english bulgarian

20:40 Mon, Aug 3, 2020
Начало Таблици

Класирания Usa

# Отбор MP W Wo L Lo GF GA P
Western Conference
1Nashville Predators8242111811267211117
2Winnipeg Jets824392010277218114
3Vegas Golden Knights823912247272228109
4Minnesota Wild823872611253232101
5Anaheim Ducks823592513235216101
6San Jose Sharks8235102710252229100
7Los Angeles Kings82341129823920398
8Colorado Avalanche8235830925723795
9St. Louis Blues82331132622622294
10Dallas Stars8233932823522592
11Calgary Flames82289351021824884
12Edmonton Oilers82241240623426378
13Chicago Blackhawks82267391022925676
14Vancouver Canucks82256401121826473
15Arizona Coyotes82209411220825670
Eastern Conference
1Tampa Bay Lightning824212235296236113
2Boston Bruins824192012270214112
3Washington Capitals823811267259239105
4Toronto Maple Leafs823712267277232105
5Pittsburgh Penguins823314296272250100
6Philadelphia Flyers823111261425124398
7Columbus Blue Jackets82301530724223097
8New Jersey Devils82331129924824497
9Florida Panthers8238630824824696
10Carolina Hurricanes82306351122825683
11New York Islanders822510371026429680
12New York Rangers82241039923126877
13Detroit Red Wings82228391321725573
14Montreal Canadiens82245401320926471
15Ottawa Senators821810431122129167
16Buffalo Sabres82196451219928062

Срещите за днес

Час Мач 1 X 2 Прогноза Резултат Първенство
03.08 00:00 Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets -110 +320 +225 0 - 2 FT Usa Usa Nhl - Play Offs
03.08 02:30 Vancouver Canucks - Minnesota Wild Vancouver Canucks - Minnesota Wild +140 +280 +160 0 - 3 FT Usa Usa Nhl - Play Offs
03.08 16:00 Carolina Hurricanes - New York Rangers Carolina Hurricanes - New York Rangers +100 +300 +220 4 - 1 FT Usa Usa Nhl - Play Offs
03.08 18:30 Calgary Flames - Winnipeg Jets Calgary Flames - Winnipeg Jets -105 +290 +250 Usa Usa Nhl - Play Offs
04.08 00:00 Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens -120 +320 +260 Usa Usa Nhl - Play Offs
04.08 02:30 Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks +120 +310 +175 Usa Usa Nhl - Play Offs

Bet365 Odds correct at time of publication, and are subject to change. Please Gamble responsibly 18+

Обратно горе