english bulgarian

17:05 Wed, Jul 15, 2020

Usa / Nhl Прогнози

Класирания Usa

# Отбор MP W Wo L Lo GF GA P
Western Conference
1Nashville Predators8242111811267211117
2Winnipeg Jets824392010277218114
3Vegas Golden Knights823912247272228109
4Minnesota Wild823872611253232101
5Anaheim Ducks823592513235216101
6San Jose Sharks8235102710252229100
7Los Angeles Kings82341129823920398
8Colorado Avalanche8235830925723795
9St. Louis Blues82331132622622294
10Dallas Stars8233932823522592
11Calgary Flames82289351021824884
12Edmonton Oilers82241240623426378
13Chicago Blackhawks82267391022925676
14Vancouver Canucks82256401121826473
15Arizona Coyotes82209411220825670
Eastern Conference
1Tampa Bay Lightning824212235296236113
2Boston Bruins824192012270214112
3Washington Capitals823811267259239105
4Toronto Maple Leafs823712267277232105
5Pittsburgh Penguins823314296272250100
6Philadelphia Flyers823111261425124398
7Columbus Blue Jackets82301530724223097
8New Jersey Devils82331129924824497
9Florida Panthers8238630824824696
10Carolina Hurricanes82306351122825683
11New York Islanders822510371026429680
12New York Rangers82241039923126877
13Detroit Red Wings82228391321725573
14Montreal Canadiens82245401320926471
15Ottawa Senators821810431122129167
16Buffalo Sabres82196451219928062
YTD Прогнози: 28 Победи: 9 Загуби: 19 Отменен: Печалба: -75.25
Дата Час Мач Прогноза Коеф. Залог Резултат Печалба типстър
11.03 00:30 Ice hockey Dallas Stars - New York Rangers 1 (-1.5 AH) +155 10 2-4 -10.00 nista1
10.03 02:30 Ice hockey Los Angeles Kings - Colorado Avalanche 2 -105 10 3-1 -10.00 XPBEG
10.03 00:00 Ice hockey St. Louis Blues - Florida Panthers 1 -115 10 1-2 -10.00 XPBEG
07.03 00:00 Ice hockey New Jersey Devils - St. Louis Blues 2 -141 10 4-2 -10.00 XPBEG
03.03 01:00 Ice hockey Nashville Predators - Edmonton Oilers 1 (-1.5 AH) +175 8 3-8 -8.00 nista1
18.02 02:00 Ice hockey Colorado Avalanche - Tampa Bay Lightning Over 6.25 +110 8 3-4 +8.80 XPBEG
17.02 21:00 Ice hockey Arizona Coyotes - New York Islanders 2 +210 8 2-1 -8.00 XPBEG
16.02 01:00 Ice hockey Colorado Avalanche - Los Angeles Kings 1 (-1.5 AH) -105 10 1-3 -10.00 XPBEG
15.02 00:00 Ice hockey Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens 1 -135 8 4-1 +5.92 nista1
12.02 02:00 Ice hockey Colorado Avalanche - Ottawa Senators 1 (-1.5 AH) -110 8 3-0 +7.28 XPBEG
12.02 00:00 Ice hockey New Jersey Devils - Florida Panthers 2 +115 9 3-5 +10.35 nista1
11.02 00:00 Ice hockey Washington Capitals - New York Islanders 1 (-1.5 AH) +150 10 3-5 -10.00 nista1
09.02 00:00 Ice hockey Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 2 +120 6 2-1 -6.00 nista1
07.02 02:30 Ice hockey Edmonton Oilers - San Jose Sharks 1 -120 8 3-6 -8.00 nista1
05.02 00:00 Ice hockey New Jersey Devils - Montreal Canadiens 2 +105 8 4-5 -8.00 nista1
04.02 00:00 Ice hockey Toronto Maple Leafs - Florida Panthers 1 -135 8 3-5 -8.00 nista1
04.02 00:00 Ice hockey Toronto Maple Leafs - Florida Panthers 1 -135 10 3-5 -10.00 Geri24
16.01 01:00 Ice hockey St. Louis Blues - Philadelphia Flyers 1 -110 10 3-4 -10.00 taurus25
12.01 23:00 Ice hockey Arizona Coyotes - Pittsburgh Penguins Over 5.5 -105 10 3-4 +9.50 taurus25
12.01 01:00 Ice hockey St. Louis Blues - New York Rangers 2 +325 6 5-2 -6.00 taurus25
10.01 03:00 Ice hockey Anaheim Ducks - Dallas Stars Over 5.5 +120 8 0-3 -8.00 nista1
10.01 01:30 Ice hockey Chicago Blackhawks - Nashville Predators 2 +105 10 2-5 +10.50 nista1
09.01 03:00 Ice hockey Los Angeles Kings - Dallas Stars 2 +105 8 1-2 +8.40 XPBEG
09.01 00:30 Ice hockey Philadelphia Flyers - Washington Capitals 1 +180 10 3-2 +18.00 taurus25
09.01 00:30 Ice hockey Philadelphia Flyers - Washington Capitals 2 (-1.5 AH) +195 8 3-2 -8.00 XPBEG
08.01 00:30 Ice hockey New York Rangers - Colorado Avalanche 2 -105 10 5-3 -10.00 XPBEG
06.01 03:00 Ice hockey Anaheim Ducks - Nashville Predators 2 +120 8 5-4 -8.00 XPBEG
01.01 19:00 Ice hockey Dallas Stars - Nashville Predators 1 +120 10 4-2 +12.00 XPBEG
Обратно горе