english bulgarian

15:24 Tue, Jul 7, 2020

South America / Copa Libertadores Прогнози

Класирания South America - Copa Libertadores

# Отбор MP W D L GF GA GD P
Group A
1Independiente del Valle220060+66
2Flamengo220051+46
3Junior200215-40
4Barcelona200206-60
Group B
1Independiente del Valle220060+66
2Flamengo220051+46
3Junior200215-40
4Barcelona200206-60
Group C
1Independiente del Valle220060+66
2Flamengo220051+46
3Junior200215-40
4Barcelona200206-60
Group D
1Independiente del Valle220060+66
2Flamengo220051+46
3Junior200215-40
4Barcelona200206-60
Group E
1Independiente del Valle220060+66
2Flamengo220051+46
3Junior200215-40
4Barcelona200206-60
Group F
1Independiente del Valle220060+66
2Flamengo220051+46
3Junior200215-40
4Barcelona200206-60
Group G
1Independiente del Valle220060+66
2Flamengo220051+46
3Junior200215-40
4Barcelona200206-60
Group H
1Independiente del Valle220060+66
2Flamengo220051+46
3Junior200215-40
4Barcelona200206-60
YTD Прогнози: 7 Победи: 3 Загуби: 4 Отменен: Печалба: -8.70
Дата Час Мач Прогноза Коеф. Залог Резултат Печалба типстър
11.03 00:30 Football Libertad Asuncion - Caracas 1 (-1.5 AH) +105 8 3-2 -8.00 nista1
04.03 00:30 Football Ind. Medellin - Libertad Asuncion BTTS yes +110 10 1-2 +11.00 taurus25
04.03 00:30 Football Caracas - Boca Juniors 1X -111 7 1-1 +6.30 taurus25
20.02 00:30 Football Barcelona SC - Cerro Porteno BTTS yes +125 10 1-0 -10.00 taurus25
12.02 22:15 Football Cerro Porteno - U. de Deportes X2 +225 8 1-0 -8.00 Gen4o52
05.02 00:30 Football Ind. Medellin - Dep. Tachira 1 (1st Half) -125 10 4-0 +8.00 nista1
21.01 22:15 Football Carabobo - U. de Deportes 2 (1st Half) +200 8 1-1 -8.00 taurus25

Голмайстори South America - Copa Libertadores

# Играч Отбор Голове Дузпи
Copa Libertadores: Group Stage
1 Luiz Adriano Palmeiras 4 0
2 R. Bobadilla Club Guaraní 2 0
3 Éverton Ribeiro Flamengo 2 0
4 I. Fernández River Plate 2 0
5 S. Ferreira Libertad 2 0
6 P. Guerrero Internacional 2 0
7 N. Reniero Racing Club 2 0
8 E. Salvio Boca Juniors 2 0
9 R. Ábila Boca Juniors 1 0
10 M. Alaníz Delfin 1 0
11 Dani Alves São Paulo 1 0
12 J. Arango Deportivo Binacional 1 0
13 C. Báez Club Guaraní 1 1
14 Gabriel Barbosa Flamengo 1 1
15 M. Benítez Defensa y Justicia 1 0
Copa Libertadores: 3rd Round
1 F. Martínez Barcelona 3 0
2 R. Redes Club Guaraní 2 0
3 L. Benegas Palestino 1 0
4 R. Bobadilla Club Guaraní 1 0
5 D. Díaz Barcelona 1 0
6 P. Guerrero Internacional 1 0
7 L. Heredia Atlético Tucumán 1 0
8 L. Martínez Barcelona 1 0
9 A. Ricaurte Independiente Medellín 1 0
Copa Libertadores: 2nd Round
1 F. Martínez Barcelona 3 0
2 E. Borges Cerro Largo 2 0
3 J. Campaz Deportes Tolima 2 0
4 A. Farías Palestino 2 0
5 J. Reina Independiente Medellín 2 1
6 J. Alvez Barcelona 1 1
7 D. Angarita Deportivo Táchira 1 0
8 L. Angulo Independiente Medellín 1 0
9 L. Benegas Palestino 1 0
10 J. Benítez Palestino 1 0
11 Boschilia Internacional 1 0
12 M. Boselli Corinthians 1 0
13 B. Carrasco Palestino 1 0
14 F. Carrizo Cerro Porteño 1 0
15 C. Cermeño Deportivo Táchira 1 0
Copa Libertadores: 1st Round
1 F. Martínez Barcelona 2 0
2 F. Alonso Universitario 1 0
3 C. Báez Club Guaraní 1 1
4 E. Benítez Club Guaraní 1 0
5 D. Díaz Barcelona 1 0
6 J. Dos Santos Universitario 1 0
7 F. Fernández Club Guaraní 1 0
8 N. Maná Club Guaraní 1 0
9 L. Martínez Barcelona 1 0
10 R. Redes Club Guaraní 1 0
11 A. Rosso Progreso 1 0
12 E. Tortolero Carabobo 1 0
13 P. Velasco Barcelona 1 0
Обратно горе