english bulgarian

10:20 Wed, Jan 22, 2020

SandersdorfсрещуChemie Leipzig

0 - 0 FT (0 - 0)
14 Jan, 18:00
Видяна: 54

Коефициентите на Bet365 са валидни към момента на публикуване, и подлежат на промяна.

1+375
X+350
2-222
1X+150
12-714
X2-714
Dnb 1+275
Dnb 2-400
BTTS yes-
BTTS No-
1st Half 1+333
1st Half X+187
1st Half 2-111
2nd Half 1-
2nd Half X-
2nd Half 2-

Asian Handicap

SandersdorfChemie Leipzig
+0.75+125-0.75-159
+0.5-108-0.5-114

Under/Over

2.5+300-400
3.75+105-133

Half Time/Full Time

1/X+1400
1/2+1400
X/2+400
X/X+850
1/1+650
X/1+1100
2/1+2500
2/X+1400
2/2+125
Повече коефициенти

zalog24.com прогноза: 2 (1%;2%;97%) Odd: -222 Bet365

Кой ще победи?

1100% (1 votes)
X0% (0 votes)
20% (0 votes)

100% БОНУС до 200 лева от Еfbet.com

Ето Как да полчите Начален бонус:
* Депозирайте средства в своята сметка на Еfbet.com.
* Ще получите бонус 100% до 200 лв.
* Активирайте бонуса и се забавлявайте.

Важат Условия и Правила на Еfbet.com. 18+

Поставете коментар (0)

Sandersdorf посреща Chemie Leipzig в мач от World Club Friendly , Tuesday at 18:00

Sandersdorf Представяне

В последните 10 изиграни срещи, домакините са постигнали 5 победи, 2 равенства и 3 загуби.

Sandersdorf като Домакин

В последните 5 срещи у дома, Sandersdorf са записали 3 победи, 0 равенства и 2 загуби.

Sandersdorf е в добра форма тъй като постигна 3 победи в последните 5 срещи.

Chemie Leipzig Представяне

Гостите са постигнали 3 победи, 3 равенства и 4 загуби, в последните 10 срещи.

Chemie Leipzig – като Гост

В последните 5 срещи като гост, те са постигнали 1 победи, 2 равенства и 2 загуби.

Chemie Leipzig не се представя добре в тази фаза като има само 1 победа в последните 5 срещи.

Един срещу друг

В последните пет години, срещите между Sandersdorf и Chemie Leipzig , Домакините имат 0 победи, 0 от двубоите са завършили с равен резултат, като 2 мача са завършили с победа за гостуващия отбор.

Един срещу друг

ДатаМачРезултатПървенство
22.03.19 Union Sandersdorf - Chemie Leipzig 0-4 Oberl
06.10.18 Chemie Leipzig - Union Sandersdorf 3-1 Oberl
07.04.17 Union Sandersdorf - Chemie Leipzig 1-4 Oberl
01.10.16 Chemie Leipzig - Union Sandersdorf 1-1 Oberl
Повече

Един срещу друг Статистики

TypeSandersdorfChemie Leipzig
Изиграни срещи44
Победи3
Равенства11
Загуби3
Голове312

Последните 5 у дома Sandersdorf

ДатаМачРезултатПървенство
29.11.19 Union Sandersdorf - International Leip1zig 0-2 Oberl
08.11.19 Union Sandersdorf - Wacker Nordhausen II 6-0 Oberl
26.10.19 Union Sandersdorf - FC Grimma 3-0 Oberl
03.10.19 Union Sandersdorf - Martinroda 5-1 Oberl
13.09.19 Union Sandersdorf - 1. FC Merseburg 0-2 Oberl

Последните 5 като гост Chemie Leipzig

ДатаМачРезултатПървенство
13.12.19 Viktoria Berlin - Chemie Leipzig 1-0 Regio
24.11.19 Berliner AK'07 - Chemie Leipzig 1-1 Regio
02.11.19 Optik Rathenow - Chemie Leipzig 0-1 Regio
20.10.19 Energie Cottbus - Chemie Leipzig 2-1 Regio
29.09.19 Rot-WeiY Erfurt - Chemie Leipzig 0-0 Regio

Последните 5 като гост Sandersdorf

ДатаМачРезултатПървенство
07.12.19 Oberlausitz Neugersdorf - Union Sandersdorf 1-2 Oberl
23.11.19 Askania Bernburg - Union Sandersdorf 0-2 Oberl
15.11.19 Carl Zeiss Jena II - Union Sandersdorf 2-1 Oberl
31.10.19 Luckenwalde - Union Sandersdorf 1-1 Oberl
19.10.19 VfL Halle - Union Sandersdorf 2-2 Oberl

Последните 5 у дома Chemie Leipzig

ДатаМачРезултатПървенство
08.12.19 Chemie Leipzig - Wacker Nordhausen 1-1 Regio
09.11.19 Chemie Leipzig - ZFC Meuselwitz 0-2 Regio
27.10.19 Chemie Leipzig - Auerbach 2-0 Regio
06.10.19 Chemie Leipzig - Lokomotive Leipzig 2-0 Regio
21.09.19 Chemie Leipzig - Hertha BSC II 1-3 Regio

Резултати

01:00 G-Osaka - V-Varen Nagasaki ?-?
FT Mito - Omiya Ardija 1-4
FT Para - South Adelaide 0-1
FT Energetik-BGU - Isloch Minsk 0-0
FT Legia - Nyiregyhaza 3-1
60' Chertanovo M. - Aktobe 0-1
73' U. Cluj - Ariesul Turda 1-6
67' Customs Utd - Bangkok FC 2-0
63' Bentleigh Greens - Bulleen 3-0
18' Blue Eagles - Western Strikers 0-0
18' FK Pardubice - Liberec B 1-0
19' Ostrava - Ruzomberok 0-1
18' Zaglebie Sosnowiec - GKS Jastrzebie 0-1
19' Sparta Prague - Jihlava 2-0
13' L. Mikulas - Trinec 0-0
18' Liberec - Chrudim 2-1
11' Rad Beograd - Sindjelic Beograd 0-0
18' Leczna - Lublin 0-0
15' Yenisey - Gjilani 0-0
16' Bochum - Uerdingen 2-0
15' Rayong FC - Sisaket 0-1
11:00 Slavia Mozyr - Sputnik ?-?
11:00 Chiangrai Utd - Chainat ?-?
12:00 Randers FC - Vendsyssel ?-?
12:00 Senica - Dubnica ?-?
12:00 LKS Lodz - FK Zorya Luhansk ?-?
12:00 Duna Aszfalt - Kecskemeti TE ?-?
12:00 Vojvodina - Sp. Subotica ?-?
12:00 Tuzla City - Gradacac ?-?
12:00 Dunav Ruse - Progresul Bucuresti ?-?
Cancl. Liberec - Ceske Budejovice ?-?
12:30 Slavia Prague - Usti nad Labem ?-?
12:30 Buducnost - Kom Podgorica ?-?
12:30 Tsarsko Selo - Botev Galabovo ?-?
12:30 Decic - Titograd ?-?
13:00 Gyirmot - Sered ?-?
13:00 Mas Taborsko - Varnsdorf ?-?
13:00 Odra Opole - Mieszko ?-?
13:00 Ried - Tirol ?-?
Cancl. St. Polten - Lech Poznan ?-?
13:00 VfL Osnabruck - Verl ?-?
13:00 Wisla Plock - Slovan Bratislava ?-?
13:00 Heidenheim - A. Lustenau ?-?
13:00 Botev Plovdiv - Dinamo Tbilisi ?-?
13:00 Sochi - St. Polten ?-?
Cancl. Olimpik Donetsk - Sp. Subotica ?-?
13:00 Cracovia - Partizan ?-?
13:00 Poprad - Presov ?-?
13:00 Polkowice - Piast Zmigrod ?-?
13:00 Z. Moravce - Banska Bystrica ?-?
13:00 Medjimurje Cakovec - Varazdin ?-?
13:00 Austria Vienna - Petrzalka ?-?
13:00 Muang Thong Utd - Nong Bua Pitchaya ?-?
13:30 Trencin - Gornik Z. ?-?
13:30 Zapresic - Lok. Zagreb ?-?
14:00 Odense - Helsingborg ?-?
14:00 Trnava - FC Botosani ?-?
14:00 Arsenal Tula - Keshla ?-?
14:00 Rijeka - Triglav ?-?
14:00 Wisla - Sileks ?-?
14:00 Legia - FK Vozdovac ?-?
14:00 Domzale - Budafoki ?-?
14:00 Piast Gliwice - Ludogorets ?-?
14:00 Duna Aszfalt - Kelen ?-?
14:00 Dubrava - Dugo Selo ?-?
14:00 Korona Kielce - Olimpik Donetsk ?-?
14:00 Hartberg - Siofok ?-?
14:30 FCSB - Jeonbuk ?-?
14:30 Lech Poznan - Astra ?-?
15:00 Din. Bucuresti - Krasnodar ?-?
15:00 Teplice - Slask Wroclaw ?-?
15:00 Ulm - Turkgucu Munchen ?-?
15:00 Dundalk - CFR Cluj ?-?
Cancl. Austria Vienna - Vasas ?-?
16:00 Mura - Beltinci ?-?
16:00 Kromeriz - Vyskov ?-?
16:30 Sesvete - Zagorec K. ?-?
17:00 Dusseldorf II - Steinbach Haiger ?-?
17:00 Kolin - Zapy ?-?
17:30 Holstein Kiel - Flora ?-?
17:30 Halberstadt - SV 1890 Westerhausen ?-?
17:30 Wiener Sportklub - Floridsdorfer AC ?-?
17:30 Roskilde - B.93 ?-?
18:00 Kapfenberg - Drassburg ?-?
18:00 Lichtenberg - Mahlsdorf ?-?
18:00 Meuselwitz - Einheit Rudolstadt ?-?
18:00 Xamax - La Chaux-De-Fonds ?-?
18:15 Meerbusch - 1.FC Monchengladbach ?-?
18:30 Pesch - TuRU Dusseldorf ?-?
18:30 Duisburger - SSVg Velbert ?-?
19:00 San Martin S.J. - Desamparados ?-?
19:45 Derry City - Finn Harps ?-?
FTDCDNBBTTSU/OAHHT/FT
Full Time 1st Half 2nd Half
1X2
10Bet 10Bet+290+335-164
Bet Fred+260+300-133
bet365 bet365+375+350-222
Betfair Betfair+230+320-133
BWin BWin+375+350-208
Dafabet+340+345-200
Ladbrokes+360+333-200
Marathon+330+360-175
Pncl Pncl+330+376-179

Къде да заложим?

Bet365 Our Top Choice > Ревю
10Bet €100 bonus Ревю
Betfair Sign Up Now Ревю
Sportingbet £15 Free bet Ревю
WilliamHill £20 Free Bet Ревю
Pinnacle Sign Up Now Ревю
Bet-at-home Get your bonus > Ревю
bwin £10 Free bet Ревю
Efbet €200 Bonus Ревю
Bovada $250 Bonus Ревю
1xbet €100 bonus Ревю

 

Обратно горе