english bulgarian

15:26 Tue, Jul 7, 2020

Peru / Liga 1 - Play Offs Прогнози

Класирания Peru - Liga 1 - Play Offs

# Отбор MP W D L GF GA GD P
Primera División: Clausura
1Academia Cantolao000000+00
2Alianza Lima000000+00
3Alianza Universidad000000+00
4Atletico Grau000000+00
5Ayacucho000000+00
6Carlos Mannucci000000+00
7Carlos Stein000000+00
8Cienciano000000+00
9Cusco000000+00
10Cesar Vallejo000000+00
11Deportivo Binacional000000+00
12Deportivo Llacuabamba000000+00
13Deportivo Municipal000000+00
14Melgar000000+00
15Sport Boys000000+00
16Sport Huancayo000000+00
17Sporting Cristal000000+00
18UTC Cajamarca000000+00
19Universidad San Martin000000+00
20Universitario000000+00
Primera División: Apertura
1Alianza Universidad6510114+716
2Ayacucho6411126+613
3Deportivo Binacional6411116+513
4Universitario6411128+413
5Melgar631298+110
6Cienciano6303139+49
7UTC Cajamarca623176+19
8Academia Cantolao630358-39
9Sport Huancayo622266+08
10Sport Boys62221415-18
11Universidad San Martin6222810-28
12Deportivo Municipal614154+17
13Alianza Lima621358-37
14Carlos Mannucci613299+06
15Cesar Vallejo613267-16
16Cusco62041012-26
17Sporting Cristal612357-25
18Carlos Stein612349-55
19Deportivo Llacuabamba61141016-64
20Atletico Grau602437-42
YTD Прогнози: 5 Победи: 2 Загуби: 3 Отменен: Печалба: -11.40
Дата Час Мач Прогноза Коеф. Залог Резултат Печалба типстър
08.03 20:00 Football U. de Deportes - Alianza Lima BTTS yes -125 10 2-0 -10.00 taurus25
29.02 20:30 Football Cienciano - Ayacucho 1 -154 10 1-4 -10.00 taurus25
17.02 20:00 Football Cajamarca - Cusco 1 +110 10 2-1 +11.00 taurus25
16.02 01:00 Football Alianza Lima - Grau 1/1 HT/FT -105 8 1-0 +7.60 nista1
01.02 22:30 Football Sport Huancayo - Grau 1/1 HT/FT +130 10 1-0 -10.00 nista1

Голмайстори Peru - Liga 1 - Play Offs

# Играч Отбор Голове Дузпи
Primera Division: Apertura
1 L. Pajoy Alianza Universidad 5 2
2 A. Rodríguez Deportivo Binacional 5 1
3 O. Arce Melgar 4 1
4 D. Carando Cusco 4 0
5 J. Dos Santos Universitario 4 1
6 M. Guevgeozián UTC Cajamarca 4 1
7 O. Noronha Carlos Mannucci 4 0
8 S. Penco Sport Boys 4 0
9 J. Romagnoli Cienciano 4 1
10 E. Maidana Alianza Universidad 3 0
11 J. Sánchez Melgar 3 0
12 L. Sosa Ayacucho 3 0
13 M. Valverde Sport Huancayo 3 1
14 J. Arroé Alianza Lima 2 0
15 J. Bustamante Deportivo Llacuabamba 2 0
Обратно горе