english bulgarian

21:41 Thu, Aug 6, 2020

Belarus / Vysshaya Liga Прогнози

Класирания Belarus - Vysshaya Liga

# Отбор MP W D L GF GA GD P
Premier League
1Shakhtyor211272369+2743
2BATE2011454121+2037
3Neman Grodno1911442413+1137
4Torpedo BelAZ209652823+533
5Dinamo Minsk209382214+830
6Energetyk-BGU209382730-330
7Dinamo Brest199283223+929
8Isloch209292627-129
9Vitebsk207852019+129
10Ruh Brest207852720+729
11Slavia196582636-1023
12Slutsk2063112335-1221
13Gorodeya2055101831-1320
14Minsk1853101936-1718
15Belshina2144132240-1816
16Smolevichy-STI1935112034-1414
YTD Прогнози: 228 Победи: 87 Загуби: 132 Отменен: 9 Печалба: -245.69
Дата Час Мач Прогноза Коеф. Залог Резултат Печалба типстър
06.08 17:00 Football Shakhtyor Soligorsk - Dynamo Brest X/X HT/FT +500 6 1-0 -6.00 Gen4o52
02.08 13:00 Football Zhodino - BATE 2 -154 4 3-2 -4.00 neimarakis
01.08 17:30 Football Neman - Din. Minsk X +225 8 1-0 -8.00 mgpld11
01.08 15:30 Football Slavia Mozyr - Isloch 1 +200 8 2-4 -8.00 dian68
26.07 17:00 Football Shakhtyor Soligorsk - Smolevichi Under 3.25 -104 10 4-0 -10.00 JohnW
26.07 13:00 Football Energetik-BGU - Zhodino X +220 8 1-4 -8.00 Geri24
24.07 15:00 Football Rukh Brest - Slavia Mozyr X +240 8 3-3 +19.20 Geri24
11.07 13:30 Football Belshina - Zhodino 2 -133 10 2-1 -10.00 Brankab
10.07 15:30 Football Smolevichi - Isloch X +300 6 3-1 -6.00 JohnW
04.07 17:00 Football Neman - Isloch 1 +130 8 1-0 +10.40 taurus25
04.07 17:00 Football Neman - Isloch 1 +120 10 1-0 +12.00 Brankab
03.07 14:00 Football Slavia Mozyr - Slutsk 1 +120 10 3-1 +12.00 Brankab
19.06 14:00 Football Slavia Mozyr - Smolevichi 1 +105 10 2-1 +10.50 Brankab
14.06 17:00 Football BATE - Shakhtyor Soligorsk 1 +140 10 2-2 -10.00 meteoalex
14.06 15:00 Football Rukh Brest - Vitebsk X +200 8 0-1 -8.00 dian68
12.06 17:00 Football Gorodeja - Slutsk 2 -105 10 3-0 -10.00 meteoalex
07.06 13:00 Football Vitebsk - BATE 2 -167 6 2-2 -6.00 meteoalex
05.06 16:00 Football Smolevichi - Gorodeja Over 3.5 +350 6 4-1 +21.00 Cebelka
05.06 16:00 Football Smolevichi - Gorodeja 2 +250 6 4-1 -6.00 taurus25
31.05 15:00 Football BATE - Isloch 1 (-1.5 AH) -105 10 1-0 -10.00 JohnW
31.05 13:00 Football Energetik-BGU - Vitebsk 1 +105 8 3-3 -8.00 dajkula
30.05 16:00 Football Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 2 (-0.25 AH) -108 8 0-1 +7.44 zhinfuncvn
29.05 15:00 Football Zhodino - Smolevichi 1 (-1 AH) +115 10 2-1 +0.00 taurus25
22.05 17:00 Football Shakhtyor Soligorsk - Belshina Under 2.5 +110 10 4-0 -10.00 JohnW
22.05 17:00 Football Shakhtyor Soligorsk - Belshina 1 (-2 AH) +105 5 4-0 +5.25 zhinfuncvn
22.05 15:00 Football Slavia Mozyr - Gorodeja X2 +110 10 1-1 +11.00 neimarakis
22.05 15:00 Football Slavia Mozyr - Gorodeja X +225 8 1-1 +18.00 dian68
22.05 15:00 Football Slavia Mozyr - Gorodeja Over 0.5 (1st Half) -175 10 1-1 +5.70 meteoalex
22.05 15:00 Football Slavia Mozyr - Gorodeja 1 -111 10 1-1 -10.00 hanibal
21.05 16:00 Football Neman - Zhodino 2 +120 10 3-1 -10.00 hanibal
21.05 16:00 Football Neman - Zhodino 2 +145 10 3-1 -10.00 meteoalex
21.05 16:00 Football Neman - Zhodino X2 -250 10 3-1 -10.00 Gen4o52
20.05 16:00 Football Dynamo Brest - BATE 2 (0 AH) -175 10 1-3 +5.70 Geri24
20.05 16:00 Football Dynamo Brest - BATE 2 +105 8 1-3 +8.40 dajkula
20.05 16:00 Football Dynamo Brest - BATE Under 2.5 +107 10 1-3 -10.00 JohnW
20.05 16:00 Football Dynamo Brest - BATE 2 +110 10 1-3 +11.00 meteoalex
20.05 16:00 Football Dynamo Brest - BATE 2 (-1 AH) +200 8 1-3 +16.00 Gen4o52
20.05 16:00 Football Dynamo Brest - BATE Under 2.5 +115 10 1-3 -10.00 XPBEG
20.05 16:00 Football Dynamo Brest - BATE 2 +100 10 1-3 +10.00 hanibal
17.05 14:00 Football Din. Minsk - Isloch 2 +400 6 1-0 -6.00 dian68
17.05 12:00 Football Belshina - Vitebsk 2 +162 8 1-1 -8.00 taurus25
17.05 12:00 Football Belshina - Vitebsk Dnb 2 -120 10 1-1 +0.00 Gen4o52
17.05 12:00 Football Belshina - Vitebsk 1 (1st Half) +240 8 1-1 -8.00 nista1
16.05 16:00 Football BATE - Slutsk X/1 HT/FT +300 6 3-0 -6.00 nista1
16.05 16:00 Football BATE - Slutsk 2 (+2 AH) -213 10 3-0 -10.00 Geri24
16.05 14:00 Football Shakhtyor Soligorsk - Slavia Mozyr 1 (1st Half) -105 10 2-0 +9.50 meteoalex
15.05 17:00 Football Zhodino - Gorodeja X +250 8 3-1 -8.00 Gen4o52
15.05 15:00 Football Zhodino - Gorodeja 1 (-1 AH) +125 10 3-1 +12.50 zhinfuncvn
15.05 15:00 Football Zhodino - Gorodeja 1 -175 10 3-1 +5.70 nista1
15.05 15:00 Football Zhodino - Gorodeja Over 0.5 (1st Half) -175 10 3-1 +5.70 meteoalex
10.05 17:00 Football Dynamo Brest - Din. Minsk X +225 8 2-1 -8.00 RED1ZONE
10.05 17:00 Football Dynamo Brest - Din. Minsk X (1st Half) +105 10 2-1 +10.50 Gen4o52
10.05 15:00 Football Smolevichi - BATE X/2 HT/FT +240 8 3-5 -8.00 RED1ZONE
10.05 15:00 Football Smolevichi - BATE 2 (-1.5 AH) +100 10 3-5 +10.00 zhinfuncvn
10.05 15:00 Football Smolevichi - BATE 2 (-1.5 AH) +100 10 3-5 +10.00 mgpld11
10.05 15:00 Football Smolevichi - BATE 2/2 HT/FT -105 5 3-5 +4.75 meteoalex
10.05 15:00 Football Smolevichi - BATE 2/2 HT/FT -105 10 3-5 +9.50 Gen4o52
10.05 13:00 Football Vitebsk - Shakhtyor Soligorsk 2 (-1.25 AH) +160 10 0-0 -10.00 RED1ZONE
10.05 13:00 Football Vitebsk - Shakhtyor Soligorsk 2 -175 10 0-0 -10.00 meteoalex
09.05 14:00 Football Neman - Rukh Brest X +200 8 2-4 -8.00 mgpld11
09.05 14:00 Football Neman - Rukh Brest 1 (0 AH) -161 10 2-4 -10.00 Geri24
09.05 12:00 Football Slavia Mozyr - Zhodino X +200 8 0-0 +16.00 mgpld11
09.05 12:00 Football Slavia Mozyr - Zhodino 2 +175 5 0-0 -5.00 meteoalex
08.05 16:00 Football Gorodeja - FC Minsk X +210 8 1-1 +16.80 mgpld11
08.05 16:00 Football Gorodeja - FC Minsk X (1st Half) -111 10 1-1 +9.00 Gen4o52
08.05 16:00 Football Gorodeja - FC Minsk 2 +145 10 1-1 -10.00 RED1ZONE
08.05 14:00 Football Slutsk - Energetik-BGU 1 +115 10 1-2 -10.00 taurus25
08.05 14:00 Football Slutsk - Energetik-BGU Dnb 1 -175 10 1-2 -10.00 Geri24
08.05 14:00 Football Slutsk - Energetik-BGU 1 +115 10 1-2 -10.00 meteoalex
08.05 14:00 Football Slutsk - Energetik-BGU X2 -164 10 1-2 +6.10 Gen4o52
08.05 14:00 Football Slutsk - Energetik-BGU 1 (1st Half) +175 10 1-2 -10.00 mgpld11
08.05 14:00 Football Slutsk - Energetik-BGU 1 +130 8 1-2 -8.00 XPBEG
08.05 14:00 Football Slutsk - Energetik-BGU X +240 8 1-2 -8.00 RED1ZONE
03.05 17:00 Football Shakhtyor Soligorsk - Isloch Minsk 1 -167 10 4-0 +6.00 RED1ZONE
03.05 17:00 Football Shakhtyor Soligorsk - Isloch Minsk X2 +125 10 4-0 -10.00 Gen4o52
03.05 17:00 Football Shakhtyor Soligorsk - Isloch Minsk X2 +110 10 4-0 -10.00 neimarakis
03.05 17:00 Football Shakhtyor Soligorsk - Isloch Minsk 1 -182 9 4-0 +4.95 meteoalex
03.05 15:00 Football BATE - Neman 1 (-0.75 AH) -222 10 3-1 +4.50 Geri24
03.05 15:00 Football BATE - Neman Under 2.5 -133 10 3-1 -10.00 RED1ZONE
03.05 15:00 Football BATE - Neman 1 (-1.25 AH) -105 10 3-1 +9.50 zhinfuncvn
03.05 15:00 Football BATE - Neman 1 (1st Half) -111 10 3-1 +9.00 Gen4o52
03.05 15:00 Football BATE - Neman X/1 HT/FT +300 5 3-1 -5.00 mgpld11
03.05 15:00 Football BATE - Neman 1/1 HT/FT +137 5 3-1 +6.85 meteoalex
03.05 13:00 Football Vitebsk - Slavia Mozyr X +210 8 2-3 -8.00 RED1ZONE
03.05 13:00 Football Vitebsk - Slavia Mozyr 2 (1st Half) +275 8 2-3 +22.00 nista1
03.05 13:00 Football Vitebsk - Slavia Mozyr X2 -189 10 2-3 +5.30 dian68
03.05 11:00 Football Belshina - Brest BTTS yes +120 10 0-3 -10.00 nista1
03.05 11:00 Football Belshina - Brest 1X +150 10 0-3 -10.00 Gen4o52
02.05 15:00 Football Din. Minsk - Slutsk 2 +450 6 1-2 +27.00 mgpld11
02.05 15:00 Football Din. Minsk - Slutsk 1 -175 10 1-2 -10.00 neimarakis
02.05 15:00 Football Din. Minsk - Slutsk Under 2.0 +167 10 1-2 -10.00 RED1ZONE
02.05 15:00 Football Din. Minsk - Slutsk BTTS yes -120 10 1-2 +8.30 dian68
02.05 15:00 Football Din. Minsk - Slutsk 2 (+1.5 AH) -222 10 1-2 +4.50 Geri24
02.05 15:00 Football Din. Minsk - Slutsk 1 -164 10 1-2 -10.00 Gen4o52
02.05 15:00 Football Din. Minsk - Slutsk 1 -175 10 1-2 -10.00 meteoalex
02.05 13:00 Football Rukh Brest - Gorodeja X +230 8 1-1 +18.40 mgpld11
02.05 13:00 Football Rukh Brest - Gorodeja X +230 8 1-1 +18.40 RED1ZONE
02.05 13:00 Football Rukh Brest - Gorodeja 1/1 HT/FT +220 8 1-1 -8.00 nista1
02.05 13:00 Football Rukh Brest - Gorodeja X +230 8 1-1 +18.40 dian68
02.05 13:00 Football Rukh Brest - Gorodeja X2 -125 10 1-1 +8.00 neimarakis
02.05 13:00 Football Rukh Brest - Gorodeja 1/1 HT/FT +220 5 1-1 -5.00 meteoalex
02.05 11:00 Football FC Minsk - Zhodino X +200 8 2-5 -8.00 mgpld11
02.05 11:00 Football FC Minsk - Zhodino X +200 8 2-5 -8.00 RED1ZONE
01.05 13:00 Football Smolevichi - Energetik-BGU X +200 8 0-2 -8.00 mgpld11
01.05 13:00 Football Smolevichi - Energetik-BGU 1X -200 10 0-2 -10.00 neimarakis
01.05 13:00 Football Smolevichi - Energetik-BGU 1X -200 10 0-2 -10.00 meteoalex
26.04 15:00 Football Isloch Minsk - Vitebsk Over 1.5 -227 10 2-0 +4.40 meteoalex
26.04 15:00 Football Isloch Minsk - Vitebsk X/1 HT/FT +400 6 2-0 -6.00 mgpld11
26.04 13:00 Football Zhodino - Rukh Brest X/1 HT/FT +375 6 0-0 -6.00 mgpld11
26.04 13:00 Football Zhodino - Rukh Brest 1 +100 10 0-0 -10.00 dian68
26.04 11:00 Football Slutsk - Belshina 1 -133 8 3-2 +6.00 meteoalex
26.04 11:00 Football Slutsk - Belshina X2 +100 10 3-2 -10.00 dian68
26.04 11:00 Football Slutsk - Belshina X/1 HT/FT +350 6 3-2 -6.00 mgpld11
25.04 16:00 Football Brest - Shakhtyor Soligorsk 1 +105 8 0-2 -8.00 meteoalex
25.04 16:00 Football Brest - Shakhtyor Soligorsk X +225 8 0-2 -8.00 mgpld11
25.04 16:00 Football Brest - Shakhtyor Soligorsk 1X -250 10 0-2 -10.00 Gen4o52
25.04 16:00 Football Brest - Shakhtyor Soligorsk 1 (+0.5 AH) -213 10 0-2 -10.00 Geri24
25.04 14:00 Football Gorodeja - BATE Over 1.5 -250 10 0-2 +4.00 meteoalex
25.04 14:00 Football Gorodeja - BATE 1X +120 10 0-2 -10.00 Gen4o52
25.04 14:00 Football Gorodeja - BATE 2 -189 1 0-2 +0.53 hanibal
25.04 12:00 Football Slavia Mozyr - FC Minsk 1 (0 AH) -238 10 1-3 -10.00 Gen4o52
25.04 12:00 Football Slavia Mozyr - FC Minsk X +225 8 1-3 -8.00 mgpld11
24.04 17:00 Football Neman - Energetik-BGU 1 +130 6 3-0 +7.80 meteoalex
24.04 17:00 Football Neman - Energetik-BGU X +210 8 3-0 -8.00 mgpld11
24.04 17:00 Football Neman - Energetik-BGU Over 1.5 -200 10 3-0 +5.00 dian68
24.04 17:00 Football Neman - Energetik-BGU X2 -189 10 3-0 -10.00 Gen4o52
24.04 15:00 Football Smolevichi - Din. Minsk 2 -111 10 1-3 +9.00 dian68
24.04 15:00 Football Smolevichi - Din. Minsk 2 -111 10 1-3 +9.00 Gen4o52
24.04 15:00 Football Smolevichi - Din. Minsk 1 (+1 AH) -250 1 1-3 -1.00 Geri24
24.04 15:00 Football Smolevichi - Din. Minsk Over 1.5 -175 10 1-3 +5.70 meteoalex
18.04 17:00 Football BATE - Zhodino 1 -227 10 0-0 -10.00 Geri24
18.04 17:00 Football BATE - Zhodino 1/1 HT/FT +130 10 0-0 -10.00 dian68
18.04 17:00 Football BATE - Zhodino 1/1 HT/FT +140 10 0-0 -10.00 meteoalex
18.04 17:00 Football BATE - Zhodino 1 (-1 AH) -105 10 0-0 -10.00 zhinfuncvn
18.04 15:00 Football Vitebsk - Brest X +250 8 1-0 -8.00 dian68
18.04 15:00 Football Vitebsk - Brest 2/2 HT/FT +175 6 1-0 -6.00 meteoalex
18.04 11:00 Football Isloch Minsk - Slavia Mozyr 2 +250 8 2-1 -8.00 dian68
17.04 16:30 Football Shakhtyor Soligorsk - Slutsk 2 (+1.25 AH) -125 1 1-2 +0.80 Geri24
17.04 16:30 Football Shakhtyor Soligorsk - Slutsk 2 (1st Half) +600 4 1-2 +24.00 mgpld11
17.04 16:30 Football Shakhtyor Soligorsk - Slutsk 1/1 HT/FT +130 10 1-2 -10.00 nista1
17.04 16:30 Football Shakhtyor Soligorsk - Slutsk X2 +200 8 1-2 +16.00 Gen4o52
17.04 16:30 Football Shakhtyor Soligorsk - Slutsk 1/1 HT/FT +110 5 1-2 -5.00 meteoalex
17.04 14:30 Football Belshina - Smolevichi X +200 8 1-1 +16.00 mgpld11
17.04 14:30 Football Belshina - Smolevichi X +200 8 1-1 +16.00 dian68
17.04 14:30 Football Belshina - Smolevichi X +200 8 1-1 +16.00 Gen4o52
17.04 14:30 Football Belshina - Smolevichi BTTS No -189 1 1-1 -1.00 hanibal
17.04 14:30 Football Belshina - Smolevichi 2 (0 AH) -102 10 1-1 +0.00 zhinfuncvn
17.04 14:30 Football Belshina - Smolevichi Over 1.5 -152 10 1-1 +6.60 meteoalex
16.04 16:30 Football Din. Minsk - Neman 1 (-0.75 AH) -105 10 2-0 +9.50 Gen4o52
16.04 16:30 Football Din. Minsk - Neman X/1 HT/FT +333 6 2-0 +19.98 mgpld11
16.04 16:30 Football Din. Minsk - Neman 1 -133 10 2-0 +7.50 meteoalex
16.04 14:30 Football Energetik-BGU - Gorodeja 1 -139 10 0-1 -10.00 TaZzman
16.04 14:30 Football Energetik-BGU - Gorodeja 1 -139 10 0-1 -10.00 dian68
16.04 14:30 Football Energetik-BGU - Gorodeja 1 -154 10 0-1 -10.00 meteoalex
16.04 14:30 Football Energetik-BGU - Gorodeja 1 -154 10 0-1 -10.00 Gen4o52
13.04 14:30 Football Slavia Mozyr - Rukh Brest X +240 8 0-0 +19.20 mgpld11
13.04 14:30 Football Slavia Mozyr - Rukh Brest Dnb 1 -189 1 0-0 +0.00 Geri24
13.04 14:30 Football Slavia Mozyr - Rukh Brest 1 (0 AH) -222 1 0-0 +0.00 hanibal
13.04 14:30 Football Slavia Mozyr - Rukh Brest 1 -111 8 0-0 -8.00 XPBEG
12.04 16:00 Football Brest - Isloch Minsk Under 2.5 -125 10 3-1 -10.00 Komenan
12.04 16:00 Football Brest - Isloch Minsk 1/1 HT/FT +187 10 3-1 -10.00 XPBEG
12.04 16:00 Football Brest - Isloch Minsk 2 (1st Half) +375 6 3-1 -6.00 mgpld11
12.04 14:00 Football Smolevichi - Shakhtyor Soligorsk 2 (-0.75 AH) -108 10 0-0 -10.00 Gen4o52
12.04 14:00 Football Smolevichi - Shakhtyor Soligorsk 2 -152 8 0-0 -8.00 XPBEG
12.04 12:00 Football FC Minsk - BATE Over 2.5 +100 10 0-3 +10.00 Komenan
12.04 12:00 Football FC Minsk - BATE 1 (+1 AH) -238 1 0-3 -1.00 Geri24
12.04 12:00 Football FC Minsk - BATE X +250 8 0-3 -8.00 Gen4o52
12.04 12:00 Football FC Minsk - BATE 2 (-0.5 AH) -102 10 0-3 +9.80 zhinfuncvn
11.04 15:00 Football Gorodeja - Din. Minsk 2 -125 1 1-0 -1.00 neimarakis
11.04 15:00 Football Gorodeja - Din. Minsk 2 (-0.75 AH) +100 10 1-0 -10.00 zhinfuncvn
11.04 13:00 Football Zhodino - Energetik-BGU X +250 8 2-0 -8.00 mgpld11
11.04 11:00 Football Slutsk - Vitebsk 1 +120 10 1-1 -10.00 Komenan
11.04 11:00 Football Slutsk - Vitebsk X +220 8 1-1 +17.60 mgpld11
11.04 11:00 Football Slutsk - Vitebsk 1 (+0.25 AH) -250 1 1-1 +0.20 Geri24
10.04 16:00 Football Neman - Belshina X/1 HT/FT +375 6 1-1 -6.00 mgpld11
10.04 16:00 Football Neman - Belshina Dnb 1 -227 1 1-1 +0.00 hanibal
10.04 16:00 Football Neman - Belshina X/1 HT/FT +350 6 1-1 -6.00 nista1
10.04 16:00 Football Neman - Belshina 1 (-1 AH) +185 10 1-1 -10.00 Gen4o52
05.04 15:00 Football Isloch Minsk - Slutsk 2 (+0.5 AH) +102 10 2-3 +10.20 zhinfuncvn
05.04 15:00 Football Isloch Minsk - Slutsk 2 (+1.25 AH) -238 10 2-3 +4.20 Geri24
05.04 15:00 Football Isloch Minsk - Slutsk 2 (+1 AH) -175 10 2-3 +5.70 hanibal
05.04 15:00 Football Isloch Minsk - Slutsk 2 (+1 AH) -213 1 2-3 +0.47 neimarakis
05.04 13:00 Football Vitebsk - Smolevichi X +162 8 0-1 -8.00 zhinfuncvn
05.04 13:00 Football Vitebsk - Smolevichi X +162 10 0-1 -10.00 mgpld11
05.04 11:00 Football Energetik-BGU - FC Minsk Under 3.0 -149 10 2-0 +6.70 hanibal
05.04 11:00 Football Energetik-BGU - FC Minsk X/2 HT/FT +500 6 2-0 -6.00 nista1
05.04 11:00 Football Energetik-BGU - FC Minsk 2 (0 AH) -120 10 2-0 -10.00 zhinfuncvn
04.04 16:30 Football Brest - Slavia Mozyr Over 2.5 -105 9 1-2 +8.55 Wtrylika
04.04 16:30 Football Brest - Slavia Mozyr 1 (-1.25 AH) -114 8 1-2 -8.00 zhinfuncvn
04.04 16:30 Football Brest - Slavia Mozyr 1 (-1.5 AH) +120 10 1-2 -10.00 Gen4o52
04.04 16:30 Football Brest - Slavia Mozyr 2 (+1 AH) +110 10 1-2 +11.00 hanibal
04.04 14:30 Football BATE - Rukh Brest 1 (-1.5 AH) -102 10 1-0 -10.00 nista1
04.04 14:30 Football BATE - Rukh Brest 1 (-1.5 AH) -105 10 1-0 -10.00 zhinfuncvn
04.04 14:30 Football BATE - Rukh Brest X/1 HT/FT +300 4 1-0 -4.00 mgpld11
04.04 14:30 Football BATE - Rukh Brest 1 (1st Half) -120 10 1-0 +8.30 Gen4o52
04.04 14:30 Football BATE - Rukh Brest 2 (+1.75 AH) -192 10 1-0 +5.20 Geri24
04.04 14:30 Football BATE - Rukh Brest 2 (+1 AH) +135 10 1-0 +0.00 hanibal
04.04 14:30 Football BATE - Rukh Brest 1 (-0.75 AH) -222 1 1-0 +0.23 neimarakis
04.04 12:30 Football Shakhtyor Soligorsk - Neman BTTS yes +150 10 0-0 -10.00 nista1
04.04 12:30 Football Shakhtyor Soligorsk - Neman 1 (-1.25 AH) -108 10 0-0 -10.00 zhinfuncvn
04.04 12:30 Football Shakhtyor Soligorsk - Neman 1 (-1.75 AH) +130 10 0-0 -10.00 Gen4o52
04.04 12:30 Football Shakhtyor Soligorsk - Neman 2 (+1 AH) +135 10 0-0 +13.50 hanibal
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino X2 -164 10 2-0 -10.00 Gen4o52
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino X +210 6 2-0 -6.00 mgpld11
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino Over 2.0 -120 10 2-0 +0.00 Wtrylika
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino Under 0.5 (1st Half) +137 8 2-0 -8.00 nista1
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino 2 +230 8 2-0 -8.00 taurus25
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino BTTS yes +110 8 2-0 -8.00 XPBEG
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino Under 2.0 +100 8 2-0 +0.00 zhinfuncvn
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino 1 +115 10 2-0 +11.50 hanibal
03.04 14:00 Football Belshina - Gorodeja Dnb 1 -164 8 0-1 -8.00 XPBEG
03.04 14:00 Football Belshina - Gorodeja X (1st Half) -111 10 0-1 +9.00 Gen4o52
03.04 14:00 Football Belshina - Gorodeja X +187 6 0-1 -6.00 mgpld11
03.04 14:00 Football Belshina - Gorodeja X2 -175 10 0-1 +5.70 neimarakis
03.04 14:00 Football Belshina - Gorodeja 1 +120 10 0-1 -10.00 taurus25
03.04 14:00 Football Belshina - Gorodeja 2 (+0.25 AH) -118 10 0-1 +8.50 zhinfuncvn
03.04 14:00 Football Belshina - Gorodeja 1 (0 AH) -143 10 0-1 -10.00 hanibal
29.03 15:00 Football Neman - Vitebsk X2 -164 1 2-0 -1.00 Gen4o52
29.03 13:00 Football Isloch Minsk - Smolevichi 1 -125 10 1-0 +8.00 Gen4o52
28.03 16:00 Football Gorodeja - Shakhtyor Soligorsk 2 -167 1 0-2 +0.60 Gen4o52
28.03 14:00 Football FC Minsk - Din. Minsk 2 +120 1 3-2 -1.00 Gen4o52
28.03 10:00 Football Slutsk - Brest 2 -164 1 0-1 +0.61 Gen4o52
27.03 17:00 Football Rukh Brest - Energetik-BGU 1 +140 9 0-1 -9.00 TaZzman
22.03 13:00 Football Belshina - FC Minsk Under 0.5 (1st Half) +150 10 1-3 -10.00 hanibal
21.03 13:00 Football Isloch Minsk - Neman Over 3.25 +255 8 1-0 -8.00 Cebelka
20.03 15:00 Football Brest - Smolevichi BTTS yes +120 10 1-1 +12.00 JohnW
19.03 16:00 Football Shakhtyor Soligorsk - Zhodino BTTS yes +137 8 0-1 -8.00 JohnW
19.03 16:00 Football Shakhtyor Soligorsk - Zhodino 1/1 HT/FT -105 10 0-1 -10.00 XPBEG

Голмайстори Belarus - Vysshaya Liga

# Играч Отбор Голове Дузпи
Premier League
1 J. Yaxshiboev Shakhtyor 12 4
2 V. Lisakovich Shakhtyor 9 0
3 I. Nicolăescu Vitebsk 9 4
4 G. Kadimyan Neman Grodno 8 1
5 P. Nekhajchik BATE 8 0
6 L. Kovel Belshina 7 0
7 Gabriel Ramos Torpedo BelAZ 7 1
8 M. Skavysh BATE 7 0
9 S. Arkhipov Gorodeya 6 1
10 S. Dragun BATE 6 0
11 V. Khvashchinskiy Dinamo Minsk 6 0
12 D. Laptev Dinamo Brest 6 0
13 A. Makas Isloch 6 0
14 D. Podstrelov Shakhtyor 6 0
15 L. Sajčić Gorodeya 6 0

Срещите за днес

Час Мач 1 X 2 Прогноза Резултат Първенство
07.08 15:00 Vitebsk - Isloch Vitebsk - Isloch +137 +220 +175 Belarus Belarus Vysshaya Liga
07.08 17:00 Din. Minsk - Smolevichi Din. Minsk - Smolevichi -714 +600 +1100 Belarus Belarus Vysshaya Liga

Bet365 Odds correct at time of publication, and are subject to change. Please Gamble responsibly 18+

Обратно горе