english bulgarian

3:42 Fri, Oct 18, 2019

Usa / Nhl Прогнози

Класирания Usa

# Отбор MP W Wo L Lo GF GA P
Western Conference
1Nashville Predators8242111811267211117
2Winnipeg Jets824392010277218114
3Vegas Golden Knights823912247272228109
4Minnesota Wild823872611253232101
5Anaheim Ducks823592513235216101
6San Jose Sharks8235102710252229100
7Los Angeles Kings82341129823920398
8Colorado Avalanche8235830925723795
9St. Louis Blues82331132622622294
10Dallas Stars8233932823522592
11Calgary Flames82289351021824884
12Edmonton Oilers82241240623426378
13Chicago Blackhawks82267391022925676
14Vancouver Canucks82256401121826473
15Arizona Coyotes82209411220825670
Eastern Conference
1Tampa Bay Lightning824212235296236113
2Boston Bruins824192012270214112
3Washington Capitals823811267259239105
4Toronto Maple Leafs823712267277232105
5Pittsburgh Penguins823314296272250100
6Philadelphia Flyers823111261425124398
7Columbus Blue Jackets82301530724223097
8New Jersey Devils82331129924824497
9Florida Panthers8238630824824696
10Carolina Hurricanes82306351122825683
11New York Islanders822510371026429680
12New York Rangers82241039923126877
13Detroit Red Wings82228391321725573
14Montreal Canadiens82245401320926471
15Ottawa Senators821810431122129167
16Buffalo Sabres82196451219928062
YTD Прогнози: 91 Победи: 36 Загуби: 54 Отменен: 1 Печалба: -30.55
Дата Час Мач Прогноза Коеф. Залог Резултат Печалба типстър
14.10 17:00 Ice hockey New York Islanders - St. Louis Blues 1 ML -109 9 3-2 +8.28 TaZzman
14.10 17:00 Ice hockey Ottawa Senators - Minnesota Wild Over 6.5 -105 8 0-2 -8.00 Wtrylika
10.10 02:00 Ice hockey Vancouver Canucks - Los Angeles Kings Over 6.5 +140 9 8-2 +12.60 cimo111
10.10 02:00 Ice hockey Vancouver Canucks - Los Angeles Kings 1 (-1.5 AH) +167 8 8-2 +13.36 nista1
09.10 23:00 Ice hockey Buffalo Sabres - Montreal Canadiens Over 6 -125 10 5-4 +8.00 cimo111
13.06 00:00 Ice hockey Boston Bruins - St. Louis Blues X2 -125 10 1-4 +8.00 maalbo
10.06 00:00 Ice hockey St. Louis Blues - Boston Bruins Under 5.5 -161 10 1-5 -10.00 maalbo
04.06 00:00 Ice hockey St. Louis Blues - Boston Bruins Under 5.5 -141 10 4-2 -10.00 maalbo
04.06 00:00 Ice hockey St. Louis Blues - Boston Bruins 2 +175 10 4-2 -10.00 Gen4o52
28.05 00:00 Ice hockey Boston Bruins - St. Louis Blues 1 +100 10 4-2 +10.00 nista1
28.05 00:00 Ice hockey Boston Bruins - St. Louis Blues Over 4.5 -222 10 4-2 +4.50 Gen4o52
17.05 00:00 Ice hockey Carolina Hurricanes - Boston Bruins 2 +125 10 0-4 +12.50 Gen4o52
20.04 02:00 Ice hockey Calgary Flames - Colorado Avalanche 1 (-1.5 AH) +160 10 1-5 -10.00 nista1
17.04 01:30 Ice hockey St. Louis Blues - Winnipeg Jets 1 +110 8 1-2 -8.00 nista1
16.04 01:30 Ice hockey Dallas Stars - Nashville Predators Over 5.5 +160 8 2-3 -8.00 nista1
11.04 02:30 Ice hockey San Jose Sharks - Vegas Golden Knights 1 +120 8 5-2 +9.60 nista1
07.04 00:00 Ice hockey Nashville Predators - Chicago Blackhawks 1 (-1.5 AH) +110 8 5-2 +8.80 nista1
05.04 01:00 Ice hockey Edmonton Oilers - San Jose Sharks Over 8.5 +275 7 2-3 -7.00 cimo111
05.04 00:00 Ice hockey Nashville Predators - Vancouver Canucks 1 (-2.5 AH) +195 8 3-2 -8.00 nista1
04.04 23:00 Ice hockey Buffalo Sabres - Ottawa Senators Over 7.5 +225 8 5-2 -8.00 cimo111
04.04 23:00 Ice hockey Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning Over 9.5 +450 5 1-3 -5.00 cimo111
04.04 02:30 Ice hockey Anaheim Ducks - Calgary Flames Over 7.5 +290 7 3-1 -7.00 cimo111
03.04 23:30 Ice hockey New York Rangers - Ottawa Senators Over 6 -116 10 1-4 -10.00 cimo111
03.04 02:00 Ice hockey Arizona Coyotes - Los Angeles Kings 1 -147 8 1-3 -8.00 nista1
03.04 01:00 Ice hockey Colorado Avalanche - Edmonton Oilers Over 7.5 +290 8 6-2 +23.20 cimo111
02.04 23:30 Ice hockey Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes Over 5.5 -167 10 1-4 -10.00 cimo111
02.04 02:00 Ice hockey Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers 1 (-1.5 AH) +110 8 3-1 +8.80 nista1
01.04 00:00 Ice hockey San Jose Sharks - Calgary Flames Over 7.5 +210 8 3-5 +16.80 cimo111
30.03 02:00 Ice hockey Vegas Golden Knights - Minnesota Wild 1 -135 10 2-3 -10.00 nista1
29.03 00:00 Ice hockey Winnipeg Jets - New York Islanders 1 -116 8 4-5 -8.00 nista1
28.03 02:00 Ice hockey Colorado Avalanche - Vegas Golden Knights Over 5.5 -105 8 4-3 +7.60 nista1
28.03 01:30 Ice hockey Calgary Flames - Dallas Stars 2 +225 8 1-2 +18.00 nista1
27.03 02:00 Ice hockey Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks Over 7.5 +240 8 1-0 -8.00 cimo111
27.03 01:00 Ice hockey Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 1 (-1.5 AH) +140 8 8-4 +11.20 nista1
26.03 00:00 Ice hockey Winnipeg Jets - Dallas Stars 1 (-1.5 AH) +185 10 2-5 -10.00 nista1
19.03 00:30 Ice hockey Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks Over 9.5 +525 4 2-3 -4.00 cimo111
16.03 02:00 Ice hockey Vancouver Canucks - New Jersey Devils Over 7.5 +265 8 2-3 -8.00 cimo111
15.03 23:00 Ice hockey Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers Over 8.5 +250 6 7-6 +15.00 cimo111
14.03 02:00 Ice hockey Vancouver Canucks - New York Rangers Over 7.5 +300 6 4-1 -6.00 cimo111
14.03 01:30 Ice hockey Edmonton Oilers - New Jersey Devils Under 4.5 +290 5 3-6 -5.00 cimo111
14.03 01:30 Ice hockey Edmonton Oilers - New Jersey Devils 1 -156 10 3-6 -10.00 Brankab
12.03 01:00 Ice hockey Edmonton Oilers - New York Rangers 1 -105 8 3-2 -8.00 nista1
07.03 02:00 Ice hockey Vancouver Canucks - Toronto Maple Leafs Over 7.5 +215 8 3-2 -8.00 cimo111
07.03 02:00 Ice hockey Vancouver Canucks - Toronto Maple Leafs 2 -135 8 3-2 -8.00 nista1
06.03 02:00 Ice hockey Colorado Avalanche - Detroit Red Wings Over 7.5 +220 8 4-3 -8.00 cimo111
06.03 00:30 Ice hockey Tampa Bay Lightning - Winnipeg Jets Over 7 +120 10 5-2 +0.00 cimo111
06.03 00:00 Ice hockey New York Islanders - Ottawa Senators Over 7.5 +290 8 5-4 +23.20 cimo111
06.03 00:00 Ice hockey Pittsburgh Penguins - Florida Panthers 1 -116 8 3-2 -8.00 nista1
01.03 00:30 Ice hockey Ottawa Senators - Edmonton Oilers Over 7.5 +230 8 2-4 -8.00 cimo111
28.02 00:00 Ice hockey Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers Over 7.5 +205 7 6-2 +14.35 cimo111
23.02 22:00 Ice hockey Columbus Blue Jackets - San Jose Sharks Over 7.5 +200 6 4-0 -6.00 cimo111
17.02 01:00 Ice hockey Carolina Hurricanes - Dallas Stars 2 +210 8 3-0 -8.00 nista1
15.02 01:00 Ice hockey Winnipeg Jets - Colorado Avalanche 1 (-1.5 AH) +150 10 1-4 -10.00 nista1
13.02 03:00 Ice hockey Vegas Golden Knights - Arizona Coyotes 1 -172 8 2-5 -8.00 nista1
12.02 03:00 Ice hockey Vancouver Canucks - San Jose Sharks Over 7.5 +215 8 2-7 +17.20 cimo111
12.02 03:00 Ice hockey Vancouver Canucks - San Jose Sharks 2 (-1.5 AH) +165 8 2-7 +13.20 nista1
11.02 00:00 Ice hockey New York Rangers - Toronto Maple Leafs Over 6.5 -116 10 4-1 -10.00 cimo111
11.02 00:00 Ice hockey New York Rangers - Toronto Maple Leafs 2 (-1.5 AH) +170 8 4-1 -8.00 nista1
08.02 00:00 Ice hockey Philadelphia Flyers - Los Angeles Kings 1 -116 8 2-3 -8.00 nista1
06.02 02:00 Ice hockey Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks Over 7.5 +200 8 2-6 +16.00 cimo111
06.02 00:00 Ice hockey Washington Capitals - Vancouver Canucks 1 -141 10 3-2 +7.10 nista1
05.02 00:00 Ice hockey Toronto Maple Leafs - Anaheim Ducks Over 6 -116 8 6-1 +6.88 cimo111
30.01 00:00 Ice hockey Boston Bruins - Winnipeg Jets 1 -116 8 3-4 -8.00 nista1
24.01 00:30 Ice hockey Toronto Maple Leafs - Washington Capitals Over 7.5 +190 8 6-3 +15.20 nista1
24.01 00:30 Ice hockey Montreal Canadiens - Arizona Coyotes 1 (-2.5 AH) +210 8 2-1 -8.00 nista1
23.01 02:00 Ice hockey Calgary Flames - Carolina Hurricanes Over 7.5 +220 8 3-2 -8.00 cimo111
23.01 02:00 Ice hockey Edmonton Oilers - Detroit Red Wings Under 4.5 +335 6 2-3 -6.00 cimo111
23.01 02:00 Ice hockey Edmonton Oilers - Detroit Red Wings 1 (-1.5 AH) +185 8 2-3 -8.00 nista1
23.01 00:30 Ice hockey Ottawa Senators - Arizona Coyotes Over 8.5 +350 6 2-3 -6.00 cimo111
22.01 00:00 Ice hockey Florida Panthers - San Jose Sharks 2 +125 10 6-2 -10.00 nista1
17.01 03:00 Ice hockey Vancouver Canucks - Edmonton Oilers Over 6.5 +130 10 2-3 -10.00 cimo111
17.01 02:30 Ice hockey Calgary Flames - Buffalo Sabres Over 7.5 +215 8 3-4 -8.00 cimo111
17.01 00:00 Ice hockey Ottawa Senators - Colorado Avalanche Over 7.5 +175 9 5-2 -9.00 cimo111
16.01 01:30 Ice hockey Dallas Stars - Tampa Bay Lightning Over 7.5 +225 8 0-2 -8.00 cimo111
16.01 01:30 Ice hockey Dallas Stars - Tampa Bay Lightning Over 5.5 -167 10 0-2 -10.00 Kings
16.01 01:00 Ice hockey Nashville Predators - Washington Capitals 1 -111 5 7-2 +4.50 nista1
15.01 00:00 Ice hockey Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche Over 7.5 +225 8 3-6 +18.00 cimo111
15.01 00:00 Ice hockey Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche 1 -125 8 3-6 -8.00 nista1
10.01 02:30 Ice hockey Calgary Flames - Colorado Avalanche 1 (-1.5 AH) +145 8 5-3 +11.60 meekymozay
09.01 01:00 Ice hockey St. Louis Blues - Dallas Stars 1 ML -105 8 1-3 -8.00 meekymozay
08.01 00:00 Ice hockey Philadelphia Flyers - St. Louis Blues 2 ML -105 8 0-3 +7.60 meekymozay
07.01 01:00 Ice hockey Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks 1 -172 4 3-5 -4.00 Komenan
06.01 22:00 Ice hockey Winnipeg Jets - Dallas Stars 1 ML -156 8 5-1 +5.12 meekymozay
06.01 04:00 Ice hockey San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning 2 ML -120 8 5-2 -8.00 meekymozay
06.01 00:00 Ice hockey Boston Bruins - Buffalo Sabres 1 -152 10 2-1 +6.60 plami80
05.01 18:00 Ice hockey Ottawa Senators - Minnesota Wild Over 6 -125 10 3-4 +8.00 cimo111
05.01 00:00 Ice hockey Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets 1 ML -132 8 4-0 +6.08 meekymozay
04.01 00:00 Ice hockey Boston Bruins - Calgary Flames 1 ML -147 8 6-4 +5.44 meekymozay
03.01 02:30 Ice hockey Colorado Avalanche - San Jose Sharks 1 ML +100 8 4-5 -8.00 meekymozay
03.01 01:30 Ice hockey Dallas Stars - New Jersey Devils 1 -120 8 5-4 +6.64 nista1
03.01 00:00 Ice hockey New York Rangers - Pittsburgh Penguins 2 (-1.5 AH) +175 10 2-7 +17.50 nista1

Срещите за днес

Час Мач 1 X 2 Прогноза Резултат Първенство
18.10 00:00 St. Louis Blues - Vancouver Canucks St. Louis Blues - Vancouver Canucks -135 +310 +300 3 - 4 FT Usa Usa Nhl
18.10 00:00 Winnipeg Jets - New York Islanders Winnipeg Jets - New York Islanders +115 +300 +190 1 - 3 FT Usa Usa Nhl
18.10 01:00 Calgary Flames - Detroit Red Wings Calgary Flames - Detroit Red Wings -161 +335 +350 5 - 1 FT Usa Usa Nhl
18.10 02:00 Arizona Coyotes - Nashville Predators Arizona Coyotes - Nashville Predators +190 +300 +115 Usa Usa Nhl
18.10 02:00 Vegas Golden Knights - Ottawa Senators Vegas Golden Knights - Ottawa Senators -227 +390 +450 Usa Usa Nhl
18.10 02:30 Los Angeles Kings - Buffalo Sabres Los Angeles Kings - Buffalo Sabres +115 +300 +190 Usa Usa Nhl
18.10 23:00 Florida Panthers - Colorado Avalanche Florida Panthers - Colorado Avalanche +125 +330 +160 Usa Usa Nhl
18.10 23:00 Pittsburgh Penguins - Dallas Stars Pittsburgh Penguins - Dallas Stars +110 +325 +180 Usa Usa Nhl
18.10 23:00 Washington Capitals - New York Rangers Washington Capitals - New York Rangers -125 +360 +250 Usa Usa Nhl
19.10 00:30 Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets -105 +350 +180 Usa Usa Nhl
19.10 01:00 Edmonton Oilers - Detroit Red Wings Edmonton Oilers - Detroit Red Wings -125 +350 +250 Usa Usa Nhl
19.10 02:00 Anaheim Ducks - Carolina Hurricanes Anaheim Ducks - Carolina Hurricanes +160 +333 +115 Usa Usa Nhl

Bet365 Odds correct at time of publication, and are subject to change. Please Gamble responsibly 18+

Обратно горе