english bulgarian

7:04 Fri, Jan 27, 2023

Hammarby

Hammarby

Info

Основан
1897
Държава
Sweden
Първенства
Sweden Svenska Cupen - Qualification
Sweden Allsvenskan - Relegation
Tele2 Arena

Стадион

Име
Tele2 Arena
Град
Stockholm
Капацитет
33000
Адрес
Johanneshov

Hammarby Срещи

Дата Мач Резултат Първенство
20.02.22 Hammarby - Falkenberg Hammarby - Falkenberg 2 - 1 Sweden Sweden Svenska Cupen - Qualifi
26.02.22 Ytterhogdal - Hammarby Ytterhogdal - Hammarby 1 - 6 Sweden Sweden Svenska Cupen - Qualifi
06.03.22 Hammarby - Hacken Hammarby - Hacken 4 - 0 Sweden Sweden Svenska Cupen - Qualifi
13.03.22 Hammarby - Norrkoping Hammarby - Norrkoping 3 - 2 Sweden Sweden Svenska Cupen - Qualifi
19.03.22 Hammarby - Elfsborg Hammarby - Elfsborg 1 - 0 Sweden Sweden Svenska Cupen - Qualifi
02.04.22 Hammarby - Helsingborg Hammarby - Helsingborg 2 - 1 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
09.04.22 Sundsvall - Hammarby Sundsvall - Hammarby 1 - 5 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
15.04.22 Hammarby - Mjallby Hammarby - Mjallby 2 - 0 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
21.04.22 Degerfors - Hammarby Degerfors - Hammarby 0 - 1 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
25.04.22 Sirius - Hammarby Sirius - Hammarby 0 - 3 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
02.05.22 Hammarby - Malmo FF Hammarby - Malmo FF 0 - 0 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
08.05.22 Kalmar - Hammarby Kalmar - Hammarby 2 - 0 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
15.05.22 Hammarby - AIK Hammarby - AIK 3 - 3 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
22.05.22 Hammarby - Norrkoping Hammarby - Norrkoping 3 - 0 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
26.05.22 Hammarby - Malmo FF Hammarby - Malmo FF 0 - 1 Sweden Sweden Svenska Cupen - Qualifi
29.05.22 Varnamo - Hammarby Varnamo - Hammarby 1 - 0 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
26.06.22 Hammarby - Hacken Hammarby - Hacken 2 - 2 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
03.07.22 Djurgarden - Hammarby Djurgarden - Hammarby 1 - 0 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
11.07.22 Hammarby - Goteborg Hammarby - Goteborg 3 - 0 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
17.07.22 Hammarby - Elfsborg Hammarby - Elfsborg 3 - 0 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
25.07.22 Varberg - Hammarby Varberg - Hammarby 0 - 3 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
31.07.22 Hammarby - Varnamo Hammarby - Varnamo 1 - 2 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
07.08.22 Hammarby - Sundsvall Hammarby - Sundsvall 3 - 0 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
15.08.22 Goteborg - Hammarby Goteborg - Hammarby 0 - 1 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
22.08.22 Hammarby - Degerfors Hammarby - Degerfors 5 - 1 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
28.08.22 AIK - Hammarby AIK - Hammarby 2 - 2 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
01.09.22 Nykopings - Hammarby Nykopings - Hammarby 1 - 2 Sweden Sweden Svenska Cupen - Qualifi
05.09.22 Norrkoping - Hammarby Norrkoping - Hammarby 4 - 1 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
11.09.22 Hammarby - Djurgarden Hammarby - Djurgarden 0 - 0 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
17.09.22 Hacken - Hammarby Hacken - Hammarby 1 - 1 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
01.10.22 Malmo FF - Hammarby Malmo FF - Hammarby 0 - 0 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
10.10.22 Hammarby - Varberg Hammarby - Varberg 5 - 1 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
16.10.22 Mjallby - Hammarby Mjallby - Hammarby 0 - 3 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
20.10.22 Hammarby - Sirius Hammarby - Sirius 1 - 1 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
23.10.22 Elfsborg - Hammarby Elfsborg - Hammarby 2 - 1 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
30.10.22 Hammarby - Kalmar Hammarby - Kalmar 4 - 2 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio
06.11.22 Helsingborg - Hammarby Helsingborg - Hammarby 0 - 2 Sweden Sweden Allsvenskan - Relegatio

Отбор

Име Години P Мин. A L Влиза Излиза B Асис.
Вратари
24 O. Dovin 20 G 971 11 11 0 1 7 0 0 2 0 0
25 D. Blažević 29 G 1189 14 13 1 0 11 0 0 1 0 0
27 S. Selin 19 G 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0
Защитници
2 S. Sandberg 28 D 1699 22 20 2 12 3 0 3 2 0 0
4 R. Magyar 31 D 574 7 7 0 3 4 0 0 0 0 0
5 Mohanad Jeahze 25 D 1738 21 20 1 7 2 2 7 5 0 0
13 M. Fenger 32 D 1647 20 19 1 3 1 0 0 4 0 0
21 E. Kurtulus 22 D 1688 21 19 2 5 3 2 0 6 0 0
22 J. Nilsson 28 D 448 16 5 11 5 14 0 3 1 0 0
23 J. Fjóluson 33 D 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 S. Pinas 24 D 619 10 6 4 0 4 0 1 2 0 0
32 N. Adjei 20 D 90 1 1 0 0 3 0 0 0 0 0
K. Björklund 23 D 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
C. Eklund 18 D 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Халфове
6 D. Bojanić 27 M 1702 23 21 2 13 2 2 5 2 0 0
8 J. Andersen 29 M 1412 22 15 7 7 7 0 1 4 0 0
14 D. Collander 20 M 226 5 3 2 3 4 0 1 0 0 0
15 P. Vagić 22 M 125 8 0 8 0 10 0 0 1 0 0
17 David Concha 25 M 178 8 1 7 1 9 0 0 0 0 0
18 L. Sadiku 31 M 1159 15 13 2 4 3 0 1 3 0 0
20 N. Besara 31 M 1948 24 22 2 8 2 9 7 1 0 0
33 F. Hammar 21 M 4 1 0 1 0 2 0 0 0 0 0
34 A. Demirol 20 M 196 10 1 9 1 13 0 0 2 0 0
40 A. Saidi 23 M 591 11 8 3 8 3 3 1 0 0 0
M. Madjed 17 M 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Нападатели
9 V. Berisha 28 A 708 9 8 1 4 1 4 1 0 0 0
11 B. Trawally 27 A 368 9 4 5 2 9 2 0 0 0 0
16 G. Ludwigson 28 A 2011 23 23 0 7 0 9 0 1 0 0
19 J. Erabi 19 A 24 5 0 5 0 7 0 0 0 0 0
49 D. Gül 18 A 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
L. Bayéré 21 A 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Треньор
Martí Cifuentes

Transfers

Дата Име Отбор Type
Трансфери In
01.12.22 C. Eklund Hammarby TFF Unknown
25.07.22 V. Berisha Viking Free
01.01.22 L. Bayéré Železničar P Unknown
15.07.22 K. Björklund Hammarby TFF Unknown
15.07.22 S. Pinas Ludogorets Unknown
15.07.22 P. Vagić Rosenborg Unknown
15.07.22 A. Saidi Degerfors Unknown
15.07.22 David Concha Badajoz Unknown
08.01.22 S. Selin Västerås Unknown
31.03.22 B. Trawally Ajman Free
18.02.22 L. Sadiku Kasımpaşa Free
03.02.22 N. Besara Örebro Free
12.01.22 D. Collander Örebro Unknown
08.01.22 E. Kurtulus Halmstad Unknown
08.01.22 J. Nilsson Mjällby Free
01.01.22 A. Sjöberg Brage Unknown
01.01.22 D. Widgren Sirius Unknown
Трансфери Out
20.08.22 B. Engdahl Nordsjælland Free
01.02.22 A. Matko Olimpija Loan
11.08.22 A. Khalili Helsingborg Free
22.07.22 D. Widgren Sirius Unknown
17.07.22 A. Selmani H Be'er Sheva Unknown
12.07.22 B. Paulsen OB Unknown
01.07.22 W. Swedberg Celta Vigo € 5M
17.06.22 M. Lahdo AZ Unknown
09.01.22 S. Selin Hammarby TFF Loan
31.03.22 L. Bayéré Hammarby TFF Loan
31.03.22 K. Björklund Hammarby TFF Loan
21.03.22 A. Harabi Hammarby TFF Free
03.03.22 A. Sjöberg Olympic Free
26.02.22 V. Rodić Öster Free
31.01.22 A. Amoo Copenhagen Unknown
26.01.22 D. Ousted Midtjylland Free
08.01.22 A. Demirol Hammarby TFF Free
08.01.22 J. Mendes AIK Unknown
08.01.22 L. Hien Hammarby TFF Free
07.01.22 A. Ouattara Genk Unknown
01.01.22 D. Accam Nashville Unknown
01.01.22 Paulinho São José Free

Резултати

FT River Plate - Cerro Largo 1-2
FT Boston River - Defensor Sp. 4-2
08:00 Crvena zvezda - A. Lustenau ?-?
08:00 Botev Plovdiv - Spartak Moscow ?-?
08:00 Kolomna - Mashuk ?-?
08:00 Penza - Znamya Noginsk ?-?
08:00 Partizan - Horsens ?-?
09:00 Dynamo Makhachkala - Spartak Nalchik ?-?
10:00 Arka Gdynia - Stomil Olsztyn ?-?
10:00 Puszcza - KS Wieczysta Krakow ?-?
10:00 Viitorul Tg. Jiu - Corvinul Hunedoara ?-?
10:00 Skra - Odra Opole ?-?
10:30 Ham-Kam - KFUM Oslo ?-?
10:30 Perth RedStar - Olympic Kingsway ?-?
10:30 Stirling Macedonia - Perth SC ?-?
10:45 Bayern II - Stutt. Kickers ?-?
11:00 Hartberg - Bravo ?-?
11:30 Randers FC - Sonderjyske ?-?
12:00 Kryvbas - Struga ?-?
12:00 Midtjylland - Odense ?-?
12:00 Odd - Notodden ?-?
12:00 Rosenborg - Tromso ?-?
12:00 TPS - Jazz Pori ?-?
12:00 Wisla - LASK ?-?
12:00 Valerenga - Sarpsborg 08 ?-?
12:00 Makedonija GP - Beroe ?-?
12:00 Zaglebie Sosnowiec - Ruzomberok ?-?
12:00 Karaorman - Pelister ?-?
12:00 Domzale - Aluminij ?-?
12:00 CSKA Sofia - FC Astana ?-?
12:00 TPS - Atlantis ?-?
12:30 Cockburn City - Sorrento ?-?
12:30 Bayswater - Armadale ?-?
13:00 Brommapojkarna - Sirius ?-?
13:00 Brondby - Elfsborg ?-?
13:00 Partizan - CSKA Moscow ?-?
13:00 FK Vozdovac - Michalovce ?-?
13:00 Lillestrom - Sandefjord ?-?
13:00 Naestved - B.93 ?-?
13:00 Radnicki Nis - Metalist 1925 ?-?
13:00 Puszcza - Karpaty Krosno ?-?
13:00 Hebar - Kaspij Aktau ?-?
13:00 Prishtina - Lok. Plovdiv ?-?
13:00 Zhetysu Taldykorgan - Mladost ?-?
13:30 Unterhaching - Altach ?-?
14:00 Austria Vienna - First Vienna ?-?
14:00 Cork City - Dundalk ?-?
14:00 Fleetwood - Waterford ?-?
14:00 Malmo FF - Nordsjaelland ?-?
14:00 Podbrezova - L. Mikulas ?-?
14:00 Kyzylzhar - Yenisey ?-?
14:30 Shakhtar Donetsk - Koper ?-?
15:00 Dudelange - Ulsan Hyundai ?-?
16:00 Start - Flekkeroy ?-?
16:00 Asane - Brann ?-?
16:00 Bayern II - Bahlinger ?-?
16:00 Philadelphia Union - Minnesota United ?-?
16:00 Traiskirchen - Horn ?-?
16:00 Kristiansund - Brattvag ?-?
16:00 Trencin - Vyskov ?-?
16:30 Marchfeld - Floridsdorfer AC ?-?
17:00 Austria Vienna II - Neusiedl ?-?
17:00 Lafnitz - Stripfing ?-?
17:00 Weinland Gamlitz - Allerheiligen ?-?
17:00 Wiener Neustadt - Deutschkreutz ?-?
17:15 Tammeka - Levadia ?-?
17:30 Frohnhausen - SG Wattenscheid ?-?
17:30 Kapfenberg - Kalsdorf ?-?
17:30 Wiener Sport-Club - SV Donau ?-?
17:30 Vilzing - Neumarkt ?-?
18:00 Bryne - Mandalskameratene ?-?
18:00 Sandnes - Viking ?-?
18:00 Union Gurten - BW Linz ?-?
18:00 Heeslinger - BSV Rehden ?-?
Postp. Rodange - Nancy 0-0
18:30 Bremer - Hemelingen ?-?
18:30 Hohenems - Vaduz B ?-?
18:30 Cosmos Koblenz - SG 2000 Mulheim-Karlich ?-?
19:00 Los Angeles Galaxy - Charlotte ?-?
19:00 US Feulen - AS Wincrange ?-?
19:30 Athlone - Sligo Rovers ?-?
20:00 Royal Pari - Monagas ?-?
21:00 FC Cincinnati - Austin FC ?-?

Къде да заложим?

Bet365 Our Top Choice > Ревю
bwin €100 bonus! Ревю

Класирания Svenska Cupen - Qualification

# Отбор MP W D L GF GA GD P
Group 1
1Malmo FF3300122+109
2Varnamo32013306
3GAIS310226-43
4Angelholm300328-60
Group 2
1AIK321071+67
2Eskilsminne311114-34
3Orgryte310234-13
4Orebro302124-22
Group 3
1Djurgarden321051+47
2Brommapojkarna311135-24
3Brage310223-13
4Halmstad302123-12
Group 4
1Elfsborg3300164+129
2Degerfors3201117+46
3Sundsvall310278-13
4Skiljebo3003318-150
Group 5
1Hammarby3300122+109
2Hacken3201184+146
3Falkenberg310237-43
4Ytterhogdal3003121-200
Group 6
1Kalmar330061+59
2Sirius311154+14
3Trelleborg302134-12
4Sylvia301205-51
Group 7
1Norrkoping321072+57
2Varberg320132+16
3Oster302123-12
4Sollentuna301216-51
Group 8
1Goteborg312053+25
2Norrby312042+25
3Mjallby30303303
4Landskrona301226-41
5Akropolis00000000

Класирания Allsvenskan - Relegation

# Отбор MP W D L GF GA GD P
Allsvenskan
1Hacken30181026937+3264
2Djurgarden3017675525+3057
3Hammarby3016866027+3356
4Kalmar3015694127+1451
5AIK3014884536+950
6Elfsborg30131075535+2049
7Malmo FF30137104434+1046
8Goteborg30143134239+345
9Mjallby30111093333043
10Varnamo30910113447-1337
11Sirius3098133142-1135
12Norrkoping30810124042-234
13Degerfors30710133249-1731
14Varberg3087153157-2631
15Helsingborg3045212252-3017
16Sundsvall3042242880-5214

Hammarby като домакин

MP W D L GF GA GD
159 5137 13+24

Hammarby като Гост

MP W D L GF GA GD
157 3523 14+9

 

Обратно горе