english bulgarian

12:56 Sat, Sep 19, 2020

Olimpik Donetsk срещу Dinaz Vyshgorod

Olimpik Donetsk
2 - 2 FT (0 - 1)
06 Aug, 14:00
Видяна: 39

100% БОНУС до 200 лева от Еfbet.com

Ето Как да полчите Начален бонус:
* Депозирайте средства в своята сметка на Еfbet.com.
* Ще получите бонус 100% до 200 лв.
* Активирайте бонуса и се забавлявайте.

Важат Условия и Правила на Еfbet.com. 18+

Поставете коментар (0)

Olimpik Donetsk посреща Dinaz Vyshgorod в мач от World Club Friendly , Thursday at 14:00

Olimpik Donetsk Представяне

В последните 10 изиграни срещи, домакините са постигнали 3 победи, 3 равенства и 4 загуби.

Olimpik Donetsk като Домакин

В последните 5 срещи у дома, Olimpik Donetsk са записали 1 победи, 2 равенства и 2 загуби.

Olimpik Donetsk е в слаба форма, като има само 1 победа в последните 5 срещи.

Dinaz Vyshgorod Представяне

Гостите са постигнали 4 победи, 2 равенства и 4 загуби, в последните 10 срещи.

Dinaz Vyshgorod – като Гост

В последните 5 срещи като гост, те са постигнали 1 победи, 1 равенства и 3 загуби.

Dinaz Vyshgorod не се представя добре в тази фаза като има само 1 победа в последните 5 срещи.

Последните 5 у дома Olimpik Donetsk

ДатаМачРезултатПървенство
05.07.20 Olimpik Donetsk - Dn1ipro-1 0-2 Premi
13.06.20 Olimpik Donetsk - Lviv 2-0 Premi
07.06.20 Olimpik Donetsk - Mariupol' 2-2 Premi
15.03.20 Olimpik Donetsk - Vorskla 1-1 Premi
04.03.20 Olimpik Donetsk - Desna 1-2 Premi

Последните 5 като гост Dinaz Vyshgorod

ДатаМачРезултатПървенство
16.11.19 Nyva Vinnytsya - Dinaz Vyshhorod 1-0 Secon
02.11.19 Veres - Dinaz Vyshhorod 2-1 Secon
23.10.19 Kalush - Dinaz Vyshhorod 1-1 Secon
19.10.19 Polessya - Dinaz Vyshhorod 1-0 Secon
13.10.19 Bukovyna - Dinaz Vyshhorod 0-1 Secon

Последните 5 като гост Olimpik Donetsk

ДатаМачРезултатПървенство
16.07.20 Lviv - Olimpik Donetsk 1-5 Premi
12.07.20 Mariupol' - Olimpik Donetsk 1-4 Premi
28.06.20 Vorskla - Olimpik Donetsk 0-0 Premi
30.05.20 Dn1ipro-1 - Olimpik Donetsk 3-1 Premi
07.03.20 Vorskla - Olimpik Donetsk 1-0 Premi

Последните 5 у дома Dinaz Vyshgorod

ДатаМачРезултатПървенство
24.11.19 Dinaz Vyshhorod - Uzhhorod 3-2 Secon
20.11.19 Dinaz Vyshhorod - Podillya Khmelnytskyi 3-1 Secon
09.11.19 Dinaz Vyshhorod - Chayka 1-2 Secon
25.09.19 Dinaz Vyshhorod - FK Olexandria 0-0 Cup
18.09.19 Dinaz Vyshhorod - Nyva Vinnytsya 2-1 Secon

Резултати

FT Lorca Deportiva - Mar Menor 0-1
FT Murcia - Hercules 2-1
FT SD Navarro CF - Marino de Luanco 0-1
FT Recreativo Huelva - Betis B 2-0
FT Arandina - Real Burgos CF 1-1
FT UE Rubi - Terrassa 0-1
FT Villarrubia - Linares 2-0
FT Caudal Deportivo - R. Oviedo B 2-1
FT Alfreton - Chesterfield 2-0
FT East Kilbride - Stranraer 3-2
24' Kidderminster - Wrexham 0-1
13:00 Kelty Hearts - Airdrieonians ?-?
13:00 Kettering - King’s Lynn ?-?
13:00 Glentoran - H&W Welders ?-?
13:00 Udinese - Spal ?-?
13:00 Montrose - Dundee FC ?-?
14:00 Bath - Yeovil ?-?
14:00 Ebbsfleet - Dover ?-?
14:00 FC Halifax - Boston Utd ?-?
Cancl. Marske - Spennymoor ?-?
14:00 Moyola - Ballyclare ?-?
14:00 Slough - Weymouth ?-?
14:00 St. Albans - Sutton ?-?
14:00 Torquay - Chippenham ?-?
14:00 Wealdstone - Dulwich Hamlet ?-?
14:00 AFC Telford - Notts Co ?-?
14:00 Eastleigh - Eastbourne Boro ?-?
14:00 Solihull Moors - Hereford ?-?
14:00 Albion Rovers - Caledonian Braves ?-?
14:00 Crusaders - Queens Univ. ?-?
14:00 Larne - Annagh ?-?
14:00 Portadown - Ards ?-?
14:00 L.R. Vicenza - Legnago Salus ?-?
14:00 Peterhead - Fraserburgh ?-?
14:00 Marske - City Of Liverpool ?-?
14:30 Padova - Reggiana ?-?
14:30 Panachaiki - Karaiskakis ?-?
14:45 Smyrnis - O. Volos ?-?
15:00 Ascoli - Matelica ?-?
15:00 Modena - Venezia ?-?
15:00 Atl. Madrid - Almeria ?-?
15:30 Numancia - SD Logrones ?-?
15:30 Empoli - Vis Pesaro ?-?
15:30 Spezia - Pistoiese ?-?
16:00 Inter - Pisa ?-?
16:00 Lazio - Benevento ?-?
16:00 Baleares - UCAM Murcia ?-?
16:00 Burgos CF - Ath Bilbao B ?-?
16:00 CE Europa - CE Manresa ?-?
16:00 CD Colunga - Real Aviles ?-?
16:00 Lorca FC - Minerva ?-?
16:00 La Virgen - Leonesa ?-?
16:00 Peralada - Llagostera ?-?
16:00 Lealtad - Racing Santander ?-?
16:00 - Sant Andreu ?-?
16:30 Guijuelo - Extremadura UD ?-?
16:30 Selaya - Cayon ?-?
17:00 Zaragoza - Girona ?-?
17:00 Barcelona - Elche ?-?
17:30 Prat - L Hospitalet ?-?
17:30 Alzira - Vilamarxant ?-?
18:30 La Roda - Elche CF Ilicitano B ?-?

Къде да заложим?

Bet365 Our Top Choice > Ревю
10Bet €100 bonus Ревю
Betfair Sign Up Now Ревю
Pinnacle Sign Up Now Ревю
Bet-at-home Get your bonus > Ревю
bwin £10 Free bet Ревю
Efbet €200 Bonus Ревю
1xbet €100 bonus Ревю

 

Обратно горе