english bulgarian

13:04 Sat, Sep 19, 2020
Начало » Russia Division 1 » Прогноза Shinnik Yaroslavl срещу T. Moscow

Прогноза Shinnik Yaroslavl срещу T. Moscow

WLDLL
Shinnik Yaroslavl
LWWWD
T. Moscow
1 - 0 FT (0 - 0)
Голмайстори
02 Aug, 13:30
Поставен: 02 Aug 09:32 2020, Видяна: 61
Прогноза от Gen4o52 (Bulgaria) типстър
YTD спечелени 140 Отменен 19 Загуби 211 Обща печалба -353.41 този месец -48.50

100% БОНУС до 200 лева от Еfbet.com

Ето Как да полчите Начален бонус:
* Депозирайте средства в своята сметка на Еfbet.com.
* Ще получите бонус 100% до 200 лв.
* Активирайте бонуса и се забавлявайте.

Важат Условия и Правила на Еfbet.com. 18+

10
Залог: 10/10
  • Прогноза2
  • Коеф.+100 Bet365 Bet365
  • Резултат1-0 (-10.00)

Поставете коментар (0)

Един срещу друг

ДатаМачРезултатПървенство
05.10.19 Torpedo Moskva - Shinnik 2-0 1-div
22.08.18 Torpedo Moskva - Shinnik 2-0 Cup
10.11.13 Torpedo Moskva - Shinnik 1-0 1-div
28.07.13 Shinnik - Torpedo Moskva 2-1 1-div
12.11.12 Shinnik - Torpedo Moskva 3-2 1-div
06.08.12 Torpedo Moskva - Shinnik 1-0 1-div
03.05.12 Shinnik - Torpedo Moskva 1-0 1-div
31.03.12 Torpedo Moskva - Shinnik 1-1 1-div
22.08.11 Shinnik - Torpedo Moskva 0-4 1-div
18.04.11 Torpedo Moskva - Shinnik 1-0 1-div
16.08.07 Shinnik - Torpedo Moskva 2-0 1-div
29.04.07 Torpedo Moskva - Shinnik 1-2 1-div
24.11.06 Torpedo Moskva - Shinnik 1-1 Premi
12.08.06 Shinnik - Torpedo Moskva 1-1 Premi
30.09.05 Shinnik - Torpedo Moskva 1-3 Premi
27.05.05 Torpedo Moskva - Shinnik 0-0 Premi
28.08.04 Shinnik - Torpedo Moskva 3-1 Premi
14.05.04 Torpedo Moskva - Shinnik 2-0 Premi
More

Един срещу друг Статистики

TypeShinnik YaroslavlT. Moscow
Изиграни срещи1818
Победи68
Равенства44
Загуби86
Голове1724

Последните 5 у дома Shinnik Yaroslavl

ДатаМачРезултатПървенство
24.06.20 Shinnik - Ural 0-2 Cup
15.03.20 Shinnik - FK Rotor Volgograd 0-1 1-div
23.11.19 Shinnik - Tekstilshchik 3-0 1-div
13.11.19 Shinnik - Luch Vladivostok 3-1 1-div
03.11.19 Shinnik - Nizhny Novgorod 1-3 1-div

Последните 5 като гост T. Moscow

ДатаМачРезултатПървенство
15.03.20 Tekstilshchik - Torpedo Moskva 0-0 1-div
09.03.20 Avangard Kursk - Torpedo Moskva 2-2 1-div
05.03.20 Khimki - Torpedo Moskva 5-1 Cup
17.11.19 Armavir - Torpedo Moskva 2-1 1-div
09.11.19 Mordovia Saransk - Torpedo Moskva 1-1 1-div

Последните 5 като гост Shinnik Yaroslavl

ДатаМачРезултатПървенство
09.03.20 Yenisey - Shinnik 1-3 1-div
17.11.19 Avangard Kursk - Shinnik 2-2 1-div
09.11.19 Armavir - Shinnik 0-1 1-div
30.10.19 Nizhny Novgorod - Shinnik 2-2 Cup
27.10.19 Mordovia Saransk - Shinnik 1-1 1-div

Последните 5 у дома T. Moscow

ДатаМачРезултатПървенство
23.11.19 Torpedo Moskva - Luch Vladivostok 0-2 1-div
13.11.19 Torpedo Moskva - Nizhny Novgorod 0-2 1-div
03.11.19 Torpedo Moskva - SKA Khabarovsk 2-1 1-div
31.10.19 Torpedo Moskva - Baltika 1-0 Cup
23.10.19 Torpedo Moskva - Chayka 2-1 1-div

Shinnik Yaroslavl - T. Moscow

00:00 / 90:00

1. Влезте или Регистрирайте за да гледате*
2. Направете мин. депозит (€/£10)
3. Насладтете се на пряко предаване в EfBet
Правила и У-я. Отговорна игра 18+

Къде да заложим?

Bet365 Our Top Choice > Ревю
10Bet €100 bonus Ревю
Betfair Sign Up Now Ревю
Pinnacle Sign Up Now Ревю
Bet-at-home Get your bonus > Ревю
bwin £10 Free bet Ревю
Efbet €200 Bonus Ревю
1xbet €100 bonus Ревю

Класирания Division 1

# Отбор MP W D L GF GA GD P
FNL
1Orenburg9810153+1225
2Spartak Moscow 29612167+919
3Veles Moscow95311312+118
4Baltika10532116+518
5Neftekhimik9522113+817
6FK Krylya Sovetov Samara9513137+616
7SKA Khabarovsk105141414016
8Alania Vladikavkaz95131710+716
9Nizhny Novgorod951387+116
10Tekstilshtik9441117+416
11T. Moscow9432189+915
12Krasnodar 294231414014
13Yenisey94231213-114
14D. Bryansk9405511-612
15FK Chayka9333912-312
16Volgar-Astrakhan103161112-110
17Shinnik Yaroslavl9225711-48
18F. Voronezh9216511-67
19Akron Togliatti9216410-67
20Chertanovo M.9207513-86
21Tomsk10028316-132
22Omsk9018418-141

Shinnik Yaroslavl като домакин

MP W D L GF GA GD
52 215 2+3

T. Moscow като Гост

MP W D L GF GA GD
64 1115 5+10

Gen4o52последни прогнози

18.09 Lyon - Nimes -119 -10.00
18.09 Famalicao - Benfica +200 -8.00
18.09 Haras El Hodood - Enppi +180 -10.00
16.09 Halmstad - Umea FC -114 +8.80
16.09 Omonia - FK Crvena zvezda +130 -10.00
13.09 Ceara - Flamengo RJ +105 -10.00
13.09 Sagan Tosu - Kashiwa +120 -10.00
12.09 St Etienne - Strasbourg +105 +10.50
12.09 Apollon - Paphos -175 +5.70
11.09 Vasco - Atletico GO +100 -10.00
Обратно горе