar Tel Aviv ? - ? Israel State Cup
16:45 SteDoCo - Utrecht SteDoCo - Utrecht ? - ? Netherlands Knvb Beker
16:45 H. Akko - Ramat Hasharon H. Akko - Ramat Hasharon ? - ? Israel State Cup
16:50 M. Nazareth - H. Raanana M. Nazareth - H. Raanana ? - ? Israel State Cup
17:00 Faroe Islands W - Hungary W Faroe Islands W - Hungary W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
17:00 Greece W - Slovenia W Greece W - Slovenia W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
17:00 Norway W - Belgium W Norway W - Belgium W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
17:00 Switzerland W - Croatia W Switzerland W - Croatia W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
17:00 Alaves - Elche Alaves - Elche ? - ? Spain Laliga
17:00 Aarau - Lausanne Aarau - Lausanne ? - ? Switzerland Swiss Cup
17:00 Bourg en Bresse - Concarneau Bourg en Bresse - Concarneau ? - ? France National
17:00 Helsingborg - GAIS Helsingborg - GAIS ? - ? Sweden Superettan
17:00 Trelleborgs - AFC Eskilstuna Trelleborgs - AFC Eskilstuna ? - ? Sweden Superettan
17:00 Sete - Boulogne Sete - Boulogne ? - ? France National
17:00 Nes Tziona - Bnei Yehuda Nes Tziona - Bnei Yehuda ? - ? Israel State Cup
17:00 Avranches - Annecy Avranches - Annecy ? - ? France National
17:00 Chateauroux - Chambly Chateauroux - Chambly ? - ? France National
17:00 Cholet - Villefranche Cholet - Villefranche ? - ? France National
17:00 Stadtallendorf - Hunfelder Stadtallendorf - Hunfelder ? - ? Germany Oberliga Niederrhein
17:00 Aalen - Ulm Aalen - Ulm ? - ? Germany Regionalliga Bayern
17:00 Balingen - RW Koblenz Balingen - RW Koblenz ? - ? Germany Regionalliga Bayern
17:00 Pirmasens - Kassel Pirmasens - Kassel ? - ? Germany Regionalliga Bayern
17:00 Schott Mainz - Walldorf Schott Mainz - Walldorf ? - ? Germany Regionalliga Bayern
17:00 Stuttgart II - FSV Frankfurt Stuttgart II - FSV Frankfurt ? - ? Germany Regionalliga Bayern
17:30 Latvia W - England W Latvia W - England W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
17:30 Karbach - Eintracht Trier Karbach - Eintracht Trier ? - ? Germany Oberliga Niederrhein
17:45 Poland W - Albania W Poland W - Albania W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
17:45 Adanaspor AS - Adiyamanspor Adanaspor AS - Adiyamanspor ? - ? Turkey Turkish Cup
18:00 Belarus W - Netherlands W Belarus W - Netherlands W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
18:00 Northern Ireland W - Austria W Northern Ireland W - Austria W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
18:00 Dortmund - Ingolstadt Dortmund - Ingolstadt ? - ? Germany Dfb Pokal
18:00 Santa Clara - FC Porto Santa Clara - FC Porto ? - ? Portugal League Cup
18:00 Biel - Lausanne Ouchy Biel - Lausanne Ouchy ? - ? Switzerland Swiss Cup
18:00 Oostende - Onhaye Oostende - Onhaye ? - ? Belgium Belgian Cup
18:00 ACV Assen - Maastricht ACV Assen - Maastricht ? - ? Netherlands Knvb Beker
18:00 ASWH - Heracles ASWH - Heracles ? - ? Netherlands Knvb Beker
18:00 FC Volendam - FC Emmen FC Volendam - FC Emmen ? - ? Netherlands Knvb Beker
18:00 Kozakken Boys - Telstar Kozakken Boys - Telstar ? - ? Netherlands Knvb Beker
18:00 Roda - Den Bosch Roda - Den Bosch ? - ? Netherlands Knvb Beker
18:00 Sparta Nijkerk - Den Haag Sparta Nijkerk - Den Haag ? - ? Netherlands Knvb Beker
18:00 DVS '33 Ermelo - Eindhoven FC DVS '33 Ermelo - Eindhoven FC ? - ? Netherlands Knvb Beker
18:00 Spakenburg - Dordrecht Spakenburg - Dordrecht ? - ? Netherlands Knvb Beker
18:00 Zwolle - Graafschap Zwolle - Graafschap ? - ? Netherlands Knvb Beker
18:00 Cheltenham - Chelsea U21 Cheltenham - Chelsea U21 ? - ? England Efl Trophy
18:00 Gillingham - West Ham U21 Gillingham - West Ham U21 ? - ? England Efl Trophy
18:00 MK Dons - Aston Villa U21 MK Dons - Aston Villa U21 ? - ? England Efl Trophy
18:00 Rotherham - Manchester City U21 Rotherham - Manchester City U21 ? - ? England Efl Trophy
18:00 Din. Bucuresti - FC Arges Din. Bucuresti - FC Arges ? - ? Romania Romanian Cup
18:00 Heeslinger - Uphusen Heeslinger - Uphusen ? - ? Germany Oberliga Niederrhein
18:00 General Lamadrid - Sportivo Italiano General Lamadrid - Sportivo Italiano ? - ? Argentina Primera C - Clausura
18:00 Zamalek - Enppi Zamalek - Enppi ? - ? Egypt Premier League
18:15 Wales W - Estonia W Wales W - Estonia W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
18:15 Yverdon - Zurich Yverdon - Zurich ? - ? Switzerland Swiss Cup
18:15 Flamengo RJ U20 - Vasco U20 Flamengo RJ U20 - Vasco U20 ? - ? Brazil Brasileiro U20 - Play Offs
18:30 Wimborne - Merthyr Town Wimborne - Merthyr Town ? - ? England Isthmian League Premier Divisi
18:30 KV Mechelen - Royale Union SG KV Mechelen - Royale Union SG ? - ? Belgium Belgian Cup
18:30 RWDM - Waregem RWDM - Waregem ? - ? Belgium Belgian Cup
18:30 Morton - Partick Thistle Morton - Partick Thistle ? - ? Scotland Championship
18:30 2 de Mayo - San Lorenzo 2 de Mayo - San Lorenzo ? - ? Paraguay Division Intermedia
18:30 Ameliano - Sportivo Iteno Ameliano - Sportivo Iteno ? - ? Paraguay Division Intermedia
18:30 Resistencia - Independiente FBC Resistencia - Independiente FBC ? - ? Paraguay Division Intermedia
18:30 Tacuary - Rubio Nu Tacuary - Rubio Nu ? - ? Paraguay Division Intermedia
18:45 Iceland W - Cyprus W Iceland W - Cyprus W ? - ? Europe World Cup Women - Qualificatio
18:45 Doncaster - Cambridge Utd Doncaster - Cambridge Utd ? - ? England League One
18:45 Colchester - Sutton Colchester - Sutton ? - ? England League Two
18:45 Mainz - Arminia Bielefeld Mainz - Arminia Bielefeld ? - ? Germany Dfb Pokal
18:45 Nurnberg - Hamburger SV Nurnberg - Hamburger SV ? - ? Germany Dfb Pokal
18:45 VfL Osnabruck - Freiburg VfL Osnabruck - Freiburg ? - ? Germany Dfb Pokal
18:45 Witton - Atherton Witton - Atherton ? - ? England Isthmian League Premier Divisi
18:45 Biggleswade Town - Leiston Biggleswade Town - Leiston ? - ? England Isthmian League Premier Divisi
18:45 Royston - Banbury Royston - Banbury ? - ? England Isthmian League Premier Divisi
18:45 Chesham - Beaconsfield Town Chesham - Beaconsfield Town ? - ? England Isthmian League Premier Divisi
18:45 Portadown - Ballinamallard Portadown - Ballinamallard ? - ? Northern Ireland Irish League Cup
18:45 Tamworth - Hitchin Tamworth - Hitchin ? - ? England Isthmian League Premier Divisi
18:45 Margate - East Thurrock Margate - East Thurrock ? - ? England Isthmian League Premier Divisi
18:45 Worthing - Merstham Worthing - Merstham ? - ? England Isthmian League Premier Divisi
18:45 Arsenal - Leeds Arsenal - Leeds ? - ? England Efl Cup
18:45 Chelsea - Southampton Chelsea - Southampton ? - ? England Efl Cup
18:45 QPR - Sunderland QPR - Sunderland ? - ? England Efl Cup
18:45 Mouscron - St. Liege Mouscron - St. Liege ? - ? Belgium Belgian Cup
18:45 Stratford - AFC Rushden & Diamonds Stratford - AFC Rushden & Diamonds ? - ? England Isthmian League Premier Divisi
18:45 Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford ? - ? England Isthmian League Premier Divisi
18:45 Ayr - Kilmarnock Ayr - Kilmarnock ? - ? Scotland Championship
18:45 Dunfermline - Raith Dunfermline - Raith ? - ? Scotland Championship
18:45 Hamilton - Queen of South Hamilton - Queen of South ? - ? Scotland Championship
18:45 AFC Wimbledon - Crystal Palace U21 AFC Wimbledon - Crystal Palace U21 ? - ? England Efl Trophy
18:45 Bala - Newtown Bala - Newtown ? - ? Wales League Cup
18:45 Barry - Pontypridd Barry - Pontypridd ? - ? Wales League Cup
18:45 Connahs Q. - Holywell Connahs Q. - Holywell ? - ? Wales League Cup
18:45 Haverfordwest - Cardiff Metropolitan Haverfordwest - Cardiff Metropolitan ? - ? Wales League Cup
18:45 Inverness - Arbroath Inverness - Arbroath ? - ? Scotland Championship
18:45 Wigan - Lincoln Wigan - Lincoln ? - ? England League One
18:45 Oxford Utd - Tottenham U21 Oxford Utd - Tottenham U21 ? - ? England Efl Trophy
18:45 Harrow - Gosport Harrow - Gosport ? - ? England Isthmian League Premier Divisi
18:45 Bognor Regis - Folkestone Bognor Regis - Folkestone ? - ? England Isthmian League Premier Divisi
18:45 Aldershot - Weymouth Aldershot - Weymouth ? - ? England National League
18:45 Altrincham - Solihull Moors Altrincham - Solihull Moors ? - ? England National League
18:45 Chesterfield - Eastleigh Chesterfield - Eastleigh ? - ? England National League
18:45 FC Halifax - Dag & Red FC Halifax - Dag & Red ? - ? England National League
18:45 King?s Lynn - Boreham Wood King?s Lynn - Boreham Wood ? - ? England National League
18:45 Notts Co - Bromley Notts Co - Bromley ? - ? England National League
18:45 Stockport - Barnet Stockport - Barnet ? - ? England National League
18:45 Wealdstone - Grimsby Wealdstone - Grimsby ? - ? England National League
18:45 AFC Fylde - Spennymoor AFC Fylde - Spennymoor ? - ? England National League South
18:45 AFC Telford - Guiseley AFC Telford - Guiseley ? - ? England National League South
18:45 Chippenham - Hemel Hempstead Chippenham - Hemel Hempstead ? - ? England National League South
18:45 Dorking - Eastbourne Boro Dorking - Eastbourne Boro ? - ? England National League South
18:45 Dulwich Hamlet - Maidstone Dulwich Hamlet - Maidstone ? - ? England National League South
18:45 Yate Town - Dover Yate Town - Dover ? - ? England Fa Cup - Qualification
18:45 Ebbsfleet - Braintree Ebbsfleet - Braintree ? - ? England National League South
18:45 AC Milan - Torino AC Milan - Torino ? - ? Italy Serie A
18:45 Boston Utd - York Boston Utd - York ? - ? England National League South
18:45 Brackley Town - Alfreton Brackley Town - Alfreton Postp. England National League South
18:45 Chester - Gloucester Chester - Gloucester ? - ? England National League South
18:45 Chorley - Kidderminster Chorley - Kidderminster ? - ? England National League South
18:45 Curzon Ashton - Gateshead Curzon Ashton - Gateshead ? - ? England National League South
18:45 Hereford - Kettering Hereford - Kettering Postp. England National League South
18:45 Hungerford - Havant & W Hungerford - Havant & W ? - ? England National League South
18:45 Slough - Bath Slough - Bath ? - ? England National League South
18:45 St. Albans - Billericay St. Albans - Billericay ? - ? England National League South
18:45 Welling - Hampton & Richmond Welling - Hampton & Richmond ? - ? England National League South
18:45 Maidenhead - Wrexham Maidenhead - Wrexham ? - ? England National League
18:45 Yeovil - Woking Yeovil - Woking ? - ? England National League
18:45 Leamington - Farsley Leamington - Farsley ? - ? England National League South
18:45 Southport - Darlington Southport - Darlington ? - ? England National League South
18:45 Nuneaton - Alvechurch Nuneaton - Alvechurch ? - ? England Isthmian League Premier Divisi
18:45 Poole - Truro Poole - Truro ? - ? England Isthmian League Premier Divisi
18:45 Yate Town - Farnborough Yate Town - Farnborough Postp. England Isthmian League Premier Divisi
19:00 Espanyol - Ath Bilbao Espanyol - Ath Bilbao ? - ? Spain Laliga
19:00 Ards - Cliftonville Ards - Cliftonville ? - ? Northern Ireland Irish League Cup
19:00 Breda - Venlo Breda - Venlo ? - ? Netherlands Knvb Beker
19:00 Guabira - The Strongest Guabira - The Strongest ? - ? Bolivia Division Profesional
19:30 Villarreal - Cadiz CF Villarreal - Cadiz CF ? - ? Spain Laliga
20:15 Sporting - Famalicao Sporting - Famalicao ? - ? Portugal League Cup
21:00 Envigado - Millonarios Envigado - Millonarios ? - ? Colombia Primera A - Clausura
22:00 Alebrijes Oaxaca - Atlante Alebrijes Oaxaca - Atlante ? - ? Mexico Liga De Expansion Mx - Apertur
22:00 CRB - Coritiba CRB - Coritiba ? - ? Brazil Serie B
22:15 Real Potosi - Wilstermann Real Potosi - Wilstermann ? - ? Bolivia Division Profesional
23:00 Petrolera - Ind. Medellin Petrolera - Ind. Medellin ? - ? Colombia Primera A - Clausura
23:00 Piracicaba - Sao Caetano Piracicaba - Sao Caetano ? - ? Brazil Copa Paulista - Play Offs
23:00 Portuguesa - Votuporanguense Portuguesa - Votuporanguense ? - ? Brazil Copa Paulista - Play Offs
00:05 Zacatecas Mineros - Celaya Zacatecas Mineros - Celaya ? - ? Mexico Liga De Expansion Mx - Apertur
00:10 Ferro - San Telmo Ferro - San Telmo ? - ? Argentina Primera Nacional
00:30 Valour - HFX Wanderers Valour - HFX Wanderers ? - ? Canada Canadian Premier League
00:30 Goias - Botafogo RJ Goias - Botafogo RJ ? - ? Brazil Serie B
00:30 Floresta EC - Ferroviario Floresta EC - Ferroviario ? - ? Brazil Copa Do Nordeste - Qualificati
00:30 Botafogo PB - Vitoria Botafogo PB - Vitoria ? - ? Brazil Copa Do Nordeste - Qualificati

Час Мач Резултат Първенство
FT 04:00 Japan U23 - Cambodia U23 Japan U23 - Cambodia U23 4 - 0 Asia Afc Asian Cup U23 - Qualificat
FT 01:05 Cartagena - Atletico F.C. Cartagena - Atletico F.C. 1 - 1 Colombia Primera B - Clausura
FT 00:30 Palmeiras - Sport Recife Palmeiras - Sport Recife 2 - 1 Brazil Serie A
FT 00:15 Independiente - Union de Santa Fe Independiente - Union de Santa Fe Мач на Живо 1 - 0 Argentina Liga Profesional
FT 00:05 Temperley - Belgrano Temperley - Belgrano 3 - 2 Argentina Primera Nacional
FT 00:00 Curico Unido - Union La Calera Curico Unido - Union La Calera Мач на Живо 1 - 1 Chile Primera Division
FT 00:00 Estudiantes Rio Cuarto - Dep. Riestra Estudiantes Rio Cuarto - Dep. Riestra 2 - 0 Argentina Primera Nacional
FT 00:00 Dep. Cuenca - Macara Dep. Cuenca - Macara 1 - 1 Ecuador Liga Pro - Second Stage
FT 23:30 Garcia Agreda - Mojocoya Garcia Agreda - Mojocoya 2 - 0 Bolivia Nacional B - Third Stage
FT 23:00 Atletico GO - Gremio Atletico GO - Gremio 2 - 0 Brazil Serie A
FT 23:00 Instituto - Brown Adrogue Instituto - Brown Adrogue 2 - 2 Argentina Primera Nacional
FT 22:00 River Plate - Argentinos Jrs River Plate - Argentinos Jrs Мач на Живо 3 - 0 Argentina Liga Profesional
FT 21:30 U. De Concepcion - San Luis U. De Concepcion - San Luis 0 - 2 Chile Primera B
FT 21:30 Guairena FC - Cerro Porteno Guairena FC - Cerro Porteno 0 - 2 Paraguay Primera Division - Clausura
FT 21:05 Cafetaleros de Chiapas 2 - Canamy Cafetaleros de Chiapas 2 - Canamy 1 - 1 Mexico Liga Premier Serie A - Apertur
Обратно горе