english bulgarian

4:36 Thu, Oct 1, 2020
Начало Таблици

Класирания Europe - Europa League - Qualification

# Отбор MP W D L GF GA GD P Форма
Group A
1Sevilla6501143+1115
LWWWW
2APOEL6312108+210
WWWDL
3Qarabag6123811-35
DLLDW
4F91 Dudelange6114818-104
DLLLL
Group B
1Malmö FF632186+211
LWWWW
2Copenhagen623154+19
WWWDL
3Dynamo Kyiv614177+07
DLLDW
4Lugano603325-33
DLLLL
Group C
1Basel6411124+813
LWWWW
2Getafe640284+412
WWWDL
3Krasnodar6303711-49
DLLDW
4Trabzonspor6015311-81
DLLLL
Group D
1LASK6411114+713
LWWWW
2Sporting CP6402117+412
WWWDL
3PSV6222912-38
DLLDW
4Rosenborg6015311-81
DLLLL
Group E
1Celtic6411106+413
LWWWW
2CFR Cluj640264+212
WWWDL
3Lazio620469-36
DLLDW
4Rennes611458-34
DLLLL
Group F
1Arsenal6321147+711
LWWWW
2Eintracht Frankfurt6303810-29
WWWDL
3Standard Liège6222810-28
DLLDW
4Vitoria Guimaraes6123710-35
DLLLL
Group G
1Porto631289-110
LWWWW
2Rangers623186+29
WWWDL
3Young Boys622287+18
DLLDW
4Feyenoord612379-25
DLLLL
Group H
1Espanyol6321124+811
LWWWW
2Ludogorets62221010+08
WWWDL
3Ferencvaros614157-27
DLLDW
4CSKA Moscow612339-65
DLLLL
Group I
1Gent6330117+412
LWWWW
2Wolfsburg632197+211
WWWDL
3Saint-Etienne604268-24
DLLDW
4Oleksandria6033610-43
DLLLL
Group J
1Istanbul Basaksehir631279-210
LWWWW
2Roma6231126+69
WWWDL
3Borussia M'gladbach622269-38
DLLDW
4Wolfsberger AC612378-15
DLLLL
Group K
1Sporting Braga6420159+614
LWWWW
2Wolverhampton Wanderers6411115+613
WWWDL
3Slovan Bratislava61141013-34
DLLDW
4Besiktas6105615-93
DLLLL
Group L
1Manchester United6411102+813
LWWWW
2AZ6231158+79
WWWDL
3Partizan62221010+08
DLLDW
4Astana6105419-153
DLLLL

Голмайстори Europe - Europa League - Qualification

# Играч Отбор Голове Дузпи
UEFA Europa League: 3rd Qualifying Round
1 P. Klettskarð 3 0
2 Pedro Tiba Lech Poznań 2 0
3 H. Çalhanoğlu Milan 2 0
4 C. Gakpo PSV 2 0
5 D. Malen PSV 2 0
6 M. Raguž LASK 2 0
7 I. Thelin Malmö FF 2 0
8 M. Abu Fani Maccabi Haifa 1 0
9 E. Acolatse Hapoel Be'er Sheva 1 0
10 S. Amallah Standard Liège 1 0
11 F. Andrijašević Rijeka 1 0
12 O. Atzili APOEL 1 0
13 F. Avenatti Standard Liège 1 1
14 D. Ba Loua Viktoria Plzen 1 0
15 R. Babel Galatasaray 1 0
UEFA Europa League: 2nd Qualifying Round
1 D. Man FCSB 3 1
2 N. Bilbija Zrinjski 2 0
3 T. De Vincenti APOEL 2 0
4 M. Diagne Galatasaray 2 0
5 M. Divković DAC 2 0
6 B. Doherty Coleraine 2 2
7 Y. Herrera Granada 2 0
8 D. Islamović Rosenborg 2 1
9 Mailson Ararat-Armenia 2 2
10 A. Morelos Rangers 2 0
11 I. Nicolăescu DAC 2 0
12 V. Pavlidis Willem II 2 0
13 I. Schranz Jablonec 2 1
14 S. Tomanović Bačka Topola 2 0
15 W. Weghorst Wolfsburg 2 0
UEFA Europa League: 1st Qualifying Round
1 B. Dabo Apollon 3 0
2 R. Hedges Aberdeen 3 1
3 T. Børven Rosenborg 2 0
4 J. Degabriele Hibernians 2 0
5 P. Zinckernagel Bodø / Glimt 2 0
6 J. Hauge Bodø / Glimt 2 1
7 M. Ishak Lech Poznań 2 0
8 P. Mortensen AGF 2 1
9 G. Paulauskas Riteriai 2 0
10 S. Pingel B36 2 0
11 Vágner Love Kairat 2 0
12 Josué Hapoel Be'er Sheva 2 0
13 K. Tekiela Progrès Niederkorn 2 1
14 K. Žižek Mura 2 0
15 H. Agnarsson B36 1 0
UEFA Europa League: Preliminary Round
1 K. Olsen NSÍ 3 0
2 S. Løkin NSÍ 1 0
3 Boro St Joseph's 1 0
4 N. Gai Tre Penne 1 0
5 Sebastiá Gómez Engordany 1 1
6 F. Hajdari Gjilani 1 0
7 A. Hila Gjilani 1 0
8 P. Knudsen NSÍ 1 0
9 Mijat Lambulić Zeta 1 0
10 L. Lambulić Zeta 1 0
11 R. McDaid Glentoran 1 0
12 K. McLaggon Barry Town United 1 0
13 J. McLaughlin Coleraine 1 0
14 A. Mellemgaard B36 1 1
15 D. Nikač Gjilani 1 0

Срещите за днес

Час Мач 1 X 2 Прогноза Резултат Първенство
01.10 15:30 CFR Cluj - KuPS CFR Cluj - KuPS -556 +550 +1400 12 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 17:00 Ararat-Armenia - FK Crvena zvezda Ararat-Armenia - FK Crvena zvezda +1100 +375 -400 2 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 17:00 Rosenborg - PSV Rosenborg - PSV +300 +280 -137 2 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 17:00 Charleroi - Lech Poznan Charleroi - Lech Poznan +110 +230 +220 2 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 17:00 D. Zagreb - Flora D. Zagreb - Flora -1667 +900 +1800 1 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 17:00 Malmo FF - Granada CF Malmo FF - Granada CF +260 +240 -110 2 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 17:00 Liberec - APOEL Liberec - APOEL +125 +240 +188 2 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 17:30 H. Beer Sheva - Plzen H. Beer Sheva - Plzen +260 +240 -110 2 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 18:00 Dynamo Brest - Ludogorets Dynamo Brest - Ludogorets +275 +250 -120 12 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 18:00 FK Sarajevo - Celtic FK Sarajevo - Celtic +750 +400 -345 2 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 18:00 Legia - Qarabag Legia - Qarabag -133 +250 +300 12 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 18:00 St. Liege - MOL Fehervar St. Liege - MOL Fehervar -200 +275 +550 12 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 18:00 FC Copenhagen - Rijeka FC Copenhagen - Rijeka -161 +260 +400 1 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 18:30 Young Boys - KF Tirana Young Boys - KF Tirana -714 +650 +1000 1 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 18:30 Basel - CSKA Sofia Basel - CSKA Sofia -200 +300 +450 1 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 18:30 Dundalk - Klaksvik Dundalk - Klaksvik -189 +300 +425 1 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 18:45 AEK Athens FC - Wolfsburg AEK Athens FC - Wolfsburg +275 +240 -118 2 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 18:45 Rangers - Galatasaray Rangers - Galatasaray -105 +240 +240 1 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 19:00 Tottenham - Maccabi Haifa Tottenham - Maccabi Haifa -588 +650 +1400 1 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 19:00 Rio Ave - AC Milan Rio Ave - AC Milan +450 +275 -161 2 Europe Europe Europa League - Qualification
01.10 19:00 Sporting - LASK Sporting - LASK +105 +230 +240 1 Europe Europe Europa League - Qualification

Bet365 Odds correct at time of publication, and are subject to change. Please Gamble responsibly 18+

Обратно горе