english bulgarian

14:38 Sat, Aug 8, 2020
Начало Таблици

Срещите за днес

Час Мач 1 X 2 Прогноза Резултат Първенство
08.08 07:30 Chomutov - Sokolov Chomutov - Sokolov 2 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 07:30 Chambly - Red Star Chambly - Red Star 2 2 - 2 FT World World Club Friendly
08.08 08:00 Benesov - Zizkov Benesov - Zizkov Cancl. World World Club Friendly
08.08 08:00 Kit Go Pehchevo - Kadino Skopje Kit Go Pehchevo - Kadino Skopje World World Club Friendly
08.08 08:00 Bohemians 1905 - Jablonec Bohemians 1905 - Jablonec +210 +280 -105 1 0 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 08:00 Ujpest - MOL Fehervar Ujpest - MOL Fehervar +130 +240 +160 2 0 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 08:00 Benatky n. Jiz. - Dobrovice Benatky n. Jiz. - Dobrovice 1 - 3 FT World World Club Friendly
08.08 08:00 Kustosija - Zdralovi Kustosija - Zdralovi 4 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 08:15 Hradec Kralove - Chlumec nad Cidlinou Hradec Kralove - Chlumec nad Cidlinou -625 +650 +800 1 3 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 08:15 Neratovice - Kolin Neratovice - Kolin Cancl. World World Club Friendly
08.08 08:15 SK Kladno - Velvary SK Kladno - Velvary 2 2 - 4 FT World World Club Friendly
08.08 08:30 Jablonec B - Kraluv Dvur Jablonec B - Kraluv Dvur 5 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 08:30 Zivanice - Houston Zivanice - Houston World World Club Friendly
08.08 08:30 Teplice - Dukla Prague Teplice - Dukla Prague -189 +300 +400 1X 5 - 4 FT World World Club Friendly
08.08 08:30 Jong Ajax - Jong AZ Jong Ajax - Jong AZ 2 2 - 3 FT World World Club Friendly
08.08 08:30 Trinec - Opava Trinec - Opava +280 +320 -152 X 1 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 08:30 Deinze - Lierse K. Deinze - Lierse K. 1 2 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 08:30 Vltavin - Bohemians 1905 B Vltavin - Bohemians 1905 B -167 +300 +333 1 2 - 2 FT World World Club Friendly
08.08 08:30 SK Rakovnik - Vysehrad SK Rakovnik - Vysehrad 0 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Ceske Budejovice - Mas Taborsko Ceske Budejovice - Mas Taborsko -455 +475 +700 X 4 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Jihlava - Brno Jihlava - Brno 12 1 - 2 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Mlada Boleslav - Liberec Mlada Boleslav - Liberec 2 2 - 2 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Helmond - OSS '20 Helmond - OSS '20 -500 +500 +750 3 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Sparta Nijkerk - AFC Sparta Nijkerk - AFC +230 +310 -130 2 2 - 2 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Karvina - Lisen Karvina - Lisen 3 - 2 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Den Bosch - Roda Den Bosch - Roda +137 +260 +145 X 2 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Stuttgart - Sandhausen Stuttgart - Sandhausen 1 6 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Paks - DVTK Paks - DVTK 12 1 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Oss - Excelsior Oss - Excelsior 2 0 - 2 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Duisburg - Preussen Munster Duisburg - Preussen Munster 1 1 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Arka Gdynia - Chojniczanka Arka Gdynia - Chojniczanka X 0 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 TEC - Sparta Nijkerk TEC - Sparta Nijkerk Cancl. World World Club Friendly
08.08 09:00 Wanne-Eickel - FSV Duisburg Wanne-Eickel - FSV Duisburg 2 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 AB Copenhagen - BSF AB Copenhagen - BSF World World Club Friendly
08.08 09:00 Alemannia Aachen - TVD Velbert Alemannia Aachen - TVD Velbert World World Club Friendly
08.08 09:00 B.93 - Hillerod B.93 - Hillerod 2 3 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Bronshoj - BK Frem Bronshoj - BK Frem 2 2 - 2 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Jammerbugt - Saeby IF Skjold Jammerbugt - Saeby IF Skjold 5 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Naesby - Middelfart Naesby - Middelfart 2 2 - 2 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Hutnik Krakow - R. Rzeszow Hutnik Krakow - R. Rzeszow 0 - 2 FT World World Club Friendly
08.08 09:00 Pogon Siedlce - Lublin Pogon Siedlce - Lublin 4 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 09:30 Lisse - Rijnsburgse Boys Lisse - Rijnsburgse Boys 1X 3 - 7 FT World World Club Friendly
08.08 10:00 Hannoverscher SC - Hannover Hannoverscher SC - Hannover 2 - 5 FT World World Club Friendly
08.08 10:00 Hoffenheim II - Pirmasens Hoffenheim II - Pirmasens 1 2 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 10:00 Holbaek - Skovshoved Holbaek - Skovshoved 0 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 10:00 Utrecht - G.A. Eagles Utrecht - G.A. Eagles 1 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 10:45 Piast Gliwice - Puszcza Piast Gliwice - Puszcza 2 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 11:00 Usti nad Labem - Dukla Prague Usti nad Labem - Dukla Prague 2 1 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 11:00 Thisted FC - Vejgaard Thisted FC - Vejgaard 1 0 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 11:00 Widzew Lodz - Grodzisk M. Widzew Lodz - Grodzisk M. 9 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 11:00 TuRU Dusseldorf - SW Dusseldorf TuRU Dusseldorf - SW Dusseldorf 3 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 11:00 Bristol MF - Bristol Rovers Bristol MF - Bristol Rovers 0 - 4 FT World World Club Friendly
08.08 11:15 Podbeskidzie - Wisla Podbeskidzie - Wisla 2 0 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 12:00 ASC 09 Dortmund - Steinbach Haiger ASC 09 Dortmund - Steinbach Haiger 2 - 3 FT World World Club Friendly
08.08 12:00 Jong Utrecht - G.A. Eagles Jong Utrecht - G.A. Eagles 2 Cancl. World World Club Friendly
08.08 12:00 Kassel - TSV Havelse Kassel - TSV Havelse 4 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 12:00 Tasmania Berlin - Hertha Berlin II Tasmania Berlin - Hertha Berlin II 6 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 12:00 Zizkov - Velvary Zizkov - Velvary Cancl. World World Club Friendly
08.08 12:00 Halberstadt - Chemie Leipzig Halberstadt - Chemie Leipzig X 1 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 12:00 Halle - TB Berlin Halle - TB Berlin World World Club Friendly
08.08 12:00 Plauen - Bischofswerdaer Plauen - Bischofswerdaer 2 0 - 3 FT World World Club Friendly
08.08 12:00 SpVgg Bayreuth - Augsburg II SpVgg Bayreuth - Augsburg II X 5 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 12:00 Sandecja Nowy S. - Puszcza Sandecja Nowy S. - Puszcza 2 Cancl. World World Club Friendly
08.08 12:00 Alzenau - Koln II Alzenau - Koln II World World Club Friendly
08.08 12:00 Greuther Furth - Wehen Greuther Furth - Wehen 1 2 - 2 FT World World Club Friendly
08.08 12:00 Karlsruher - FSV Frankfurt Karlsruher - FSV Frankfurt X 3 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 12:00 Siegburger - TuS Koblenz Siegburger - TuS Koblenz 1 - 1 FT World World Club Friendly
08.08 12:00 Siegen - Dusseldorf II Siegen - Dusseldorf II 2 2 - 2 FT World World Club Friendly
08.08 12:00 Bohemians 1905 - Zizkov Bohemians 1905 - Zizkov 2 - 0 FT World World Club Friendly
08.08 12:15 Mainz II - Niedercorn Mainz II - Niedercorn 0 - 3 FT World World Club Friendly
08.08 13:00 Willem II - IJsselmeervogels Willem II - IJsselmeervogels Cancl. World World Club Friendly
08.08 13:00 LKS Lodz - Korona Kielce LKS Lodz - Korona Kielce 1 World World Club Friendly
08.08 13:00 Energie Cottbus - TB Berlin Energie Cottbus - TB Berlin World World Club Friendly
08.08 13:00 St. Gilloise - Rebecquoise St. Gilloise - Rebecquoise World World Club Friendly
08.08 13:00 Westfalia Herne - Germania Ratingen Westfalia Herne - Germania Ratingen World World Club Friendly
08.08 13:00 Ludwigsfelder - Hertha Zehlendorf Ludwigsfelder - Hertha Zehlendorf 2 World World Club Friendly
08.08 13:00 Schonnebeck - Homberg Schonnebeck - Homberg X2 World World Club Friendly
08.08 13:30 AZ Alkmaar - Lille AZ Alkmaar - Lille World World Club Friendly
08.08 14:00 Salzburg - Nice Salzburg - Nice 2 World World Club Friendly
08.08 14:00 Verl - PSV Verl - PSV World World Club Friendly
08.08 14:00 Piast Gliwice - Opava Piast Gliwice - Opava Cancl. World World Club Friendly
08.08 14:00 Zlin - Prostejov Zlin - Prostejov World World Club Friendly
08.08 14:00 Delmenhorst - VfL Oldenburg Delmenhorst - VfL Oldenburg 2 World World Club Friendly
08.08 15:00 Almere City - Den Haag Almere City - Den Haag World World Club Friendly
08.08 15:00 Boulogne - Rouen Boulogne - Rouen World World Club Friendly
08.08 15:00 Chartres - Creteil Chartres - Creteil World World Club Friendly
08.08 15:00 FK Pardubice - Sigma Olomouc FK Pardubice - Sigma Olomouc 2 World World Club Friendly
08.08 15:00 Guingamp - Le Havre Guingamp - Le Havre 1 World World Club Friendly
08.08 15:00 Sloga Vinica - Pobeda Sloga Vinica - Pobeda World World Club Friendly
08.08 15:00 Tikves - Plackovica Tikves - Plackovica 1 World World Club Friendly
08.08 15:00 Villefranche - Grenoble Villefranche - Grenoble 1X World World Club Friendly
08.08 15:00 Sturm Graz - Ferencvaros Sturm Graz - Ferencvaros World World Club Friendly
08.08 15:00 LKS Lodz - Stal Mielec LKS Lodz - Stal Mielec 2 World World Club Friendly
08.08 15:00 ASK St.Valentin - St. Polten ASK St.Valentin - St. Polten World World Club Friendly
08.08 15:00 MTK Budapest - Ujpest MTK Budapest - Ujpest 1 World World Club Friendly
08.08 15:00 Sochaux - St Apollinaire Sochaux - St Apollinaire World World Club Friendly
08.08 15:00 Les Herbiers - Chateaubriant Les Herbiers - Chateaubriant World World Club Friendly
08.08 15:00 Honved - Ostrava Honved - Ostrava World World Club Friendly
08.08 15:00 Schwechat - Gersthofer Schwechat - Gersthofer World World Club Friendly
08.08 15:30 Maribor - Slovacko Maribor - Slovacko World World Club Friendly
08.08 15:45 Slavia Prague - MOL Fehervar Slavia Prague - MOL Fehervar World World Club Friendly
08.08 16:00 Brest - Rennes Brest - Rennes X World World Club Friendly
08.08 16:00 Zalaegerszegi - Osijek Zalaegerszegi - Osijek World World Club Friendly
08.08 16:00 Quick Boys - Telstar Quick Boys - Telstar World World Club Friendly
08.08 16:00 Apollon - Paphos Apollon - Paphos 1 World World Club Friendly
08.08 16:00 Caen - Amiens Caen - Amiens 1 World World Club Friendly
08.08 16:00 Lorient - Angers Lorient - Angers X World World Club Friendly
08.08 16:00 Reims - Strasbourg Reims - Strasbourg X Cancl. World World Club Friendly
08.08 16:00 Mezokovesd-Zsory - Kisvarda Mezokovesd-Zsory - Kisvarda X2 World World Club Friendly
08.08 16:00 Auxerre - Orleans Auxerre - Orleans 2 World World Club Friendly
08.08 16:00 D. Zagreb - Celje D. Zagreb - Celje World World Club Friendly
08.08 16:00 Nancy - Saarbrucken Nancy - Saarbrucken World World Club Friendly
08.08 16:00 Paris FC - Troyes Paris FC - Troyes 1 World World Club Friendly
08.08 16:00 Reims - Bordeaux Reims - Bordeaux X World World Club Friendly
08.08 16:00 Anorthosis - AEL Limassol Anorthosis - AEL Limassol X World World Club Friendly
08.08 16:00 Cibalia - Bijelo Brdo Cibalia - Bijelo Brdo World World Club Friendly
08.08 16:30 Montpellier - Clermont Montpellier - Clermont Cancl. World World Club Friendly
08.08 16:30 Tarxien - Lija Athletic Tarxien - Lija Athletic 2 World World Club Friendly
08.08 16:30 Francs Borains - Rapid Symphorinois Francs Borains - Rapid Symphorinois World World Club Friendly
08.08 16:45 Ajax - Waalwijk Ajax - Waalwijk 1 World World Club Friendly
08.08 17:00 Nea Salamis - Achnas Nea Salamis - Achnas X World World Club Friendly
08.08 17:00 Chateauroux - Tours Chateauroux - Tours 1 World World Club Friendly
08.08 17:00 Kottingbrunn - Traiskirchen Kottingbrunn - Traiskirchen 1 World World Club Friendly
08.08 17:00 Toulouse - Rodez Toulouse - Rodez World World Club Friendly
08.08 17:00 Pau FC - Niort Pau FC - Niort World World Club Friendly
08.08 17:00 Boom - Seraing Boom - Seraing 1 World World Club Friendly
08.08 18:00 Varazdin - Slaven Belupo Varazdin - Slaven Belupo X World World Club Friendly
08.08 18:15 Pieta Hotspurs - Marsa FC Pieta Hotspurs - Marsa FC 1 World World Club Friendly
08.08 18:30 Maastricht - Eindhoven FC Maastricht - Eindhoven FC X World World Club Friendly

Bet365 Odds correct at time of publication, and are subject to change. Please Gamble responsibly 18+

Обратно горе