english bulgarian

13:03 Sat, Jul 24, 2021

Mainz

Mainz

Info

Основан
1905
Държава
Germany
Първенства
Germany Dfb Pokal
Germany Bundesliga - Relegation
World Club Friendly
OPEL ARENA

Стадион

Име
OPEL ARENA
Град
Mainz
Капацитет
34034
Адрес
Eugen-Salomon-Straße 1

Mainz Срещи

Дата Мач Резултат Първенство
15.08.20 Mainz - Wurzburger Kickers Mainz - Wurzburger Kickers 6 - 0 World World Club Friendly
19.08.20 Mainz - Stuttgart Mainz - Stuttgart Cancl. World World Club Friendly
22.08.20 Mainz - Sandhausen Mainz - Sandhausen 0 - 1 World World Club Friendly
29.08.20 Hoffenheim - Mainz Hoffenheim - Mainz 2 - 1 World World Club Friendly
05.09.20 Eintracht Frankfurt - Mainz Eintracht Frankfurt - Mainz Cancl. World World Club Friendly
11.09.20 TSV Havelse - Mainz TSV Havelse - Mainz 1 - 5 Germany Germany Dfb Pokal
20.09.20 RB Leipzig - Mainz RB Leipzig - Mainz 3 - 1 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
26.09.20 Mainz - Stuttgart Mainz - Stuttgart 1 - 4 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
02.10.20 Union Berlin - Mainz Union Berlin - Mainz 4 - 0 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
08.10.20 Mainz - Karlsruher Mainz - Karlsruher 2 - 4 World World Club Friendly
17.10.20 Mainz - Bayer Leverkusen Mainz - Bayer Leverkusen 0 - 1 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
24.10.20 Mainz - B. Monchengladbach Mainz - B. Monchengladbach 2 - 3 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
31.10.20 Augsburg - Mainz Augsburg - Mainz 3 - 1 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
07.11.20 Mainz - Schalke Mainz - Schalke 2 - 2 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
22.11.20 Freiburg - Mainz Freiburg - Mainz 1 - 3 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
29.11.20 Mainz - Hoffenheim Mainz - Hoffenheim 1 - 1 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
05.12.20 Arminia Bielefeld - Mainz Arminia Bielefeld - Mainz 2 - 1 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
12.12.20 Mainz - FC Koln Mainz - FC Koln 0 - 1 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
15.12.20 Hertha Berlin - Mainz Hertha Berlin - Mainz 0 - 0 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
19.12.20 Mainz - Werder Bremen Mainz - Werder Bremen 0 - 1 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
23.12.20 Mainz - Bochum Mainz - Bochum 2 - 3 Germany Germany Dfb Pokal
03.01.21 Bayern Munich - Mainz Bayern Munich - Mainz 5 - 2 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
09.01.21 Mainz - Eintracht Frankfurt Mainz - Eintracht Frankfurt 0 - 2 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
16.01.21 Dortmund - Mainz Dortmund - Mainz 1 - 1 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
19.01.21 Mainz - Wolfsburg Mainz - Wolfsburg 0 - 2 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
23.01.21 Mainz - RB Leipzig Mainz - RB Leipzig 3 - 2 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
29.01.21 Stuttgart - Mainz Stuttgart - Mainz 2 - 0 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
06.02.21 Mainz - Union Berlin Mainz - Union Berlin 1 - 0 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
13.02.21 Bayer Leverkusen - Mainz Bayer Leverkusen - Mainz 2 - 2 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
20.02.21 B. Monchengladbach - Mainz B. Monchengladbach - Mainz 1 - 2 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
28.02.21 Mainz - Augsburg Mainz - Augsburg 0 - 1 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
05.03.21 Schalke - Mainz Schalke - Mainz 0 - 0 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
13.03.21 Mainz - Freiburg Mainz - Freiburg 1 - 0 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
21.03.21 Hoffenheim - Mainz Hoffenheim - Mainz 1 - 2 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
25.03.21 Mainz - Nurnberg Mainz - Nurnberg 2 - 2 World World Club Friendly
03.04.21 Mainz - Arminia Bielefeld Mainz - Arminia Bielefeld 1 - 1 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
11.04.21 FC Koln - Mainz FC Koln - Mainz 2 - 3 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
21.04.21 Werder Bremen - Mainz Werder Bremen - Mainz 0 - 1 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
24.04.21 Mainz - Bayern Munich Mainz - Bayern Munich 2 - 1 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
03.05.21 Mainz - Hertha Berlin Mainz - Hertha Berlin 1 - 1 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
09.05.21 Eintracht Frankfurt - Mainz Eintracht Frankfurt - Mainz 1 - 1 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
16.05.21 Mainz - Dortmund Mainz - Dortmund 1 - 3 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
22.05.21 Wolfsburg - Mainz Wolfsburg - Mainz 2 - 3 Germany Germany Bundesliga - Relegatio
09.07.21 Mainz - Wurzburger Kickers Mainz - Wurzburger Kickers 2 - 1 World World Club Friendly
23.07.21 Liverpool - Mainz Liverpool - Mainz 1 - 0 World World Club Friendly

Отбор

Име Години P Мин. A L Влиза Излиза B Асис.
Вратари
37 F. Dahmen 23 G 270 3 3 0 0 31 0 0 0 0 0
33 O. Hanin 23 G 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
41 M. Liesegang 21 G 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
L. Rieß G
27 R. Zentner 26 G 2790 31 31 0 0 0 0 0 2 0 0
Защитници
16 S. Bell 29 D 1272 16 16 0 7 4 1 1 6 0 0
18 D. Brosinski 33 D 1431 21 16 5 6 13 2 1 0 0 0
42 A. Hack 27 D 1365 21 14 7 1 19 1 0 2 0 0
15 L. Kilian 21 D 379 6 4 2 0 13 0 0 1 0 0
Anderson Lucoqui D
3 Aarón Martín 24 D 261 5 3 2 1 4 0 0 0 0 0
J. Meier D
D. Nemeth D
19 M. Niakhate 25 D 2867 32 32 0 0 0 3 1 9 1 0
4 J. St. Juste 24 D 2880 32 32 0 0 0 0 1 4 0 0
S. Widmer D
Халфове
35 L. Barreiro 21 M 2314 29 27 2 14 6 2 2 5 0 0
5 J. Boëtius 27 M 2072 31 23 8 15 11 2 4 5 0 0
20 E. Fernandes 25 M 840 14 9 5 5 8 0 1 1 0 0
31 D. Kohr 27 M 1267 17 14 3 2 3 1 1 3 0 0
26 P. Nebel 18 M 47 4 0 4 0 7 0 0 0 0 0
24 M. Papela 20 M 1 1 0 1 0 5 0 0 0 0 0
17 K. Stöger 27 M 528 19 4 15 3 24 3 0 3 0 0
25 N. Tauer 20 M 64 5 0 5 0 10 0 0 0 0 0
Нападатели
29 J. Burkardt 21 A 1376 29 16 13 15 15 2 0 0 0 0
21 K. Onisiwo 29 A 1843 31 19 12 12 12 4 0 2 0 0
28 Ádám Szalai 33 A 732 18 8 10 8 13 1 0 1 0 0
Треньор
B. Svensson

Аут

Име Начална дата Край
K. Stöger Knock 17.05.21
R. Zentner Abdominal Strain 10.05.21
L. Kilian Thigh Muscle Strain 04.04.21

Transfers

Дата Име Отбор Type
Трансфери In
09.07.21 S. Widmer Basel € 2.5M
01.07.21 J. Meier Dresden Unknown
01.07.21 Anderson Lucoqui Bielefeld Free
01.07.21 Aarón Martín Celta Vigo Unknown
01.07.21 Ji Dong-Won Braunschweig Unknown
01.02.21 R. Glatzel Cardiff Loan
22.01.21 D. da Costa Frankfurt Loan
18.01.21 D. Kohr Frankfurt Loan
Трансфери Out
29.01.21 Ji Dong-Won Braunschweig Loan
01.07.21 E. Eyibil Antalyaspor Free
04.01.21 I. Abass Twente Loan
01.07.21 F. Müller Stuttgart € 5M
01.07.21 P. Malong Olympiakos € 1.8M
01.07.21 L. Öztunali Union Berlin Free
01.07.21 D. da Costa Frankfurt Unknown
01.07.21 P. Mwene PSV Free
01.07.21 D. Latza Schalke Free
30.06.21 R. Glatzel Cardiff Unknown
10.06.21 M. Mustapha Admira Loan
21.01.21 J. Mateta Crystal Palace Loan
18.01.21 D. Lavalée Sint-Truiden Loan
04.01.21 Aarón Martín Celta Vigo Loan

Резултати

FT Bolnisi - Rustavi 3-0
FT GKS Jastrzebie - Tychy 2-5
FT Getafe - Atromitos 3-0
FT Nyiregyhaza - Balmazujvarosi 2-1
FT Benesov - Bohemians 1905 B 2-3
FT Bucovina Radauti - Poli Iasi 1-4
FT Espanyol - Rayo Vallecano 0-2
FT Jarun - Karlovac 2-1
FT Steaua Bucuresti - Unirea Constanta 3-0
FT Vranov - Snina 2-1
FT Al Ain - UCAM Murcia 0-1
FT FC Hermannstadt - Viitorul Selimbar 1-1
FT Bicskei - Ivancsa 1-3
FT Ripensia Timisoara - ASU Poli Timisoara 0-2
FT Zapresic - Maksimir 3-0
FT Unirea Dej - Gloria Bistrita 2-0
08:00 Penzugyor - Gardony Varosi ?-?
08:00 Tallya - Gesztely ?-?
08:00 Ujpest II - BKV Elore ?-?
08:00 Andrashida - Illes Akademia U19 ?-?
08:00 Gyor II - Papai Perutz ?-?
FT Csornai - Mosonmagyarovari TE 0-3
FT Ceahlaul - Foresta Suceava 2-2
FT Pawlowice - Bielsko-Biala 0-1
FT S. Rzeszow - Siarka Tarnobrzeg 3-1
FT Kromeriz - Zlin B 3-0
FT Sesvete - Kustosija 0-1
FT Komaromi VSE - MTK Budapest II 2-1
FT Lohne - Oldenburg 2-3
FT Paks - Budafoki 2-0
FT Brest - Nantes 1-3
09:00 Stuttgart II - Bahlinger ?-?
FT Skra - Gornik Z. 2 4-0
FT R. Sociedad B - Eibar 1-2
FT Elana Torun - Ol. Grudziadz 1-1
FT Hutnik Krakow - Polonia Bytom 1-1
FT Socuellamos - Linares 1-4
FT Cham - Thalwil 10-0
FT Rosice - Zbrojovka Brno B 1-1
FT Stomil Olsztyn - Ostroda 2-0
FT Sokolov - Chomutov 1-0
FT Legionowo - Swit 0-0
FT Osasuna - Burgos CF 2-0
09:30 Neu-Isenburg - Offenbach U19 ?-?
FT Ath Bilbao B - Mirandes 0-1
FT Osasuna B - SD Logrones 1-0
FT Amorebieta - Logrones 1-1
FT KKS Kalisz - Chojniczanka 1-0
FT Lusitania FC - Valadares Gaia 1-1
10:00 Skive IK - VSK Aarhus ?-?
FT Widzew Lodz - Grodzisk M. 2-0
FT Den Bosch - Maastricht 1-2
FT B.93 - FA 2000 4-0
FT Bronshoj - Roskilde 0-4
FT Hillerod - BK Frem 1-1
10:00 Middelfart - Hellerup ?-?
FT Radomiak Radom - GKS Belchatow 2-1
Cancl. Birmingham - Salford ?-?
In Progress Jong Volendam - Jong AZ 6-1
FT GKS Katowice - Goczalkowice Zdroj 3-0
FT Heracles - Nijmegen 0-1
FT Lens - Reims 2-1
FT Willem II - Lierse K. 4-1
FT Hull - Mansfield 1-2
11:00 AB Copenhagen - Naestved ?-?
FT Porz - Duren 2-2
FT West D. & C. - Altrincham 1-0
11:00 Petershagen - Fortuna Biesdorf ?-?
74' Bromley - Ebbsfleet 3-0
78' Cleethorpes - Grantham 1-0
HT Cardiff - Exeter 1-1
Cancl. Empor Berlin - Mahlsdorf ?-?
HT Grimsby - Rotherham 0-0
12:00 Kassel - Fulda-Lehnerz ?-?
HT Norderstedt - Greifswald 1-0
46' Oldham - Burnley 0-0
Cancl. Sheffield Wed - Wrexham 0-0
HT St Johnstone - Fleetwood 0-0
12:00 Blau Weiss Berlin - Bischofswerdaer ?-?
HT Wuppertaler - Germania Ratingen 1-0
45' Bedford - Wealdstone 1-1
In Progress Hoffenheim - Greuther Furth 1-2
46' Leamington - Forest Green 0-0
Cancl. Jong Utrecht - G.A. Eagles ?-?
HT Den Haag - Twente 1-0
HT Graafschap - Telstar 2-0
12:00 Jong PSV - Schalke II ?-?
46' ASC 09 Dortmund - Oberhausen 0-2
48' Lippstadt - Holzwickeder SC 2-1
HT FC Monheim - Vohwinkel 2-0
33' Bristol City - MK Dons 1-0
31' Zwolle - Cambuur 0-0
30' Offenbach - Bergisch Gladbach 2-0
Cancl. Einheit Zepernick - Fortuna Biesdorf ?-?
13:00 Horndean - Bognor Regis ?-?
1' Reading - Charlton 0-0
2' Homberg - TVD Velbert 0-0
13:00 Siegen - TUS Dietkirchen ?-?
13:00 BSV Rehden - Preussen Munster ?-?
13:00 Cliftonville - Newry City ?-?
13:00 Monza - Pro Sesto ?-?
1' Delmenhorst - Bremer 0-0
13:00 Friesdorf - SG 2000 Mulheim-Karlich ?-?
13:00 Barnet - Peterborough ?-?
13:30 B. Monchengladbach - Metz ?-?
14:00 Celtic - West Ham ?-?
14:00 Brighouse Town - Matlock ?-?
14:00 AFC Telford - Notts Co ?-?
14:00 Ashton Utd - Altrincham ?-?
14:00 Avro - Oldham ?-?
14:00 Barrow - Bolton ?-?
14:00 Bath - Gloucester ?-?
14:00 Chatham - Welling ?-?
14:00 Chorley - Dorking ?-?
14:00 Dartford - AFC Wimbledon ?-?
14:00 Dortmund - Ath Bilbao ?-?
14:00 Dover - Folkestone ?-?
14:00 East Grinstead - Crawley ?-?
14:00 Haringey - Oxford City ?-?
14:00 Hornchurch - Dag & Red ?-?
14:00 Ipswich - Crystal Palace ?-?
14:00 Maidstone - Southend ?-?
14:00 Needham Market - Brightlingsea ?-?
14:00 Northampton - Birmingham ?-?
14:00 Peterborough Sports - Mickleover ?-?
14:00 QPR - Manchester Utd ?-?
14:00 Rushall - Stafford ?-?
14:00 Watford - West Brom ?-?
14:00 Harrogate - Sunderland ?-?
14:00 Burton - Leicester ?-?
14:00 Union Berlin - Nice ?-?
14:00 AFC Fylde - Rochdale ?-?
14:00 Banbury - Solihull Moors ?-?
14:00 Bristol Rovers - Swansea ?-?
14:00 Carlisle - Blackpool ?-?
14:00 Cheltenham - Coventry ?-?
14:00 Crusaders - H&W Welders ?-?
14:00 Salford - Derby ?-?
14:00 Hildesheim - Hagen/Uthlede ?-?
14:00 Met. Police - Eastleigh ?-?
14:00 Poole - Torquay ?-?
14:00 Radcliffe - Chester ?-?
14:00 Ramsbottom - Bury AFC ?-?
14:00 Chelmsford - Boreham Wood ?-?
14:00 Colchester - Gillingham ?-?
14:00 Crewe - Nottingham ?-?
14:00 L.R. Vicenza - Cagliari ?-?
14:00 Luton - Portsmouth ?-?
14:00 Maidenhead - Leyton Orient ?-?
14:00 Stratford - Yeovil ?-?
14:00 Tavistock - Plymouth ?-?
14:00 Warrington - Tranmere ?-?
14:00 Weymouth - Swindon ?-?
14:00 Stoke - Aston Villa ?-?
14:00 Bradford City - Blackburn ?-?
14:00 Scunthorpe - Hull ?-?
14:00 Wolfsburg - Monaco ?-?
14:00 Rouen - Caen II ?-?
14:00 Basford - Leek ?-?
14:00 East Thurrock - Concord ?-?
14:00 Eastbourne Boro - Kingstonian ?-?
14:00 Frome - Yate Town ?-?
14:00 Hyde - Bradford PA ?-?
14:00 Kidderminster - Walsall ?-?
14:00 Shepshed - Sheffield FC ?-?
14:00 Stalybridge - Curzon Ashton ?-?
14:00 Ware - Royston ?-?
14:00 Kleczew - KKS Kalisz ?-?
14:00 SG Wattenscheid - Luner SV ?-?
14:00 Accrington - Preston ?-?
14:00 Sheerwater - Woking ?-?
14:00 Nantwich - Whitchurch Alport ?-?
14:00 Blyth - South Shields ?-?
14:30 Bayern Munich - Ajax ?-?
14:30 Bologna - FeralpiSalo ?-?
14:30 Guingamp II - Cholet ?-?
15:00 Lorient - Bordeaux ?-?
15:00 Eintracht Frankfurt - Strasbourg ?-?
15:00 Ohrid - Rabotnicki ?-?
Cancl. Renova - Egnatia Rrogozhine ?-?
15:00 Kit Go Pehchevo - Sloga Vinica ?-?
15:00 Westerlo - OFI Crete ?-?
15:00 Angers - Troyes ?-?
15:00 Red Star - UNFP ?-?
15:00 Podbeskidzie - Garbarnia ?-?
Cancl. Fenerbahce - Udinese ?-?
15:00 Villefranche - Stade Nyonnais ?-?
15:00 Pisa - Cremonese ?-?
15:00 Spezia - Lecce ?-?
15:00 AC Milan - Modena ?-?
15:00 Legnica - Chrobry Glogow ?-?
15:00 FC Koln - Elversberg ?-?
15:00 Gyor - Kisvarda ?-?
15:00 Verona - Virtus Verona ?-?
15:00 Bochum - Torino ?-?
15:00 Zapy - Plzen B ?-?
15:00 Rapperswil - YF Juventus ?-?
15:00 Perugia - Montevarchi Calcio ?-?
15:00 Wiener Viktoria - Stadlau ?-?
Cancl. Reggina - Sambenedettese ?-?
15:00 DVTK - Al-Hazem ?-?
15:30 Sasa - Detonit Junior ?-?
Cancl. Belasica - Kozuv Gevgelija ?-?
15:30 Parma - Trento ?-?
15:30 Napoli - Pro Vercelli ?-?
15:30 Brescia - Renate ?-?
15:30 Bovinghausen - Haltern ?-?
15:30 Marsonia - Cibalia ?-?
15:30 IMT Novi Beograd - Al Feiha ?-?
16:00 St Etienne - Clermont ?-?
16:00 Overijse - RWDM ?-?
16:00 Petegem - Deinze ?-?
16:00 Trabzonspor - Basaksehir ?-?
Cancl. Orleans - Laval ?-?
16:00 Le Mans - Versailles ?-?
16:00 Levante - Rennes ?-?
16:00 Utrecht - Volos ?-?
16:00 Sutton - Aldershot ?-?
16:00 Aris - Hapoel Jerusalem ?-?
16:00 Juventus - Cesena ?-?
16:00 Sassuolo - Sudtirol ?-?
16:00 Vitesse - Lommel SK ?-?
16:00 Videm - Beltinci ?-?
16:00 Sirens - Floriana ?-?
16:00 Hamrun - Balzan ?-?
16:00 Jeunesse Esch - Hesperange ?-?
16:00 KF Tirana - Egnatia Rrogozhine ?-?
16:00 Macva - Backa ?-?
16:30 Rangers - Brighton ?-?
17:00 Alaves - Real Sociedad ?-?
17:00 Barcelona - Girona ?-?
17:00 Racing Club Villalbes - Dep. La Coruna ?-?
17:00 Valencia - Cartagena ?-?
Cancl. Paris SG - Genoa ?-?
17:00 Betis - Wolves ?-?
17:00 Malaga - Sevilla FC B ?-?
17:00 Zalaegerszegi - AEK Larnaca ?-?
17:00 Petrolul - Concordia ?-?
17:00 Real Aviles - R. Oviedo ?-?
17:00 Paris SG - Orleans ?-?
17:30 Heist - St. Liege U21 ?-?
17:30 Recreativo Huelva - Betis B ?-?
Cancl. Honved - Villarreal ?-?
18:00 CD Badajoz - Benfica B ?-?
18:00 Ibiza - Mallorca ?-?
18:00 Almansa - Albacete ?-?
18:30 Algeciras - Cadiz CF ?-?
19:00 Braga - Ferreira ?-?
19:00 Elche - Zaragoza ?-?
20:30 Extremadura UD - FC Porto B ?-?

Къде да заложим?

Bet365 Our Top Choice > Ревю
10Bet €100 bonus Ревю
Pinnacle Sign Up Now Ревю
Bet-at-home Get your bonus > Ревю
bwin €100 bonus! Ревю
1xbet €100 bonus Ревю

Класирания Bundesliga - Relegation

# Отбор MP W D L GF GA GD P
Bundesliga
1Union Berlin00000000
2Eintracht Frankfurt00000000
3Bayern Munich00000000
4Bayer Leverkusen00000000
5Wolfsburg00000000
6Hertha Berlin00000000
7Bochum00000000
8Dortmund00000000
9Arminia Bielefeld00000000
10B. Monchengladbach00000000
11Hoffenheim00000000
12FC Koln00000000
13Mainz00000000
14Freiburg00000000
15Greuther Furth00000000
16Augsburg00000000
17Stuttgart00000000
18RB Leipzig00000000

Mainz като домакин

MP W D L GF GA GD
00 000 0+0

Mainz като Гост

MP W D L GF GA GD
00 000 0+0

Статистики

Обзор Общо Начало като Гост
Rank 14
Win 0 0 0
Draw 0 0 0
Lost 0 0 0
Goals for 0 0 0
Goals against 0 0 0
Clean sheet 0 0 0
Avg goals per game scored 0 0 0
Avg goals per game conceded 0 0 0
Avg first goal scored - - -
Avg first goal conceded - - -
Failed to score 0 0 0
Biggest victory - - -
Biggest defeat - - -

 

Обратно горе