english bulgarian

19:17 Wed, Apr 8, 2020

Завършили срещи на Типстъри

Дата Час Мач Прогноза Коеф. Залог Резултат Печалба типстър
08.04 16:30 Football Brest - Shakhtyor Soligorsk X +200 8 2-0 -8.00 mgpld11
08.04 16:30 Football Brest - Shakhtyor Soligorsk 1X -250 1 2-0 +0.40 neimarakis
08.04 16:30 Football Brest - Shakhtyor Soligorsk Under 1.5 +150 10 2-0 -10.00 zhinfuncvn
08.04 14:30 Football Slavia Mozyr - BATE 1 (1st Half) +300 6 1-0 +18.00 mgpld11
08.04 14:30 Football Slavia Mozyr - BATE Dnb 2 -175 1 1-0 -1.00 neimarakis
08.04 14:30 Football Slavia Mozyr - BATE Over 2.0 -222 1 1-0 -1.00 hanibal
08.04 14:30 Football Slavia Mozyr - BATE X +230 8 1-0 -8.00 zhinfuncvn
08.04 14:30 Football Slavia Mozyr - BATE 1 (+1 AH) -238 10 1-0 +4.20 Geri24
08.04 08:15 Ice hockey Broneboytsy - Reaktivatori 2 +125 10 3-4 +12.50 zhinfuncvn
07.04 19:35 Ice hockey Chetyre Ronina - Boevye Lisy Over 7.5 -133 10 4-5 +7.50 mgpld11
07.04 19:35 Ice hockey Chetyre Ronina - Boevye Lisy Over 7.5 -133 1 4-5 +0.75 hanibal
07.04 18:30 Ice hockey Ledianye Voiny - Rakety Over 7.5 -143 10 2-3 -10.00 mgpld11
07.04 18:30 Ice hockey Ledianye Voiny - Rakety Over 7.5 -143 10 2-3 -10.00 Wtrylika
07.04 15:25 Ice hockey Kings Town - Reaktivatori Over 7.5 -118 9 4-2 -9.00 Wtrylika
07.04 14:25 Ice hockey Broneboytsy - Serp and Molot Over 7.5 +115 9 4-7 +10.35 Wtrylika
07.04 10:20 Ice hockey Ice Banda - Shest Trolley 2 +129 10 2-5 +12.90 zhinfuncvn
07.04 09:20 Ice hockey Serp and Molot - Reaktivatori 2 +145 8 5-1 -8.00 zhinfuncvn
07.04 08:25 Ice hockey Broneboytsy - Kings Town 2 +125 10 2-3 +12.50 zhinfuncvn
06.04 19:25 Ice hockey Stalnye Kabany - Chetyre Ronina 1 +105 6 3-2 -6.00 mgpld11
06.04 19:25 Ice hockey Stalnye Kabany - Chetyre Ronina Over 7.5 -141 9 3-2 -9.00 Wtrylika
06.04 18:30 Ice hockey Boevye Lisy - Rakety Under 8.5 -133 10 6-7 -10.00 mgpld11
06.04 18:30 Ice hockey Boevye Lisy - Rakety Over 8.5 -105 1 6-7 +0.95 hanibal
06.04 15:15 Ice hockey Broneboytsy - Serp and Molot Over 7.5 +110 8 2-4 -8.00 Wtrylika
06.04 14:15 Ice hockey Reaktivatori - Kings Town Over 7.5 -120 9 3-1 -9.00 Wtrylika
06.04 14:15 Ice hockey Reaktivatori - Kings Town 2 +101 10 3-1 -10.00 zhinfuncvn
06.04 11:10 Ice hockey Ice Banda - Moskovskiy Eshelon 2 +120 8 2-3 -8.00 zhinfuncvn
06.04 10:20 Ice hockey Molotoboytsy - Shest Trolley 2 -105 10 5-3 -10.00 zhinfuncvn
05.04 20:30 Football Ferretti U20 - Esteli U20 Over 2.5 -154 10 1-4 +6.50 mgpld11
05.04 20:30 Football Ferretti U20 - Esteli U20 Over 2.5 -154 9 1-4 +5.85 Wtrylika
05.04 19:30 Football Jalapa U20 - Chinandega U20 Over 3.0 -172 10 5-0 +5.80 Wtrylika
05.04 15:00 Football Isloch Minsk - Slutsk 2 (+1 AH) -213 1 2-3 +0.47 neimarakis
05.04 15:00 Football Isloch Minsk - Slutsk 2 (+1 AH) -175 10 2-3 +5.70 hanibal
05.04 15:00 Football Isloch Minsk - Slutsk 2 (+0.5 AH) +102 10 2-3 +10.20 zhinfuncvn
05.04 15:00 Football Isloch Minsk - Slutsk 2 (+1.25 AH) -238 10 2-3 +4.20 Geri24
05.04 13:00 Football Vitebsk - Smolevichi X +162 10 0-1 -10.00 mgpld11
05.04 13:00 Football Vitebsk - Smolevichi X +162 8 0-1 -8.00 zhinfuncvn
05.04 11:00 Football Energetik-BGU - FC Minsk Under 3.0 -149 10 2-0 +6.70 hanibal
05.04 11:00 Football Energetik-BGU - FC Minsk 2 (0 AH) -120 10 2-0 -10.00 zhinfuncvn
05.04 11:00 Football Energetik-BGU - FC Minsk X/2 HT/FT +500 6 2-0 -6.00 nista1
05.04 10:00 Basketball Jeoutai - Yulon Luxgen Dinos 1 (+5.5 AH) -120 1 102-90 +0.83 neimarakis
05.04 10:10 Ice hockey Ice Banda - Shest Trolley 2 (-1.5 AH) +155 10 2-0 -10.00 nista1
04.04 19:30 Football Ocotal U20 - Sabanas U20 Over 3.0 -122 10 5-0 +8.20 Wtrylika
04.04 19:30 Football Ocotal U20 - Sabanas U20 X +300 6 5-0 -6.00 dian68
04.04 16:30 Football Brest - Slavia Mozyr 2 (+1 AH) +110 10 1-2 +11.00 hanibal
04.04 16:30 Football Brest - Slavia Mozyr Over 2.5 -105 9 1-2 +8.55 Wtrylika
04.04 16:30 Football Brest - Slavia Mozyr 1 (-1.25 AH) -114 8 1-2 -8.00 zhinfuncvn
04.04 16:30 Football Brest - Slavia Mozyr 1 (-1.5 AH) +120 10 1-2 -10.00 Gen4o52
04.04 14:30 Football BATE - Rukh Brest X/1 HT/FT +300 4 1-0 -4.00 mgpld11
04.04 14:30 Football BATE - Rukh Brest 1 (-0.75 AH) -222 1 1-0 +0.23 neimarakis
04.04 14:30 Football BATE - Rukh Brest 2 (+1 AH) +135 10 1-0 +0.00 hanibal
04.04 14:30 Football BATE - Rukh Brest 1 (-1.5 AH) -105 10 1-0 -10.00 zhinfuncvn
04.04 14:30 Football BATE - Rukh Brest 2 (+1.75 AH) -192 10 1-0 +5.20 Geri24
04.04 14:30 Football BATE - Rukh Brest 1 (1st Half) -120 10 1-0 +8.30 Gen4o52
04.04 14:30 Football BATE - Rukh Brest 1 (-1.5 AH) -102 10 1-0 -10.00 nista1
04.04 13:30 Football Smolevichi 2 - Vitebsk 2 Over 3.25 -111 8 4-0 +7.20 Wtrylika
04.04 12:30 Football Shakhtyor Soligorsk - Neman 2 (+1 AH) +135 10 0-0 +13.50 hanibal
04.04 12:30 Football Shakhtyor Soligorsk - Neman 1 (-1.25 AH) -108 10 0-0 -10.00 zhinfuncvn
04.04 12:30 Football Shakhtyor Soligorsk - Neman 1 (-1.75 AH) +130 10 0-0 -10.00 Gen4o52
04.04 12:30 Football Shakhtyor Soligorsk - Neman BTTS yes +150 10 0-0 -10.00 nista1
04.04 12:00 Football Lida - Volna Pinsk X +260 8 2-2 +20.80 dian68
04.04 11:00 Football Isloch Minsk 2 - Slutsk 2 X/2 HT/FT +500 3 4-0 -3.00 mgpld11
04.04 11:00 Football Energetik-BGU 2 - Minsk 2 X (1st Half) +140 10 1-2 -10.00 mgpld11
04.04 11:00 Football Isloch Minsk 2 - Slutsk 2 2 +105 10 4-0 -10.00 dian68
04.04 11:00 Football Energetik-BGU 2 - Minsk 2 2 (1st Half) +150 10 1-2 +15.00 nista1
03.04 16:00 Ice hockey Yunost Minsk - Soligorsk 1 -213 8 3-2 -8.00 XPBEG
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino BTTS yes +110 8 2-0 -8.00 XPBEG
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino X +210 6 2-0 -6.00 mgpld11
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino 1 +115 10 2-0 +11.50 hanibal
03.04 16:00 Ice hockey Yunost Minsk - Soligorsk Over 4.5 -141 9 3-2 +6.39 Wtrylika
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino Over 2.0 -120 10 2-0 +0.00 Wtrylika
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino 2 +230 8 2-0 -8.00 taurus25
03.04 16:00 Ice hockey Yunost Minsk - Soligorsk 1 (-1.5 AH) -118 10 3-2 -10.00 zhinfuncvn
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino Under 2.0 +100 8 2-0 +0.00 zhinfuncvn
03.04 16:00 Ice hockey Yunost Minsk - Soligorsk 1 -200 10 3-2 -10.00 Gen4o52
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino X2 -164 10 2-0 -10.00 Gen4o52
03.04 16:00 Ice hockey Yunost Minsk - Soligorsk Over 5.5 +170 10 3-2 -10.00 nista1
03.04 16:00 Football Din. Minsk - Zhodino Under 0.5 (1st Half) +137 8 2-0 -8.00 nista1
03.04 14:00 Football Belshina - Gorodeja Dnb 1 -164 8 0-1 -8.00 XPBEG
03.04 14:00 Football Belshina - Gorodeja X +187 6 0-1 -6.00 mgpld11
03.04 14:00 Football Belshina - Gorodeja X2 -175 10 0-1 +5.70 neimarakis
03.04 14:00 Football Belshina - Gorodeja 1 (0 AH) -143 10 0-1 -10.00 hanibal
03.04 14:00 Football Belshina - Gorodeja 1 +120 10 0-1 -10.00 taurus25
03.04 14:00 Football Belshina - Gorodeja 2 (+0.25 AH) -118 10 0-1 +8.50 zhinfuncvn
03.04 14:00 Football Belshina - Gorodeja X (1st Half) -111 10 0-1 +9.00 Gen4o52
03.04 11:00 Football Sachter Soligorsk 2 - Neman 2 X (1st Half) +130 7 1-1 +9.10 mgpld11
03.04 10:00 Football Brest 2 - Slavia Mozyr 2 Over 3.5 +117 8 2-0 -8.00 Wtrylika
03.04 09:00 Basketball Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos 1 (+5.5 AH) -120 10 85-82 +8.30 Geri24
03.04 09:00 Basketball Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos 2 (-4.5 AH) -125 8 85-82 -8.00 nista1
01.04 19:30 Football Ocotal U20 - Jalapa U20 X +190 8 2-2 +15.20 mgpld11
01.04 19:30 Football Ocotal U20 - Jalapa U20 1X -250 10 2-2 +4.00 neimarakis
01.04 18:30 Football Chinandega U20 - Juventus Managua U20 1 (1st Half) +500 3 0-2 -3.00 mgpld11
01.04 18:30 Football Las Sabanas U20 - Real Madriz U20 Over 3.5 -125 9 1-1 -9.00 Wtrylika
01.04 18:30 Football Chinandega U20 - Juventus Managua U20 Over 3.0 -164 9 0-2 -9.00 Wtrylika
01.04 18:30 Football Sabanas U20 - Real Madriz U20 2/2 HT/FT +120 8 1-1 -8.00 nista1
01.04 17:00 Football Sandsbro - Wexio X +375 3 4-1 -3.00 mgpld11
01.04 17:00 Football Sandsbro - Wexio 1/1 HT/FT +160 8 4-1 +12.80 nista1
01.04 16:30 Ice hockey Soligorsk - Yunost Minsk 2 +100 10 0-3 +10.00 XPBEG
01.04 16:30 Ice hockey Soligorsk - Yunost Minsk Over 4.5 -125 9 0-3 -9.00 Wtrylika
01.04 16:30 Ice hockey Soligorsk - Yunost Minsk 2 +100 10 0-3 +10.00 zhinfuncvn
01.04 16:30 Ice hockey Soligorsk - Yunost Minsk 2 -105 10 0-3 +9.50 Gen4o52
01.04 16:30 Ice hockey Soligorsk - Yunost Minsk Over 3.5 -233 10 0-3 -10.00 nista1
Всички прогнози за текущия месец>>

Победители за изминалия месец: >>Класиране по месеци<<

  • За да участвате в Типстър състезанието, Вие трябва да имате навършени 18 години.(18+)
  • Коефициентите на Bet365 са актуални към момнета на публикуване, и подлежат на промяна. Отговорна Игра 18+ (Gamble responsibly 18+)
  • Bet365 Odds correct at time of publication, and are subject to change

Букмейкъри за United States of America

Efbet $200 Ревю

Топ 10 за този месец (UTC) ТИПСТЪРИ

Топ 5 лиги

Обратно горе