english bulgarian

5:24 Thu, Oct 1, 2020

Flora

A. Le Coq Arena

Стадион

Име
A. Le Coq Arena
Град
Tallinn
Капацитет
10210
Адрес
Asula 4c

Flora Срещи

Дата Мач Резултат Първенство
05.10.19 Flora - Narva Flora - Narva 1 - 0 Estonia Estonia Meistriliiga
20.10.19 Kalju - Flora Kalju - Flora 2 - 1 Estonia Estonia Meistriliiga
23.10.19 Maardu - Flora Maardu - Flora 0 - 7 Estonia Estonia Estonian Cup
27.10.19 Flora - Paide Flora - Paide 1 - 0 Estonia Estonia Meistriliiga
30.10.19 Paide - Flora Paide - Flora 1 - 3 Estonia Estonia Estonian Cup
03.11.19 Flora - Kuressaare Flora - Kuressaare 7 - 0 Estonia Estonia Meistriliiga
09.11.19 Maardu - Flora Maardu - Flora 0 - 12 Estonia Estonia Meistriliiga
08.01.20 Luzern - Flora Luzern - Flora 1 - 2 World World Club Friendly
11.01.20 Kriens - Flora Kriens - Flora 4 - 4 World World Club Friendly
26.01.20 Flora - Levadia Flora - Levadia 3 - 0 World World Club Friendly
01.02.20 Flora - Hammarby Flora - Hammarby 1 - 1 World World Club Friendly
02.02.20 Flora - Narva Flora - Narva 0 - 0 World World Club Friendly
15.02.20 Paide - Flora Paide - Flora 1 - 1 World World Club Friendly
26.02.20 Flora - Sogndal Flora - Sogndal 2 - 2 World World Club Friendly
01.03.20 Flora - Narva Flora - Narva 2 - 0 Estonia Estonia Super Cup
06.03.20 Flora - Legion Flora - Legion 3 - 1 Estonia Estonia Meistriliiga
11.03.20 Tammeka - Flora Tammeka - Flora 0 - 3 Estonia Estonia Estonian Cup
20.05.20 Flora - Tammeka Flora - Tammeka 0 - 0 Estonia Estonia Meistriliiga
24.05.20 Narva - Flora Narva - Flora 2 - 3 Estonia Estonia Meistriliiga
30.05.20 Flora - Tallinna Kalev Flora - Tallinna Kalev 3 - 0 Estonia Estonia Meistriliiga
03.06.20 Paide - Flora Paide - Flora 1 - 3 Estonia Estonia Meistriliiga
07.06.20 Kalju - Flora Kalju - Flora 1 - 2 Estonia Estonia Meistriliiga
12.06.20 Flora - Tulevik Flora - Tulevik 3 - 0 Estonia Estonia Meistriliiga
17.06.20 Flora - Levadia Flora - Levadia 4 - 0 Estonia Estonia Meistriliiga
20.06.20 Elva - Flora Elva - Flora 2 - 4 Estonia Estonia Estonian Cup
27.06.20 Kuressaare - Flora Kuressaare - Flora 0 - 4 Estonia Estonia Meistriliiga
30.06.20 Flora - Narva Flora - Narva 3 - 1 Estonia Estonia Meistriliiga
04.07.20 Flora - Narva Flora - Narva 2 - 1 Estonia Estonia Estonian Cup
08.07.20 Tulevik - Flora Tulevik - Flora 2 - 1 Estonia Estonia Meistriliiga
11.07.20 Flora - Paide Flora - Paide 3 - 1 Estonia Estonia Meistriliiga
18.07.20 Levadia - Flora Levadia - Flora 1 - 3 Estonia Estonia Meistriliiga
24.07.20 Flora - Kalju Flora - Kalju 2 - 1 Estonia Estonia Meistriliiga
31.07.20 Tallinna Kalev - Flora Tallinna Kalev - Flora 0 - 3 Estonia Estonia Meistriliiga
03.08.20 Parnu - Flora Parnu - Flora 1 - 4 Estonia Estonia Estonian Cup
07.08.20 Flora - Kuressaare Flora - Kuressaare 3 - 0 Estonia Estonia Meistriliiga
14.08.20 Tammeka - Flora Tammeka - Flora 1 - 3 Estonia Estonia Meistriliiga
19.08.20 Flora - Suduva Flora - Suduva 1 - 2 Europe Europe Champions League - Qual
23.08.20 Legion - Flora Legion - Flora 1 - 3 Estonia Estonia Meistriliiga
29.08.20 Flora - Legion Flora - Legion 1 - 0 Estonia Estonia Meistriliiga
12.09.20 Tallinna Kalev - Flora Tallinna Kalev - Flora 1 - 4 Estonia Estonia Meistriliiga
12.09.20 Flora - Tulevik Flora - Tulevik Cancl. Estonia Estonia Meistriliiga
15.09.20 Flora - Tallinna Kalev Flora - Tallinna Kalev Cancl. Estonia Estonia Meistriliiga
17.09.20 Flora - KR Reykjavik Flora - KR Reykjavik 2 - 1 Europe Europe Europa League - Qualifi
19.09.20 Narva - Flora Narva - Flora Cancl. Estonia Estonia Meistriliiga
24.09.20 Floriana - Flora Floriana - Flora 0 - 1 Europe Europe Europa League - Qualifi
27.09.20 Flora - Kuressaare Flora - Kuressaare Cancl. Estonia Estonia Meistriliiga
01.10.20 D. Zagreb - Flora D. Zagreb - Flora Europe Europe Europa League - Qualifi
03.10.20 Legion - Flora Legion - Flora Cancl. Estonia Estonia Meistriliiga
04.10.20 Flora - Tulevik Flora - Tulevik Estonia Estonia Meistriliiga

Отбор

Име Години P Мин. A L Влиза Излиза B Асис.
Вратари
1 I. Paplavskis 21 G 1170 13 13 0 0 1 0 0 0 0
32 M. Igonen 23 G 395 5 5 0 1 1 0 0 0 0
77 K. Lapa 20 G 145 2 1 1 0 6 0 0 0 0
S. Raider 18 G 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Защитници
2 M. Kuusk 24 D 1800 20 20 0 0 0 5 3 0 0
3 E. Jääger 35 D 450 5 5 0 0 1 0 0 0 0
4 M. Lukka 23 D 180 2 2 0 0 0 0 1 0 0
24 H. Pürg 24 D 1350 15 15 0 0 1 0 1 0 0
25 K. Kallaste 32 D 180 2 2 0 0 0 0 1 0 0
26 K. Hussar 18 D 101 2 1 1 0 4 0 0 0 0
27 M. Lilander 23 D 1699 19 19 0 1 0 1 0 0 0
40 M. Paskotši 17 D 0 0 0 0 0 16 0 0 0 0
54 M. Seppik 19 D 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Халфове
5 V. Kreida 21 M 1398 17 16 1 2 3 2 5 0 0
10 M. Miller 23 M 936 13 11 2 6 9 4 0 0 0
14 K. Vassiljev 36 M 1370 18 16 2 4 3 6 1 0 1
23 H. Välja 18 M 392 7 4 3 3 10 1 0 0 0
28 M. Soomets 20 M 990 13 11 2 2 9 0 2 0 0
35 M. Poom 21 M 887 12 9 3 2 8 0 0 0 0
38 A. Kiivit 17 M 8 1 0 1 0 1 0 0 0 0
53 R. Shein 17 M 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
74 D. Kuraksin 17 M 5 1 0 1 0 1 0 0 0 0
Нападатели
7 F. Liivak 24 A 573 18 5 13 5 15 0 1 0 0
9 R. Alliku 30 A 999 19 10 9 7 9 3 1 0 0
11 R. Sappinen 24 A 1685 20 20 0 11 0 21 1 0 0
17 M. Lepik 20 A 119 11 0 11 0 13 3 1 0 0
99 V. Sinyavskiy 23 A 1307 19 16 3 9 4 2 0 0 0
L. Arhipov 17 A 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Треньор
J. Henn

Transfers

Дата Име Отбор Type
Трансфери In
01.09.20 S. Raider Tallinna Kalev Free
21.08.20 L. Arhipov Legion Loan
21.08.20 M. Lukka Kuressaare Loan
30.07.20 M. Seppik Holstein Unknown
27.07.20 K. Kallaste Tychy Free
22.07.20 M. Igonen Lillestrøm Unknown
30.01.20 M. Vihmann St. Johnstone Unknown
17.01.20 M. Soomets Rende Unknown
06.01.20 H. Välja Paide Unknown
01.01.20 K. Hussar Tabasalu Loan
01.01.20 I. Paplavskis Tulevik Unknown
01.01.20 Z. Beglarishvili SJK Unknown
01.01.20 J. Tamm Lillestrøm Unknown
Трансфери Out
01.01.20 M. Lukka Kuressaare Free
24.08.20 H. Järvelaid Vendsyssel Unknown
19.08.20 M. Ainsalu Lviv Unknown
31.07.20 P. Dõmov Tallinna Kalev Loan
30.07.20 R. Suvinõmm Tallinna Kalev Loan
30.07.20 R. Aland Levadia Unknown
16.07.20 M. Männilaan Kuressaare Loan
05.03.20 H. Riiberg Tulevik Loan
20.02.20 E. Sorga DC United € 450K
19.02.20 M. Karofeld Kuressaare Unknown
06.02.20 Z. Beglarishvili KTP Free
24.01.20 J. Tamm Desna Unknown
22.01.20 M. Madik Tulevik Unknown
19.01.20 M. Gussev Legion Unknown
16.01.20 A. Nurmela Oulu Free
01.01.20 D. Tuhkanen Kuressaare Unknown
01.01.20 R. Saar Kuressaare Unknown
01.01.20 G. Šlein Legion Free
01.01.20 K. Aloe Tammeka Unknown

Къде да заложим?

Bet365 Our Top Choice > Ревю
10Bet €100 bonus Ревю
Betfair Sign Up Now Ревю
Pinnacle Sign Up Now Ревю
Bet-at-home Get your bonus > Ревю
bwin £10 Free bet Ревю
Efbet €200 Bonus Ревю
1xbet €100 bonus Ревю

Класирания Champions League - Qualification

# Отбор MP W D L GF GA GD P
Group A
1PSG6510172+1516
2Real Madrid6321148+611
3Club Brugge6033412-83
4Galatasaray6024114-132
Group B
1Bayern Munich6600245+1918
2Tottenham Hotspur63121814+410
3Olympiakos Piraeus6114814-64
4Crvena Zvezda6105320-173
Group C
1Manchester City6420164+1214
2Atalanta6213812-47
3Shakhtar Donetsk6132813-56
4Dinamo Zagreb61231013-35
Group D
1Juventus6510124+816
2Atletico Madrid631285+310
3Bayer Leverkusen620459-46
4Lokomotiv Moscow6105411-73
Group E
1Liverpool6411138+513
2Napoli6330114+712
3Salzburg62131613+37
4Genk6015520-151
Group F
1Barcelona642094+514
2Borussia Dortmund631288+010
3Internazionale6213109+17
4Slavia Praha6024410-62
Group G
1RB Leipzig6321108+211
2Olympique Lyonnais622298+18
3Benfica62131011-17
4Zenit621379-27
Group H
1Valencia632197+211
2Chelsea6321119+211
3Ajax6312126+610
4Lille6015414-101

Класирания Europa League - Qualification

# Отбор MP W D L GF GA GD P
Group A
1Sevilla6501143+1115
2APOEL6312108+210
3Qarabag6123811-35
4F91 Dudelange6114818-104
Group B
1Malmö FF632186+211
2Copenhagen623154+19
3Dynamo Kyiv614177+07
4Lugano603325-33
Group C
1Basel6411124+813
2Getafe640284+412
3Krasnodar6303711-49
4Trabzonspor6015311-81
Group D
1LASK6411114+713
2Sporting CP6402117+412
3PSV6222912-38
4Rosenborg6015311-81
Group E
1Celtic6411106+413
2CFR Cluj640264+212
3Lazio620469-36
4Rennes611458-34
Group F
1Arsenal6321147+711
2Eintracht Frankfurt6303810-29
3Standard Liège6222810-28
4Vitoria Guimaraes6123710-35
Group G
1Porto631289-110
2Rangers623186+29
3Young Boys622287+18
4Feyenoord612379-25
Group H
1Espanyol6321124+811
2Ludogorets62221010+08
3Ferencvaros614157-27
4CSKA Moscow612339-65
Group I
1Gent6330117+412
2Wolfsburg632197+211
3Saint-Etienne604268-24
4Oleksandria6033610-43
Group J
1Istanbul Basaksehir631279-210
2Roma6231126+69
3Borussia M'gladbach622269-38
4Wolfsberger AC612378-15
Group K
1Sporting Braga6420159+614
2Wolverhampton Wanderers6411115+613
3Slovan Bratislava61141013-34
4Besiktas6105615-93
Group L
1Manchester United6411102+813
2AZ6231158+79
3Partizan62221010+08
4Astana6105419-153

Класирания Meistriliiga

# Отбор MP W D L GF GA GD P
Meistriliiga
1Flora2018115414+4055
2Paide2115065424+3045
3Nomme Kalju2213454113+2843
4FCI Levadia2112545328+2541
5Tulevik2292112637-1129
6Tammeka2266102335-1224
7Trans2255122133-1220
8Legion2255121737-2020
9Kuressaare2247112143-2219
10Tallinna Kalev2223171157-469

Flora като домакин

MP W D L GF GA GD
109 1025 4+21

Flora като Гост

MP W D L GF GA GD
109 0129 10+19

Статистики

Обзор Общо Начало като Гост
Rank 1
Win 18 9 9
Draw 1 1 0
Lost 1 0 1
Goals for 54 25 29
Goals against 14 4 10
Clean sheet 8 6 2
Avg goals per game scored 2.7 2.50 2.90
Avg goals per game conceded 0.7 0.40 1.00
Avg first goal scored 32m 33m 31m
Avg first goal conceded 29m 41m 23m
Failed to score 1 1 0
Biggest defeat - -

Отбелязване на гол по минути

Период Процент брой голове
0-15' 7.4% 4
15-30' 14.8% 8
30-45' 13.0% 7
45-60' 31.5% 17
60-75' 7.4% 4
75-90' 25.9% 14

 

Обратно горе