english bulgarian

23:53 Sun, Jul 5, 2020

Japan / J-League Division 2 Прогнози

Класирания Japan - J-League Division 2

# Отбор MP W D L GF GA GD P
J2 League
1Omiya Ardija330051+49
2V-Varen Nagasaki330052+39
3Ehime320185+36
4JEF United320141+36
5Fagiano Okayama312043+15
6Matsumoto Yamaga312032+15
7Tokushima Vortis311175+24
8Albirex Niigata311198+14
9Zweigen Kanazawa311154+14
10Kyoto Sanga311132+14
11Avispa Fukuoka311133+04
12Jubilo Iwata311133+04
13Montedio Yamagata311112-14
14Renofa Yamaguchi311135-24
15Giravanz Kitakyushu310253+23
16Ventforet Kofu303044+03
17Machida Zelvia303011+03
18Mito Hollyhock310246-23
19Tokyo Verdy302125-32
20Tochigi301213-21
21Ryukyu301216-51
22ThespaKusatsu Gunma300318-70
YTD Прогнози: 39 Победи: 17 Загуби: 21 Отменен: 1 Печалба: +18.41
Дата Час Мач Прогноза Коеф. Залог Резултат Печалба типстър
16.11 06:00 Football Kagoshima Utd - Mito 2 +100 10 1-0 -10.00 Komenan
16.11 05:00 Football Gifu - Kofu 2 (1st Half) -105 10 1-3 -10.00 mgpld11
10.11 05:00 Football Montedio Yamagata - V-Varen Nagasaki 1/1 HT/FT +162 10 1-3 -10.00 nista1
06.11 10:00 Football Omiya Ardija - Avispa Fukuoka 1 (-1 AH) +102 10 3-0 +10.20 zhinfuncvn
14.10 05:00 Football Kashiwa - Mito 1/1 HT/FT +175 8 2-3 -8.00 nista1
13.10 07:00 Football Kofu - Tochigi Over 1.5 (1st Half) +225 8 1-1 -8.00 vfb1893ev
13.10 06:00 Football Ehime - Albirex Niigata 2/2 HT/FT +300 6 0-1 +18.00 nista1
12.10 05:00 Football Renofa Yamaguchi - Kyoto 2 (-0.5 AH) +105 8 1-0 -8.00 zhinfuncvn
12.10 05:00 Football Renofa Yamaguchi - Kyoto 2 (1st Half) +175 8 1-0 -8.00 nista1
22.09 10:00 Football Omiya Ardija - Verdy Dnb 1 -250 10 2-0 +4.00 maalbo
08.09 10:00 Football Ehime - Tokushima Over 3.5 +275 8 0-1 -8.00 vfb1893ev
07.09 10:00 Football Omiya Ardija - Machida Dnb 1 -227 10 1-1 +0.00 maalbo
07.09 10:00 Football Omiya Ardija - Machida 1 -105 8 1-1 -8.00 dajkula
31.08 10:00 Football Tokushima - Kyoto 2 (-1.5 AH) +450 6 2-1 -6.00 zhinfuncvn
31.08 10:00 Football Kashiwa - Albirex Niigata 1 (-2.5 AH) +475 6 1-1 -6.00 zhinfuncvn
31.08 09:00 Football Kofu - Omiya Ardija 2 (-1.25 AH) +540 6 1-0 -6.00 zhinfuncvn
10.08 10:00 Football Kyoto - Tochigi 1 (-1 AH) +105 10 2-2 -10.00 zhinfuncvn
10.08 10:00 Football Kashiwa - Renofa Yamaguchi Over 3.0 +100 10 4-1 +10.00 zhinfuncvn
31.07 10:00 Football Kanazawa - Kyoto 2 +200 8 1-1 -8.00 taurus25
21.07 09:00 Football Mito - Ryukyu 1 -120 10 3-1 +8.30 maalbo
14.07 09:00 Football Machida - Avispa Fukuoka 1 (0 AH) -192 10 0-2 -10.00 maalbo
13.07 10:00 Football Tokushima - Kashiwa 2 -105 10 1-2 +9.50 zhinfuncvn
13.07 10:00 Football Omiya Ardija - Kagoshima Utd 1 (-1 AH) +107 8 6-0 +8.56 zhinfuncvn
13.07 09:00 Football Mito - V-Varen Nagasaki 1 (0 AH) -238 10 2-1 +4.20 maalbo
13.07 09:00 Football Kofu - Ehime 1 (-0.75 AH) -105 10 1-0 +4.75 zhinfuncvn
07.07 10:00 Football Kashiwa - Kofu 1 (-1.5 AH) +255 8 4-2 +20.40 vfb1893ev
06.07 10:00 Football Ryukyu - Tochigi 1 -118 10 3-0 +8.50 maalbo
29.06 10:00 Football Montedio Yamagata - Kashiwa 1 +250 8 0-1 -8.00 taurus25
23.06 09:00 Football Machida - Okayama BTTS yes +100 10 1-1 +10.00 vfb1893ev
15.06 10:00 Football Albirex Niigata - Tochigi Over 2.25 +100 9 2-0 -4.50 vfb1893ev
15.06 09:00 Football Yokohama - Tokushima 1X -227 7 1-2 -7.00 vfb1893ev
09.06 08:00 Football Ehime - Kashiwa Over 2.5 +115 10 3-1 +11.50 vfb1893ev
09.06 04:00 Football Kagoshima Utd - Verdy Over 2.5 +110 10 3-1 +11.00 vfb1893ev
08.06 05:00 Football Kofu - Montedio Yamagata BTTS yes +100 7 2-2 +7.00 vfb1893ev
26.05 04:00 Football Kagoshima Utd - Avispa Fukuoka 2 +160 10 0-1 +16.00 nista1
21.04 05:00 Football Kanazawa - Kashiwa 2/2 HT/FT +260 8 0-0 -8.00 nista1
17.03 05:00 Football Kyoto - Kashiwa 2/2 HT/FT +175 8 0-1 -8.00 nista1
16.03 09:00 Football Ryukyu - Tokushima Over 4.25 +600 4 2-1 -4.00 zipzo
16.03 05:00 Football Yokohama - Albirex Niigata Over 1.5 (1st Half) +250 8 1-2 +20.00 zipzo

Голмайстори Japan - J-League Division 2

# Играч Отбор Голове Дузпи
J2-League
1 Fábio Albirex Niigata 3 0
2 K. Nishiya Tokushima Vortis 3 0
3 A. Watanabe Albirex Niigata 3 0
4 K. Arita Ehime 2 0
5 Silvinho Albirex Niigata 2 1
6 Dudu Ventforet Kofu 2 0
7 S. Kokubu Giravanz Kitakyushu 2 0
8 Lee Yong-Jae Fagiano Okayama 2 0
9 Lucão Zweigen Kanazawa 2 0
10 M. Nakayama Mito Hollyhock 2 0
11 T. Nishioka Ehime 2 0
12 K. Ogawa Júbilo Iwata 2 0
13 S. Shimizu Fagiano Okayama 2 0
14 C. Togashi V-Varen Nagasaki 2 0
15 P. Utaka Kyoto Sanga 2 0
Обратно горе