english bulgarian

11:19 Sat, Sep 19, 2020

Inter

Stadio Giuseppe Meazza

Стадион

Име
Stadio Giuseppe Meazza
Град
Milano
Капацитет
80018
Адрес
Via Piccolomini 5

Inter Срещи

Дата Мач Резултат Първенство
21.09.19 AC Milan - Inter AC Milan - Inter 0 - 2 Italy Italy Serie A
25.09.19 Inter - Lazio Inter - Lazio 1 - 0 Italy Italy Serie A
28.09.19 Sampdoria - Inter Sampdoria - Inter 1 - 3 Italy Italy Serie A
02.10.19 Barcelona - Inter Barcelona - Inter 2 - 1 Europe Europe Champions League - Qual
06.10.19 Inter - Juventus Inter - Juventus 1 - 2 Italy Italy Serie A
20.10.19 Sassuolo - Inter Sassuolo - Inter 3 - 4 Italy Italy Serie A
23.10.19 Inter - Dortmund Inter - Dortmund 2 - 0 Europe Europe Champions League - Qual
26.10.19 Inter - Parma Inter - Parma 2 - 2 Italy Italy Serie A
29.10.19 Brescia - Inter Brescia - Inter 1 - 2 Italy Italy Serie A
02.11.19 Bologna - Inter Bologna - Inter 1 - 2 Italy Italy Serie A
05.11.19 Dortmund - Inter Dortmund - Inter 3 - 2 Europe Europe Champions League - Qual
09.11.19 Inter - Verona Inter - Verona 2 - 1 Italy Italy Serie A
23.11.19 Torino - Inter Torino - Inter 0 - 3 Italy Italy Serie A
27.11.19 Slavia Prague - Inter Slavia Prague - Inter 1 - 3 Europe Europe Champions League - Qual
01.12.19 Inter - Spal Inter - Spal 2 - 1 Italy Italy Serie A
06.12.19 Inter - AS Roma Inter - AS Roma 0 - 0 Italy Italy Serie A
10.12.19 Inter - Barcelona Inter - Barcelona 1 - 2 Europe Europe Champions League - Qual
15.12.19 Fiorentina - Inter Fiorentina - Inter 1 - 1 Italy Italy Serie A
21.12.19 Inter - Genoa Inter - Genoa 4 - 0 Italy Italy Serie A
06.01.20 Napoli - Inter Napoli - Inter 1 - 3 Italy Italy Serie A
11.01.20 Inter - Atalanta Inter - Atalanta 1 - 1 Italy Italy Serie A
19.01.20 Lecce - Inter Lecce - Inter 1 - 1 Italy Italy Serie A
26.01.20 Inter - Cagliari Inter - Cagliari 1 - 1 Italy Italy Serie A
02.02.20 Udinese - Inter Udinese - Inter 0 - 2 Italy Italy Serie A
16.02.20 Lazio - Inter Lazio - Inter 2 - 1 Italy Italy Serie A
20.02.20 Ludogorets - Inter Ludogorets - Inter 0 - 2 Europe Europe Europa League - Qualifi
27.02.20 Inter - Ludogorets Inter - Ludogorets 2 - 1 Europe Europe Europa League - Qualifi
24.06.20 Inter - Sassuolo Inter - Sassuolo 3 - 3 Italy Italy Serie A
28.06.20 Parma - Inter Parma - Inter 1 - 2 Italy Italy Serie A
01.07.20 Inter - Brescia Inter - Brescia 6 - 0 Italy Italy Serie A
05.07.20 Inter - Bologna Inter - Bologna 1 - 2 Italy Italy Serie A
09.07.20 Verona - Inter Verona - Inter 2 - 2 Italy Italy Serie A
13.07.20 Inter - Torino Inter - Torino 3 - 1 Italy Italy Serie A
16.07.20 Spal - Inter Spal - Inter 0 - 4 Italy Italy Serie A
19.07.20 AS Roma - Inter AS Roma - Inter 2 - 2 Italy Italy Serie A
22.07.20 Inter - Fiorentina Inter - Fiorentina 0 - 0 Italy Italy Serie A
25.07.20 Genoa - Inter Genoa - Inter 0 - 3 Italy Italy Serie A
28.07.20 Inter - Napoli Inter - Napoli 2 - 0 Italy Italy Serie A
01.08.20 Atalanta - Inter Atalanta - Inter 0 - 2 Italy Italy Serie A
05.08.20 Inter - Getafe Inter - Getafe 2 - 0 Europe Europe Europa League - Qualifi
10.08.20 Inter - Bayer Leverkusen Inter - Bayer Leverkusen 2 - 1 Europe Europe Europa League - Qualifi
17.08.20 Inter - Shakhtar Donetsk Inter - Shakhtar Donetsk 5 - 0 Europe Europe Europa League - Qualifi
21.08.20 Sevilla - Inter Sevilla - Inter 3 - 2 Europe Europe Europa League - Qualifi
15.09.20 Inter - Lugano Inter - Lugano 5 - 0 World World Club Friendly
18.09.20 Inter - Carrarese Inter - Carrarese Cancl. World World Club Friendly
19.09.20 Inter - Pisa Inter - Pisa World World Club Friendly
26.09.20 Inter - Fiorentina Inter - Fiorentina Italy Italy Serie A
30.09.20 Benevento - Inter Benevento - Inter Italy Italy Serie A
04.10.20 Lazio - Inter Lazio - Inter Italy Italy Serie A
18.10.20 Inter - AC Milan Inter - AC Milan Italy Italy Serie A
25.10.20 Genoa - Inter Genoa - Inter Italy Italy Serie A
01.11.20 Inter - Parma Inter - Parma Italy Italy Serie A
08.11.20 Atalanta - Inter Atalanta - Inter Italy Italy Serie A
22.11.20 Inter - Torino Inter - Torino Italy Italy Serie A
29.11.20 Sassuolo - Inter Sassuolo - Inter Italy Italy Serie A
06.12.20 Inter - Bologna Inter - Bologna Italy Italy Serie A
13.12.20 Cagliari - Inter Cagliari - Inter Italy Italy Serie A
16.12.20 Inter - Napoli Inter - Napoli Italy Italy Serie A
20.12.20 Inter - Spezia Inter - Spezia Italy Italy Serie A
23.12.20 Verona - Inter Verona - Inter Italy Italy Serie A
03.01.21 Inter - Crotone Inter - Crotone Italy Italy Serie A
06.01.21 Sampdoria - Inter Sampdoria - Inter Italy Italy Serie A
10.01.21 AS Roma - Inter AS Roma - Inter Italy Italy Serie A
17.01.21 Inter - Juventus Inter - Juventus Italy Italy Serie A
24.01.21 Udinese - Inter Udinese - Inter Italy Italy Serie A
31.01.21 Inter - Benevento Inter - Benevento Italy Italy Serie A
07.02.21 Fiorentina - Inter Fiorentina - Inter Italy Italy Serie A
14.02.21 Inter - Lazio Inter - Lazio Italy Italy Serie A
21.02.21 AC Milan - Inter AC Milan - Inter Italy Italy Serie A
28.02.21 Inter - Genoa Inter - Genoa Italy Italy Serie A
03.03.21 Parma - Inter Parma - Inter Italy Italy Serie A
07.03.21 Inter - Atalanta Inter - Atalanta Italy Italy Serie A
14.03.21 Torino - Inter Torino - Inter Italy Italy Serie A
21.03.21 Inter - Sassuolo Inter - Sassuolo Italy Italy Serie A
03.04.21 Bologna - Inter Bologna - Inter Italy Italy Serie A
11.04.21 Inter - Cagliari Inter - Cagliari Italy Italy Serie A
18.04.21 Napoli - Inter Napoli - Inter Italy Italy Serie A
21.04.21 Spezia - Inter Spezia - Inter Italy Italy Serie A
25.04.21 Inter - Verona Inter - Verona Italy Italy Serie A
02.05.21 Crotone - Inter Crotone - Inter Italy Italy Serie A
09.05.21 Inter - Sampdoria Inter - Sampdoria Italy Italy Serie A
12.05.21 Inter - AS Roma Inter - AS Roma Italy Italy Serie A
16.05.21 Juventus - Inter Juventus - Inter Italy Italy Serie A
23.05.21 Inter - Udinese Inter - Udinese Italy Italy Serie A

Отбор

Име Години P Мин. A L Влиза Излиза B Асис.
Вратари
1 S. Handanovič 36 G 3150 35 35 0 0 3 0 0 2 0 0
27 D. Padelli 34 G 270 3 3 0 0 34 0 0 0 0 1
35 F. Stankovic 18 G 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
I. Radu G
Защитници
2 D. Godín 34 D 1629 23 18 5 6 18 1 1 5 0 0
6 S. de Vrij 28 D 2830 34 32 2 2 5 4 3 5 0 0
A. Kolarov D
13 A. Ranocchia 32 D 525 7 5 2 1 32 0 0 3 0 0
15 A. Young 35 D 1186 18 13 5 6 5 4 4 1 0 0
18 K. Asamoah 31 D 639 8 7 1 1 16 0 1 1 0 0
29 Dalbert Henrique 27 D 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
31 L. Pirola 18 D 11 1 0 1 0 13 0 0 0 0 0
33 D. D'Ambrosio 32 D 1399 22 15 7 4 15 4 0 6 0 0
37 M. Škriniar 25 D 2628 32 30 2 2 4 0 0 8 1 0
95 A. Bastoni 21 D 1922 25 21 4 4 15 2 0 8 1 0
A. Hakimi D
Халфове
5 R. Gagliardini 26 M 1804 24 21 3 10 7 4 2 5 0 0
8 M. Vecino 29 M 1280 20 14 6 4 9 2 2 4 0 0
12 S. Sensi 25 M 727 12 9 3 7 6 3 2 2 0 0
I. Perišić M
23 N. Barella 23 M 2015 27 23 4 6 5 1 4 11 0 0
24 C. Eriksen 28 M 700 17 8 9 6 9 1 2 0 0 0
32 L. Agoume 18 M 65 3 0 3 0 24 0 0 1 0 0
R. Nainggolan M
77 M. Brozović 27 M 2703 32 30 2 4 3 3 6 9 0 0
87 A. Candreva 33 M 2000 32 24 8 15 12 5 7 5 0 0
João Mário M
Нападатели
7 A. Sánchez 31 A 917 22 10 12 5 16 4 8 3 1 0
9 R. Lukaku 27 A 2984 36 33 3 8 3 23 2 2 0 0
10 L. Martínez 23 A 2466 35 29 6 19 6 14 3 8 0 1
E. Salcedo A
30 S. Esposito 18 A 195 7 2 5 1 31 1 0 2 0 0
D. Males A
Треньор
A. Conte

Transfers

Дата Име Отбор Type
Трансфери In
16.09.20 D. Males Luzern 2.5M
08.09.20 A. Kolarov Roma € 1.5M
01.09.20 G. Vagiannidis Panathinaikos Unknown
01.09.20 E. Salcedo Verona Unknown
01.09.20 A. Bakayoko St. Gallen Unknown
01.09.20 A. Hakimi Real Madrid € 40M
01.09.20 I. Radu Parma Unknown
01.09.20 Dalbert Henrique Fiorentina Unknown
01.09.20 N. Barella Cagliari € 25M
01.09.20 S. Sensi Sassuolo Unknown
01.09.20 R. Nainggolan Cagliari Unknown
01.09.20 I. Perišić Bayern München Unknown
06.08.20 A. Sánchez Man Utd Unknown
02.08.20 A. Gravillon Ascoli Unknown
01.08.20 S. Longo Venezia Unknown
23.07.20 João Mário Lokomotiv M Unknown
28.01.20 C. Eriksen Tottenham € 20M
17.01.20 A. Young Man Utd Unknown
Трансфери Out
16.09.20 M. Ntube Pro Sesto Loan
16.09.20 Borja Valero Fiorentina Unknown
14.09.20 T. Schirò Carrarese Loan
14.09.20 D. Grassini Carrarese Loan
13.09.20 F. Bagheria Renate Loan
12.09.20 M. Souare Pennarossa Unknown
01.09.20 M. Di Gregorio Monza Loan
01.09.20 A. Pinamonti Genoa € 18M
01.09.20 Y. Karamoh Parma 8M
01.09.20 M. Icardi PSG € 50M
01.09.20 C. Biraghi Fiorentina Unknown
01.09.20 V. Moses Chelsea Unknown
31.08.20 Gabriel Brazão Real Oviedo Loan
15.01.20 L. Gavioli Ravenna Loan
24.01.20 V. Lazaro Newcastle Loan
08.08.20 X. Emmers Almere Loan
31.01.20 M. Pompetti Pisa Loan
31.01.20 F. Dimarco Verona Loan
31.01.20 S. Longo Venezia Loan
30.01.20 I. Radu Parma Loan
28.01.20 M. Politano Napoli Loan
27.01.20 Gabriel Barbosa Flamengo € 17M

Резултати

FT Lorca Deportiva - Mar Menor 0-1
FT Murcia - Hercules 2-1
FT SD Navarro CF - Marino de Luanco 0-1
FT Recreativo Huelva - Betis B 2-0
89' Arandina - Real Burgos CF 1-1
56' UE Rubi - Terrassa 0-1
62' Villarrubia - Linares 1-0
61' Caudal Deportivo - R. Oviedo B 2-0
15' Alfreton - Chesterfield 0-0
10' East Kilbride - Stranraer 1-0
12:30 Kidderminster - Wrexham ?-?
13:00 Kelty Hearts - Airdrieonians ?-?
13:00 Kettering - King’s Lynn ?-?
13:00 Glentoran - H&W Welders ?-?
13:00 Udinese - Spal ?-?
13:00 Montrose - Dundee FC ?-?
14:00 Bath - Yeovil ?-?
14:00 Ebbsfleet - Dover ?-?
14:00 FC Halifax - Boston Utd ?-?
Cancl. Marske - Spennymoor ?-?
14:00 Moyola - Ballyclare ?-?
14:00 Slough - Weymouth ?-?
14:00 St. Albans - Sutton ?-?
14:00 Torquay - Chippenham ?-?
14:00 Wealdstone - Dulwich Hamlet ?-?
14:00 AFC Telford - Notts Co ?-?
14:00 Eastleigh - Eastbourne Boro ?-?
14:00 Solihull Moors - Hereford ?-?
14:00 Albion Rovers - Caledonian Braves ?-?
14:00 Crusaders - Queens Univ. ?-?
14:00 Larne - Annagh ?-?
14:00 Portadown - Ards ?-?
14:00 L.R. Vicenza - Legnago Salus ?-?
14:00 Peterhead - Fraserburgh ?-?
14:00 Marske - City Of Liverpool ?-?
14:30 Padova - Reggiana ?-?
14:30 Panachaiki - Karaiskakis ?-?
14:45 Smyrnis - O. Volos ?-?
15:00 Ascoli - Matelica ?-?
15:00 Modena - Venezia ?-?
15:00 Atl. Madrid - Almeria ?-?
15:30 Numancia - SD Logrones ?-?
15:30 Empoli - Vis Pesaro ?-?
15:30 Spezia - Pistoiese ?-?
16:00 Inter - Pisa ?-?
16:00 Lazio - Benevento ?-?
16:00 Baleares - UCAM Murcia ?-?
16:00 Burgos CF - Ath Bilbao B ?-?
16:00 CE Europa - CE Manresa ?-?
16:00 CD Colunga - Real Aviles ?-?
16:00 Lorca FC - Minerva ?-?
16:00 La Virgen - Leonesa ?-?
16:00 Peralada - Llagostera ?-?
16:00 Lealtad - Racing Santander ?-?
16:00 - Sant Andreu ?-?
16:30 Guijuelo - Extremadura UD ?-?
16:30 Selaya - Cayon ?-?
17:00 Zaragoza - Girona ?-?
17:00 Barcelona - Elche ?-?
17:30 Prat - L Hospitalet ?-?
17:30 Alzira - Vilamarxant ?-?
18:30 La Roda - Elche CF Ilicitano B ?-?

Къде да заложим?

Bet365 Our Top Choice > Ревю
10Bet €100 bonus Ревю
Betfair Sign Up Now Ревю
Pinnacle Sign Up Now Ревю
Bet-at-home Get your bonus > Ревю
bwin £10 Free bet Ревю
Efbet €200 Bonus Ревю
1xbet €100 bonus Ревю

Класирания Champions League - Qualification

# Отбор MP W D L GF GA GD P
Group A
1PSG6510172+1516
2Real Madrid6321148+611
3Club Brugge6033412-83
4Galatasaray6024114-132
Group B
1Bayern Munich6600245+1918
2Tottenham Hotspur63121814+410
3Olympiakos Piraeus6114814-64
4Crvena Zvezda6105320-173
Group C
1Manchester City6420164+1214
2Atalanta6213812-47
3Shakhtar Donetsk6132813-56
4Dinamo Zagreb61231013-35
Group D
1Juventus6510124+816
2Atletico Madrid631285+310
3Bayer Leverkusen620459-46
4Lokomotiv Moscow6105411-73
Group E
1Liverpool6411138+513
2Napoli6330114+712
3Salzburg62131613+37
4Genk6015520-151
Group F
1Barcelona642094+514
2Borussia Dortmund631288+010
3Internazionale6213109+17
4Slavia Praha6024410-62
Group G
1RB Leipzig6321108+211
2Olympique Lyonnais622298+18
3Benfica62131011-17
4Zenit621379-27
Group H
1Valencia632197+211
2Chelsea6321119+211
3Ajax6312126+610
4Lille6015414-101

Класирания Europa League - Qualification

# Отбор MP W D L GF GA GD P
Group A
1Sevilla6501143+1115
2APOEL6312108+210
3Qarabag6123811-35
4F91 Dudelange6114818-104
Group B
1Malmö FF632186+211
2Copenhagen623154+19
3Dynamo Kyiv614177+07
4Lugano603325-33
Group C
1Basel6411124+813
2Getafe640284+412
3Krasnodar6303711-49
4Trabzonspor6015311-81
Group D
1LASK6411114+713
2Sporting CP6402117+412
3PSV6222912-38
4Rosenborg6015311-81
Group E
1Celtic6411106+413
2CFR Cluj640264+212
3Lazio620469-36
4Rennes611458-34
Group F
1Arsenal6321147+711
2Eintracht Frankfurt6303810-29
3Standard Liège6222810-28
4Vitoria Guimaraes6123710-35
Group G
1Porto631289-110
2Rangers623186+29
3Young Boys622287+18
4Feyenoord612379-25
Group H
1Espanyol6321124+811
2Ludogorets62221010+08
3Ferencvaros614157-27
4CSKA Moscow612339-65
Group I
1Gent6330117+412
2Wolfsburg632197+211
3Saint-Etienne604268-24
4Oleksandria6033610-43
Group J
1Istanbul Basaksehir631279-210
2Roma6231126+69
3Borussia M'gladbach622269-38
4Wolfsberger AC612378-15
Group K
1Sporting Braga6420159+614
2Wolverhampton Wanderers6411115+613
3Slovan Bratislava61141013-34
4Besiktas6105615-93
Group L
1Manchester United6411102+813
2AZ6231158+79
3Partizan62221010+08
4Astana6105419-153

Класирания Serie A

# Отбор MP W D L GF GA GD P
Serie A
1Spezia00000000
2Bologna00000000
3Genoa00000000
4Napoli00000000
5Udinese00000000
6Sassuolo00000000
7Crotone00000000
8Benevento00000000
9AS Roma00000000
10Inter00000000
11Juventus00000000
12Fiorentina00000000
13AC Milan00000000
14Sampdoria00000000
15Atalanta00000000
16Lazio00000000
17Cagliari00000000
18Torino00000000
19Parma00000000
20Verona00000000

Inter като домакин

MP W D L GF GA GD
00 000 0+0

Inter като Гост

MP W D L GF GA GD
00 000 0+0

Статистики

Обзор Общо Начало като Гост
Rank 9
Win 0 0 0
Draw 0 0 0
Lost 0 0 0
Goals for 0 0 0
Goals against 0 0 0
Clean sheet 0 0 0
Avg goals per game scored 0 0 0
Avg goals per game conceded 0 0 0
Avg first goal scored - - -
Avg first goal conceded - - -
Failed to score 0 0 0
Biggest victory - - -
Biggest defeat - - -

 

Обратно горе