english bulgarian

16:30 Tue, Jul 7, 2020

Narva

Narva

Info

Основан
1979
Държава
Estonia
Първенства
Europe Europa League - Play Offs
Estonia Meistriliiga
Estonia Estonian Cup
Kreenholmi Staadion

Стадион

Име
Kreenholmi Staadion
Град
Narva
Капацитет
2200
Адрес
26. Juuli tn 4

Narva Срещи

Дата Мач Резултат Първенство
27.07.19 Maardu - Narva Maardu - Narva 1 - 3 Estonia Estonia Meistriliiga
03.08.19 Paide - Narva Paide - Narva 1 - 0 Estonia Estonia Meistriliiga
10.08.19 Narva - Levadia Narva - Levadia 1 - 3 Estonia Estonia Meistriliiga
24.08.19 Narva - Flora Narva - Flora 0 - 1 Estonia Estonia Meistriliiga
31.08.19 Tallinna Kalev - Narva Tallinna Kalev - Narva 0 - 3 Estonia Estonia Meistriliiga
14.09.19 Kalju - Narva Kalju - Narva 2 - 2 Estonia Estonia Meistriliiga
21.09.19 Levadia - Narva Levadia - Narva 1 - 0 Estonia Estonia Meistriliiga
25.09.19 Kuressaare - Narva Kuressaare - Narva 1 - 3 Estonia Estonia Estonian Cup
29.09.19 Narva - Paide Narva - Paide 0 - 1 Estonia Estonia Meistriliiga
05.10.19 Flora - Narva Flora - Narva 1 - 0 Estonia Estonia Meistriliiga
19.10.19 Narva - Maardu Narva - Maardu 5 - 2 Estonia Estonia Meistriliiga
22.10.19 Narva - Eston Villa II Narva - Eston Villa II 21 - 0 Estonia Estonia Estonian Cup
02.11.19 Narva - Tallinna Kalev Narva - Tallinna Kalev 2 - 0 Estonia Estonia Meistriliiga
09.11.19 Kuressaare - Narva Kuressaare - Narva 0 - 1 Estonia Estonia Meistriliiga
11.01.20 Narva - Kalju Narva - Kalju 0 - 3 World World Club Friendly
18.01.20 Narva - Tallinna Kalev Narva - Tallinna Kalev 1 - 1 World World Club Friendly
25.01.20 Tammeka - Narva Tammeka - Narva 5 - 0 World World Club Friendly
02.02.20 Flora - Narva Flora - Narva 0 - 0 World World Club Friendly
07.02.20 Narva - Levadia Narva - Levadia 1 - 1 World World Club Friendly
12.02.20 Narva - Nomme Kalju II Narva - Nomme Kalju II 4 - 0 World World Club Friendly
16.02.20 Narva - Kuressaare Narva - Kuressaare 1 - 1 World World Club Friendly
22.02.20 Narva - Tulevik Narva - Tulevik 0 - 1 World World Club Friendly
01.03.20 Flora - Narva Flora - Narva 2 - 0 Estonia Estonia Super Cup
07.03.20 Narva - Kalju Narva - Kalju 0 - 1 Estonia Estonia Meistriliiga
10.03.20 Kalju - Narva Kalju - Narva 1 - 2 Estonia Estonia Estonian Cup
20.05.20 Tallinna Kalev - Narva Tallinna Kalev - Narva 1 - 1 Estonia Estonia Meistriliiga
24.05.20 Narva - Flora Narva - Flora 2 - 3 Estonia Estonia Meistriliiga
30.05.20 Kuressaare - Narva Kuressaare - Narva 3 - 2 Estonia Estonia Meistriliiga
03.06.20 Narva - Tulevik Narva - Tulevik 0 - 2 Estonia Estonia Meistriliiga
06.06.20 Legion - Narva Legion - Narva 0 - 0 Estonia Estonia Meistriliiga
14.06.20 Paide - Narva Paide - Narva 2 - 1 Estonia Estonia Meistriliiga
17.06.20 Narva - Tammeka Narva - Tammeka 0 - 1 Estonia Estonia Meistriliiga
20.06.20 Narva - Tallinna Kalev Narva - Tallinna Kalev 4 - 1 Estonia Estonia Estonian Cup
27.06.20 Narva - Levadia Narva - Levadia 4 - 4 Estonia Estonia Meistriliiga
30.06.20 Flora - Narva Flora - Narva 3 - 1 Estonia Estonia Meistriliiga
04.07.20 Flora - Narva Flora - Narva 2 - 1 Estonia Estonia Estonian Cup
08.07.20 Narva - Paide Narva - Paide Estonia Estonia Meistriliiga
11.07.20 Tulevik - Narva Tulevik - Narva Estonia Estonia Meistriliiga

Отбор

Име Години P Мин. A L Влиза Излиза B Асис.
Вратари
1 A. Vaikla 23 G 720 8 8 0 0 1 0 1 0 0
33 N. Jegorov 19 G 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
88 A. Matrossov 29 G 90 1 1 0 0 8 0 0 0 0
Защитници
2 N. Savenkov 21 D 393 6 4 2 0 4 0 0 0 0
4 A. Ivanjušin 24 D 810 9 9 0 0 0 0 2 0 0
5 R. Nesterovski 31 D 630 7 7 0 0 1 1 5 0 0
11 M. Tšerezov 19 D 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0
12 O. Appiah 30 D 320 4 4 0 1 0 0 1 0 0
16 S. Kondrattsev 18 D 180 2 2 0 0 3 0 0 0 0
21 V. Plotnikov 30 D 309 8 3 5 3 5 0 2 0 0
23 M. Käos 22 D 136 2 2 0 1 5 0 0 0 0
Халфове
8 S. Tounkara 28 M 667 8 8 0 1 0 2 1 1 0
10 A. Zakarlyuka 25 M 600 7 7 0 2 0 2 0 0 0
17 A. Škinjov 24 M 720 8 8 0 0 0 0 3 0 0
18 R. Sobtšenko 26 M 527 7 6 1 4 2 1 4 0 0
19 I. Elysée 30 M 707 8 8 0 1 0 0 5 1 0
71 A. Kovaltšuk 19 M 69 4 0 4 0 7 0 0 0 0
77 D. Polyakov 28 M 135 2 2 0 1 0 0 0 0 0
Нападатели
7 N. Novruzov 27 A 587 9 7 2 1 2 1 1 0 1
9 R. Saar 19 A 44 3 0 3 0 9 0 1 0 0
13 N. Mihhailov 18 A 462 8 5 3 3 3 0 3 0 0
14 A. Stepanov 18 A 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
27 A. Jurõšev 19 A 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
99 G. Chinedu 22 A 706 9 8 1 3 1 3 3 0 0
Треньор
O. Kurochkin

Transfers

Дата Име Отбор Type
Трансфери In
05.03.20 G. Chinedu Olimpik D Loan
27.02.20 S. Tounkara Zira Unknown
26.02.20 R. Sobtšenko Kalju Unknown
21.02.20 N. Novruzov Dinamo-Auto Free
18.02.20 A. Vaikla Norrköping Free
17.02.20 M. Käos Levadia Loan
04.02.20 A. Ivanjušin Kalju Loan
31.01.20 R. Saar K-Järve Unknown
31.01.20 O. Appiah Valmiera/BSS Free
Трансфери Out
31.07.20 G. Chinedu Olimpik D Unknown
22.02.20 M. Beneta Z Sosnowiec Free
23.01.20 J. Kasparavičius Banga Free
22.01.20 E. McWoods ZTE Free
01.01.20 V. Mihhailov Maardu Unknown
01.01.20 E. Golovljov Tallinna Kalev Free
01.01.20 J. Saliste Paide Free
01.01.20 T. Tamberg Tallinna Kalev Free
01.01.20 M. Meerits Kalju Free

Резултати

16:30 Kalju - Kuressaare ?-?

Къде да заложим?

Bet365 Our Top Choice > Ревю
10Bet €100 bonus Ревю
Betfair Sign Up Now Ревю
Pinnacle Sign Up Now Ревю
Bet-at-home Get your bonus > Ревю
bwin £10 Free bet Ревю
Efbet €200 Bonus Ревю
1xbet €100 bonus Ревю

Класирания Europa League - Play Offs

# Отбор MP W D L GF GA GD P
Group A
1Sevilla6501143+1115
2APOEL6312108+210
3Qarabag6123811-35
4F91 Dudelange6114818-104
Group B
1Malmö FF632186+211
2Copenhagen623154+19
3Dynamo Kyiv614177+07
4Lugano603325-33
Group C
1Basel6411124+813
2Getafe640284+412
3Krasnodar6303711-49
4Trabzonspor6015311-81
Group D
1LASK6411114+713
2Sporting CP6402117+412
3PSV6222912-38
4Rosenborg6015311-81
Group E
1Celtic6411106+413
2CFR Cluj640264+212
3Lazio620469-36
4Rennes611458-34
Group F
1Arsenal6321147+711
2Eintracht Frankfurt6303810-29
3Standard Liège6222810-28
4Vitoria Guimaraes6123710-35
Group G
1Porto631289-110
2Rangers623186+29
3Young Boys622287+18
4Feyenoord612379-25
Group H
1Espanyol6321124+811
2Ludogorets62221010+08
3Ferencvaros614157-27
4CSKA Moscow612339-65
Group I
1Gent6330117+412
2Wolfsburg632197+211
3Saint-Etienne604268-24
4Oleksandria6033610-43
Group J
1Istanbul Basaksehir631279-210
2Roma6231126+69
3Borussia M'gladbach622269-38
4Wolfsberger AC612378-15
Group K
1Sporting Braga6420159+614
2Wolverhampton Wanderers6411115+613
3Slovan Bratislava61141013-34
4Besiktas6105615-93
Group L
1Manchester United6411102+813
2AZ6231158+79
3Partizan62221010+08
4Astana6105419-153

Класирания Meistriliiga

# Отбор MP W D L GF GA GD P
Meistriliiga
1Flora10910286+2228
2Paide107032311+1221
3Nomme Kalju10613206+1419
4FCI Levadia105322115+618
5Tulevik105051519-415
6Kuressaare104151017-713
7Tammeka10325714-711
8Tallinna Kalev10226624-188
9Legion10136312-96
10Trans100371120-93

Narva като домакин

MP W D L GF GA GD
50 146 11-5

Narva като Гост

MP W D L GF GA GD
50 235 9-4

Статистики

Обзор Общо Начало като Гост
Rank 10
Win 0 0 0
Draw 3 1 2
Lost 6 4 2
Goals for 10 6 4
Goals against 17 11 6
Clean sheet 1 0 1
Avg goals per game scored 1.11 1.20 1.00
Avg goals per game conceded 1.89 2.20 1.50
Avg first goal scored 14m 8m 18m
Avg first goal conceded 32m 24m 45m
Failed to score 4 3 1
Biggest victory - - -

Отбелязване на гол по минути

Период Процент брой голове
0-15' 50.0% 5
15-30' 10.0% 1
30-45' 20.0% 2
45-60' 10.0% 1
60-75' 0.0% 0
75-90' 10.0% 1

 

Обратно горе